Me kõik tahame seksi. Hea, tormiline, hullumeelne – selline, mis teeb jalad nõrgaks… Aga me ei saa alati aru, et me ei saa ilutulestikku, kui teeme seda ainult pimedas, teki all, misjonäri poosis. Kui soovid oma magamistoa elu lõbusamaks ja huvitavamaks muuta, ära karda katsetada ja uusi asju proovida. Kui oled alustamisel pisut häbelik või sul napib kujutlusvõimet, võivad erootilised mängud sind aidata. Siin on mõned kõige populaarsemad mängud, mis aitavad sul uutele kogemustele avada!

Tõde või tegu

See on klassikaline mäng, mida oled kindlasti proovinud oma kooli või ülikooli päevil, kuid ilma erootilise vürtsita. Selle reeglid on täpselt samad. Osaleja esitab tõe või julge küsimuse ja teine mängija peab otsustama, kas vastata küsimusele või täita ülesanne. Ainult et sel juhul on kõik seotud seksiga. Võid esitada intiimseid küsimusi, proovida välja selgitada partneri seksuaalfantaasiaid või anda erootilisi väljakutseid: striptiisi, lakkuda kehalt kreemi või enda ees onaneerida. Kuna reeglid on ranged ja osalejad peavad vastama küsimustele ja täitma ülesandeid, on see mäng suurepärane võimalus üksteist paremini tundma õppida ja kõiki oma seksuaalseid soove täita.

Seksi täringud

See on äärmiselt lihtne ja populaarne erootiline mäng, mida saad osta igast sekspoest. Spetsiaalsed seksitäringud võivad tulla erinevate seksiasenditega või eelmänguks mõeldud ülesannetega, nagu näiteks kaela suudlemine, rinnanibude stimuleerimine, partneri sidumine jne. Nii jätad öö saatuse hooleks ja täringud dikteerivad, milline peaks olema järgmine käik.

yesyes

Kaardid lahti riietumisest 

Vali mis tahes kaardimäng, mis sulle meeldib – pokker, pasjanss, 21 jne. Kõik toimub originaalsete kaardimängureeglite järgi, kuid ootamatu pöördega – kaotaja peab riided seljast võtma. Kui soovite mängule rohkem vaheldust lisada või olete mõlemad juba täiesti alasti, võite asendada lahtiriietumise erootiliste ülesannetega, mida mängu kaotanud mängija peab täitma.

2 minutit taevast

See on väga lihtne ja lõbus mäng, mis sobib eriti hästi eelmänguks. Võta telefon, mille taimer on seadistatud 2 minutile. Leppige oma partneriga kokku, et kumbki teist teeb 2 minuti jooksul seda, mida teine pool soovib. Ei mingeid reservatsioone ega pikendusi – kõik peab aega mahtuma. Sa näed iga kahe minuti järel, kui põnev on tundmatus, kui sul pole õrna aimugi, mis sind järgmisena ees ootab…

Pudel

See on veel üks klassikaline mäng, mida ilmselt mäletad oma teismeeast. Ainult et siis mängisid seda poisid ja tüdrukud, kes ei julgenud üksteist suudelda, kuid nüüd võib pudel pöörduda hoopis teise, väga ebasündsasse suunda. Sul on vaja suurt paberilehte, tühja pudelit ja pliiatsit. Joonista pudelist kaks korda suurem ring, jaga see kuueks võrdseks osaks ja kirjuta igasse ossa üks seksikas palve, mida võivad täita nii mehed kui naised (nt Prantsuse suudlus, erootiline massaaž, suuseks jne). Keerake pudelit kordamööda ja täitke ülesandeid seal, kus see peatus.

