Kuigi naised hoolitsevad sadade asjade eest, hoolitse ka tema eest! Pärast pikka tööpäeva on kallimaga koos veedetud aeg kõige nauditavam. Üllata teda ka uue, seksika aluspesuga! Õigesti valitud pesus õhkub naisest võlu ja sa ei pane tähelegi, kuidas ta pilk sinule naelutatud on. See on suurepärane võimalus suhtes kirge sütitada ja kallimaga lähedasemaks saada. Loomulikult on igaühel erinevad eelistused aluspesu osas. Meie seksika pesu soovitused allpool aitavad sul valida parima variandi!

Turvaline variant

aluspesu

Cottelli Collection avatud rinnahoidja annab bondage-stiilis välimuse. Kui kavatsed oma teist poolt esimest korda aluspesuga üllatada, on see sinule õige valik! Avatud rinnahoidjat kantakse samamoodi nagu tavalist rinnahoidjat, seega ei tohiks siin mingeid raskusi tekkida. See kohandub naise rinna suurusega. Kui sa ei tea oma kallima rinna täpset suurust, siis ei pea sa selles avatud rinnahoidjas pettuma.

Seda saab kombineerida mitmel viisil. Kui sa pole kindel, mis partnerile täpselt meeldib, on tal võimalus proovida erinevaid avatud rinnahoidja kasutamise viise. Näiteks esimesel korral soovitame seda kanda tavalise rinnahoidja peal.

BDSM algajatele

aluspesu

Bondage Games pesukomplekt teeb teie esimesed BDSM-visioonid teoks. Kas oled oma partneriga rääkinud sellest, et mõlemad tahavad proovida BDSM-i, kuid lükkate seda edasi? Võta ohjad enda kätte ja kingi talle lõpuks vastav pesukomplekt! See koosneb rinnahoidjast, sukkpükstest koos sukahoidjaga, kahest satiinpaelast ja ketiga kaelarihmast. See on õrn julgustus ja kutse veeta koos kirglik öö.

Aluspesu komplekt elavdab kujutlusvõimet ja võimaldab teil kiiremini rolli sisse saada. Järk-järgult saate lisada rohkem elemente, rohkem mänge.

Rollimängude armastajatele

aluspesu

Room Service kostüüm tootjalt Obsessive on mõeldud edasijõudnutele ja eksperimentaalsete seksuaalsuhete jaoks. Kui lihtsast piitsutamisest jääb väheks, tahad lugu, vali temaatiline kostüüm. See koosneb 5 osast: rinnahoidja, sukavöö, sukad, sobivad stringid ja müts.

Ärge muretsege suuruse pärast – kangas on 10% elastaani, nii et see venib piisavalt. Kostüüm kohandub kergesti naise kehajoontega ja katab kaunilt õiged kohad.

Silmailu

aluspesu

Võrgutav kehasukk tootjalt Passion võimaldab sul näha oma partnerit seninägematust vaatenurgast. See on väga veniv (lausa 20% elastaani) kangast aluspesu, mis paljastab naise seksikamad kohad. Kehasukka saab kanda teiste riietega, muutes teie kohtingu kirglikuks seikluseks. Võid alustada romantilise õhtusöögiga restoranis ja lõpetada õhtu hotellitoas teda aeglaselt lahti riietades. See on vaid ettekujutus sellest, kuidas kehasukk võib toimida. Fantaasiatel pole piire. Kuid üks asi on kindel – sa ei saa kogu õhtu naiselt silmi.

Pikkade eelmängude jaoks

aluspesu

Zado korsett Ideaalne sobib suurepäraselt õnneliku lõpuga eriliseks sündmuseks. Korsetid on tänapäeval väga populaarsed. Müüt, et see seksikas, keha vormiv aluspesu on mõeldud ainult privaatseteks õhtuteks, on purustatud. See sobib ideaalselt peol, pidulikul üritusel või mõnes muus kohas kandmiseks. Eeliseks on korseti küljes olevad eemaldatavad rihmad sukkade kinnitamiseks. Nii et õhtu lõpus, kui olete partneriga kahekesi, hoiab riietus õhus seksuaalset pinget.

Korsett on valmistatud 100 % ehtsast nahast. Luksuslik välimus annab naisele rohkem enesekindlust. Sädelev võlu hoiab kinni sinu pilku, aga mitte käsi. Lubame, et sinu uus ost sütitab suhtes kire.