Sorteeri

Sexshop

Sexshop www.yesyes.ee pakub oma klientidele laia valikut erootilisi kaupu. Meie e-poe eesmärk on pakkuda parimaid hindu ja laia valikut Eesti erootiliste kaupade turul.

Komplektid
Komplektid
Sensuaalse massaaži jaoks
Sensuaalse massaaži jaoks
Hügieenitarvikud
Hügieenitarvikud
Elemendid / Patareid
Elemendid / Patareid
Sexshop
Sexshop
Seksmänguasjad
Seksmänguasjad
Tasuta kohaletoimetamine
Tasuta kohaletoimetamine
32.95 €
Tasuta kohaletoimetamine
Video
Video
Tasuta kohaletoimetamine
89.95 €
Populaarne
Populaarne
14.95 €
Tasuta kohaletoimetamine
Tasuta kohaletoimetamine
89.95 €
Viimane ese
Tasuta kohaletoimetamine
Viimane
Tasuta kohaletoimetamine
39.95 €
Tasuta kohaletoimetamine
Tasuta kohaletoimetamine
35.95 €
Tasuta kohaletoimetamine
Video
Video
Tasuta kohaletoimetamine
50.95 €
Tasuta kohaletoimetamine
Tasuta kohaletoimetamine
34.95 €
-50% Allahindlus
Viimane ese
Tasuta kohaletoimetamine
Viimane
-50% Allahindlus
Tasuta kohaletoimetamine
49.98 € 99.95 €

Mis on sex shop?


Sex shop on pood, kus müüakse täiskasvanute seksuaalsete või erootiliste fantaasiatega seotud tooteid või lühidalt seksmänguasju ja erootilisi kaupu. Paljude aastate jooksul eksisteeris sekspood ainult füüsiliste kauplustena, kuid tehnoloogia arenedes pälvivad veebipoed ülimugava ostlemise ja täieliku valikuvabaduse tõttu kiiresti ostjate poolehoiu. Sekspoed on vaieldamatult üks suurimaid liikumapanevaid jõude seksitööstuses.

Siiski on enamikus riikides nende kaupluste tegevus seadusega reguleeritud, mistõttu ei tohi alaealised siin käia, samas kui Lähis -Idas või islamiriikides ja mõnes USA osariigis on need lihtsalt keelatud.

Vanus, mil seksipoodi minek seaduslikuks muutub, on erinev - see sõltub konkreetse riigi seadustest.


Millal need välja ilmusid?


Lääne -Saksamaa esimese seksipoe avas 1962. aastal naine nimega Beate Uhse. Tegelikult on selle poe asutamise lugu üsna huvitav.

Beate Uhse oli varem piloot, kuid ei saanud Teise maailmasõja ajal lennata, naine läks hoopis teist teed - temast sai otsemüügi konsultant, kes pakkus saksa naistele erinevaid naistetooteid. Kuna Beate Uhse oli seda tööd tehes märganud oma klientide seas palju soovimatuid rasedusi ja aborte, hakkas ta avaldama brošüüri, mis selgitas väga üksikasjalikult kõike, mida pead teadma rasestumisvastaste vahendite kohta.

Just see ajendas teda lisama oma tootevalikusse kondoome. Tasapisi hakkas Beate Uhse pakkuma ka muid erootilisi kaupu. Aastal 1951 avaldas ta esmakordselt selliste kaupade kataloogi, mis sisaldas tooteid ja raamatuid, mida tollal nimetati "abieluhügieeniks". Aastal 1962 avas ta ka maailma esimese seksipoe.


Kuidas sekspoodi valida?