Seksikas Twister

Kas mäletad Twisterit ja kõiki akrobaatilisi asendeid, mis põimis su keha konkurentide omaga? Kujuta nüüd ette, et mängite seda oma kallimaga täiesti alasti. Nii et kõik, mida selle mängu jaoks vajad, on Twister ning Eeva ja Aadama kostüümid. Kui soovid lisada mängule rohkem intriigi ja põnevust, kiusa oma partnerit limpsimise, suudlemise ja kimbutamisega. Seksika Twisteri võidab see, kes viimasena seisab. Ja selleks, et võidu poole püüdlemine oleks lõbusam, võite välja mõelda spetsiaalse ülesande, mille kaotaja peab täitma.

yesyes

Fantaasiamäng

Kui sa ei tunne end piisavalt julgena, et oma partnerile kõiki oma seksuaalfantaasiaid väljendada, võid talle seda mängu pakkuda. Sul on vaja lõigatud paberitükki, pliiatsit ja mütsi või kaussi, milles pabereid hoida. Kumbki teist paneb kirja kolm või viis salajast fantaasiat, mida tahaksid oma kallimaga proovida (see võib olla uus positsioon, seks avalikus kohas või uute mänguasjade proovimine). Seejärel tõmmake lehti ükshaaval ja lugege need ette. Sinu ülesandeks on kõik oma fantaasiad proovile panna. Võib-olla mitte ühe õhtuga, aga lubada üksteisele, et need täituvad. See erootiline mäng aitab teil üksteisele rohkem avaneda ja proovida palju uusi seksikaid asju.

Kes seda tegi?

See erootiline mäng on mõeldud suuremale seltskonnale, seega sobib see suurepäraselt seksipidudeks või julgemate sõprade koosviibimiseks. Osalejaid peab olema vähemalt neli. Sul on vaja palju paberit, pliiatsit ja midagi, kuhu volditud paberid panna.

Enne alustamist panevad kõik kirja paar provokatiivset küsimust, näiteks “mitu sekspartnerit sul on olnud?”, “mis oli kõige hullumeelsem koht, kus oled seksinud?” või “mis on sinu suurim seksuaalne fantaasia?”. Iga mängija tõmbab järjestikku küsimuse ja loeb selle rühmale ette. Kõik osalejad kirjutavad vastused üles ja panevad olemasolevasse suletud anumasse. Sama isik, kes luges küsimust, segab vastused ja jagab need juhuslikult mängijatele. Iga mängija loeb loositud vastuse ette ja püüab arvata, kelle vastus see olla võiks. Selline erootiline mäng aitab õhkkonda soojendada ja selles osalejaid paremini tundma õppida. Lisaks võib pärast erinevate lugude kuulamist saada ideid, kuidas oma intiimelu vürtsitada.

Rollimängud

See on lai erootiliste mängude kategooria, mis sõltub iga paari fantaasiast ja ettevalmistusest. Idee on riietuda, kellekski teiseks kehastuda ning jääda oma rolli juurde kogu eelmängu ja seksi jooksul. Seksikas teemakohane kostüüm sobib hästi. Te võite olla kaks võõrast inimest, kes baaris kohtuvad, õpetaja ja ulakas õpilane, politseinik, õde, neiu jne. Rollimängud erutavad ja lummavad inimesi, sest need võimaldavad end vähemalt ühe õhtu kedagi teist teeselda . See tõsiasi mõjub sageli rohkem lõõgastavalt ja annab julgust teha asju, millele sa tavaliselt ei mõtleks ega julgeks teha.

Seksting 

Seksting on seksuaalselt selgesõnaliste sõnumite, paljastavate või alasti piltide ja videote saatmine ja vastuvõtmine. Kuid saad selle hõlpsalt huvitavaks mänguks muuta. Leppige oma partneriga kokku, et iga inimene peaks täitma ühe ülesande päevas ja saatke selle kohta tõend telefoni teel. Näiteks võid paluda oma kallimal tööl aluspesu seljast võtta, saata intiimne foto või helisalvestis, kus sa valjult oigad ja roppusi ütled. Sellised tegevused erutavad ja panevad ootama õhtut, mil võite veelgi suurema kannatamatusega teineteise sülle langeda.

Arva ära, mis see on?

Lase oma mõtetel ja emotsioonidel lennata! Verd soojendav ja meeli ergutav mäng kahele, mille reeglid on ülimalt lihtsad. Seo oma partneril silmad kinni ja alusta sensoorset teekonda! Puuduta ja masseeri oma partneri keha erineva tekstuuriga esemetega ning ära ütle sõnagi – mängu eesmärk on ära arvata, mis sinu nahka parasjagu puudutab.

