Sorteeri

Feromoonid

Feromoonidega parfüümid on salarelv, mis aitab soovitud naist või meest võrgutada. On teaduslikult tõestatud, et feromoonid sisaldavad kemikaale, mis põhjustavad teistes erootilist reaktsiooni. Nii et kui soovite äratada vastassugupoole tähelepanu ja olla atraktiivsem, valige need erootilised tooted ja vallutage maailma!

Meestele
Meestele
Naistele
Naistele
-28% Allahindlus
Populaarne
-28% Allahindlus
Populaarne
25.00 € 34.95 €
-20% Allahindlus
-20% Allahindlus
15.96 € 19.95 €
(1)
16.95 €
Tasuta kohaletoimetamine
Video
Video
Tasuta kohaletoimetamine
34.95 €
-20% Allahindlus
Tasuta kohaletoimetamine
-20% Allahindlus
Tasuta kohaletoimetamine
43.16 € 53.95 €
-20% Allahindlus
Video
-20% Allahindlus
Video
15.96 € 19.95 €

Populaarsed kaubamärgid


Cobeco
Eros Art
Eye Of Love
Hot
RUF
Shiatsu

Kuidas kasutada?

 
Pakume kauakestvaid meeldivaid feromoonidega lõhnu. Meil on lai valik alates säravatest kehapihustitest kuni ahvatlevate puuviljalõhnadeni. Mõnda neist on seksuaalse erutuse suurendamiseks täiendatud afrodisiaakumidega
 
Ükski toode ei sisalda hormoone ega loomseid kõrvalsaadusi. Müüme ka spetsiaalseid erootilisi lõhnaaineid, mis ei ärrita sinu nahka, sealhulgas parabeeni- ja glütseriinivabad pihustid ja õlipõhised pihustid.
 
Kui soovid nautida feromoonparfüümi, pihusta seda oma pulsipunktidele. Need kohad on:
 
kaela külg;
randmed;
küünarnuki sisemine osa;
kõrvade taga. 
 
Feromooniparfüümid püsivad mitu tundi, seega soovitame neid mitu korda päevas sisse hingata. Parfüümide mõju ei sõltu otseselt lõhnast, vaid feromoonide kontsentratsiooni tugevusest. Mõju pole kohene, tuleb teiste inimestega kokku puutuda.
 

Avasta enda jaoks parim valik

 
Meeste ja naiste poolt vabanevad feromoonid ei ole samad. Need on üsna erinevad. Suurim erinevus seisneb selles, et mehed toodavad feromooni androstenooli, naised aga kopuliini ja estratetraenooli. Just need feromoonid on need, mis kõige sagedamini aitavad kaasa kiindumustunde tekkimisele või muudavad vastassoo atraktiivseks. 
 
Meeste feromoon androstenool on ühend, mis vabaneb mehe higistamisel. Naiste puhul on nende feromoon kopuliin tupe hapete segu, mis vabaneb suurtes kogustes naise viljakuse faasis, ovulatsiooni ajal. 
 
Feromoonidega parfüüm naistele 
 
Feromoonparfüümid naistele on tavaliselt valmistatud androstenoolist, androstadienoonist ja muudest feromoonainetest. Nad kutsuvad esile iha ja romantilisi tundeid. Naist ümbritseb nooruslik, elav, seksikas aura. Tavaliselt saab valida järgmiste lõhnade vahel:
 
puuviljad;
lilled;
magus.
 
Feromoonidega parfüüm meestele 
 
Meestele mõeldud feromoonparfüümid on tavaliselt valmistatud feromoonist androstenoonist. Nad soodustavad domineerimist ja suurendavad seksuaalset atraktiivsust. Siin on kõige populaarsemad lõhnad:
 
Metsalõhnad, näiteks männi- ja puiduõhnad, sealhulgas seedri- ja eukalüptilõhnad. See muudab mehe võimsamaks, pädevamaks, keskendunumaks ja domineerivamaks.
Muskuse lõhnad nagu sandlipuu ja patšuli. Neid lõhnu leidub sageli meeste habemeajamispalsamites ja kehapesuvahendites, samuti nende loomulikus kehalõhnas. Väidetavalt muudab see lõhn mehe atraktiivseks ja võrgutavaks.

Loe lähemalt:
Feromoonid - armastuse lõhnade saladused ja mõju