Internetis on nüüd kättesaadaval terve hulk seksipoode, mis pakuvad ostjatele kõrgeima kvaliteediga kaupu. Otse ostuprotsessi sukeldumine ja müüjaga lähemalt mitte tutvumine võib aga mõnikord ohtlik olla. On mitmeid olulisi aspekte, mida jälgida enne huvipakkuva toote ostmist, et ostlemine oleks meeldiv ja turvaline:

Kõigepealt pange tähele, ka interneti-aadressiriba kõrval süttib roheline lukulaadne ikoon, mis näitab, et saidil on SSL-sertifikaat. See näitab, et sinu veebipoodi sisestatud isikuandmed on turvalised.
Interneti sekspoe usaldusväärsust suurendavad ka lingid selle suhtlusvõrgustike lehtedele - Facebook, Twitter, Instagram. Nii saadaru, kas pood on aktiivne ja millised on selle eesmärgid või püüdlused.
Reaalajas abifunktsioon - teine ​​usaldusväärse lehe indikaator. Konsulteerides oma ala spetsialistiga, võid kohe tunda end kindlalt nii enda valitud toote kui ka sekspoe enda usaldusväärsuses. Kliendisuhe on üks olulisemaid tegureid ettevõtte edukaks muutmisel.
Seksitooteid valides pööra tähelepanu sellele, millised on tootekirjeldused. Need peaksid olema täielikud, andma kogu vajaliku teabe toote, selle koostise või materjalide kohta. Kui näed, et müüdavate toodete kirjeldused pole välja kirjutatud, tasub muretseda ja mõelda, kas soovid tõesti toodet siit tellida.
Samuti uuri, kas valitud sekspood hoolib ostja mugavusest. See hõlmab: kauba eest tasumist mitmel viisil, konfidentsiaalsuse tagamist, võimalust valida endale sobivaim tarneviis. Näiteks yesyes.ee pöörab suurt tähelepanu ostja privaatsusele. Siit toodet tellides võid olla kindel, et saad selle neutraalses pakendis, millel pole poe logo ega ühtegi märget selle kohta, milliseid kaupu ostsid. Tellimuse saab kätte toimetada kullerteenuse kaudu, postiga või pakiautomaati.
Lõpuks unikaalne videosisu. Supersex.ee lehelt leiad paljude populaarseimate seksitoodete videoülevaateid, mis aitavad kindlasti teatud tootega paremini tutvuda või kiirendavad valikuprotsessi.

Milline kaup siin on?


Inimesed mõtlevad sageli, mida sekspoest leida võib; Tegelikult võib sellele küsimusele vastamine tõepoolest võtta rohkem kui ühe lehe, kuna toodete valik on tohutu. Niisiis, et mitte liiga palju ruumi raisata, kuid samal ajal tutvuda sekspoe põhitoodetega, jagame kõik kaubad teatud kategooriatesse:

Sekskaubad Temakesele. Need on naise kehale kohandatud mänguasjad. Need võimaldavad sul paremini lõõgastuda, erutuda ja kogeda suuremat naudingut. Sex shopis vali TEMAKESELE järgmiste seksmänguasjade hulgast: vibraatorid, dildod, peenise jäljendajad, masseerijad, libestid, tupekuulid või anaaltapid.
Sekskaubad Temale. Seksmänguasjad nagu: masturbaatorid, seksnukud, eesnäärme masseerijad või peenisepumbad võimaldavad kindlasti igal härral lõõgastuda ja oma probleemid vähemalt lühikeseks ajaks unustada. Ära karda katsetada ja leiad kindlasti enda jaoks parima variandi!
Sekskaubad paaridele. Aja jooksul võib paarisuhtesse saabuda rutiin - seks muutub vähem lõbusaks ja vähem nauditavaks. Vahetaga ja proovige koos oma partneri või partneritega seksiesemeid, näiteks: paaride või kaugjuhtimisega vibraatorid, strap on, peeniserõngad, tapid, BDSM ja mitmesugused fetišimänguasjad. Kõigele lisaks võivad paarid oma seksuaalellu lisada eespool nimetatud mänguasjad. Nende rakendus on tõesti mitmekülgne, seega sobib kasutamiseks nii paari- kui ka soolomängudes.