Sa vajad:

Mängimiseks on vaja ettevalmistust. Pane erineva tekstuuriga esemed kasti või korvi ja kasuta neid ükshaaval. Proovi valida ootamatute kontrastide hulgast: soe – külm, kare – pehme ja nii edasi. Loomulikult tead ainult sina ise, mis su partnerile külmavärinaid tekitab, kuid kui sul pole ideid, siis oleme kokku pannud mõned:

 • suled;
 • jääkuubik;
 • soe massaažiõli;
 • karusnahk;
 • siid;
 • jäme köis;
 • villane kampsun;
 • vibreeriv sekslelu;
 • helmestest kee;
 • metallist kett või muu ese;
 • lilleõis (kroonlehed).

yesyes

Peegel

Suurepärane erootiline mäng paarile, mis soojendab õhkkonda, tugevdab nendevahelist sidet ja mille eesmärk on aidata partnerile näidata, kuidas ja kust soovid, et sind puudutataks. “Peegel” võib saada suurepäraseks sissejuhatuseks edasistesse armumängudesse.

Kuidas mängida?

Istuge või lamage üksteise vastas. Hakka puudutama oma partneri soovitud kehaosi. Reegel on lihtne: partner peab liigutust kordama – puudutades samu kehaosi, sama intensiivsusega, kopeerides sind nagu peeglit.

Kui näed, et su partner oskab liigutusi hästi korrata, võid kuumust tõsta, lisades suudlusi, keelega puudutusi ja võib-olla isegi õrna pigistamist! Mõne aja pärast vaheta rolle ja lase oma partneril näidata, kuidas ta soovib, et teda puudutataks, ja sina oled see peegel, mis tegevusi peegeldab. See mäng võimaldab teil üksteist paremini tundma õppida ja mitmekesistada seksi eelmängu.

Jah/ei/võib-olla mäng

Mäng, mis julgustab teid voodis rohkem katsetama, uusi asju proovima, julgema paljastada üksteise erootilisi fantaasiaid ja avastama asju, mis teile mõlemale meeldivad. Samuti aitab see teil üksteist paremini tundma õppida ja võib olla suurepärane sissejuhatus armastusmängudesse. Veel üks eelis neile, kes kiirustavad – mäng ei vaja erilist ettevalmistust.

Kuidas mängida?

Haara pliiatsid, paber, lõõgastu ja tunne end mugavalt. Kumbki teist peab looma kolm loendit: Jah, ei ja võib-olla.

“Jah” loend sisaldab tegevusi, mida unistate voodis proovida, “Ei” loend sisaldab teie tabusid, asju, mis on teile vastuvõetamatud. “Võib-olla” nimekiri peaks sisaldama fantaasiaid ja katsetusi, mis tekitavad uudishimu, huvi ja mida prooviksite hea meelega. Võrrelge üksteise loendeid. Looge üks jagatud loend tegevustest, mis teile mõlemale meeldivad.

Pöörake erilist tähelepanu loenditele “Võib-olla” – need on need, mis sisaldavad uuendusi ja ideid, mida häbenesite üksteisele varem avaldada. Nii, nüüd on teil terve nimekiri ideedest uute katsetuste jaoks. Laske käia ja proovige neid praktikas!

Mälestused minevikust

See mäng sobib suurepäraselt reisimiseks, kuna see ei nõua eelnevat ettevalmistust ja seda saab mängida alati, kui teil on vaba aega või soovite koos hubast õhtut veeta. Selles mängus pole võitjaid ja kaotajaid – selle põhiolemus on üksteist paremini tundma õppida ja omavahelist suhet tugevdada. Võite olla üllatunud, kui palju te üksteisest ei teadnud!

Kuidas mängida?

See on väga lihtne: üks teist alustab jutustamisega minevikust, näiteks: “Sinu esimene suudlus”, “Parim sõber koolis”, “Esimene töökoht”, “Kohtumine oma esimese arastusega” jne. Sinu partner peab lugu rääkima, jagades oma mälestusi ja mis tahes naljakaid või vürtsikaid detaile. Siis vahetage kohad. Olge küsimuste esitamisel loominguline ja uudishimulik – mälestuste jagamine tekitab palju häid emotsioone ja lähendab teid veelgi.