Teatud olukordades on paratamatult vaja vaikset ja diskreetset vibraatorit. Võib-olla on sul toakaaslased või lapsed, võib-olla soovid masturbeerida, kui sinu partner magab, ilma teda äratamata, või ehk otsid lihtsalt mänguasja, mida saaksid kõikjale kaasa võtta, ilma et peaksid häbenema. Olenemata põhjusest, leiad selles artiklis kirjeldatud valikust kindlasti sobiva vibraatori.

Parim algajatele

Vibraator Algaja sobib suurepäraselt nii G-punkti kui ka kliitori stimuleerimiseks. Tänu oma kergelt kumerale kujule, suurele peale ja stimuleerivatele otstele on vibraator võimeline pakkuma vapustavaid aistinguid. Lisaks võimaldab see seade juhtida vibratsioonilaineid lausa 30 režiimis!

See vibraator kohandub koheselt kehatemperatuuriga, on lõhnatu ja laetav. See on ülimalt vaikne ja täiesti veekindel, nii et saad oma mänge nautida isegi duši all või vannis!

Kaugsuhtes olevatele paaridele

Nutikal munal LUSH 2 on põnev kaarjas kuju G-punkti stimuleerimiseks. Mis kõige parem, see võimas vibraator sobib ideaalselt nii soolomänguks kui ka paaridele, keda eraldab vahemaa. “Lovense“ vibratsioone saab hõlpsasti juhtida nutitelefoni rakenduse kaudu, mis teeb partnerile rõõmu ka eemalt. See vaginaalne stimulaator sobib suurepäraselt eelmänguks ja võib-olla isegi ahvatleb sind avalikult mõnda ulakat kaugmängu proovima…

Veelgi enam, see roosa muna on väga tagasihoidliku välimusega. See on juhtmevaba, riiete all täiesti nähtamatu ja äärmiselt vaikne. Võimas mootor, 7 vibratsioonirežiimi, helireaktsioon, veekindlus, lihtne hooldus – seda kõike pakub LUSH 2.

Kliitori stimuleerimiseks 

Kliitori stimulaator Satisfyer Pingviin paistab silma mängulise välimusega. Selle vibraatori disain meenutab armsat väikest pingviini koos väikese konnaga. Mis kõige parem, see härrasmees ei näe mitte ainult hea välja, vaid on valmis pakkuma sulle kõige intensiivsemaid aistinguid. See vibraator stimuleerib kliitorit Air Pulse tehnoloogia abil, kasutades kokkusurutud õhulained, et jõuda kõige tundlikumate närvilõpmeteni ja anda teile kaasahaarav orgasm ilma kliitorit puudutamata.

Satisfyer Pingviinil on 11 pulsatsioonirežiimi ja see on laetav. Sellel on väga pehme pind, see on kergesti puhastatav, vaikne ja veekindel, nii et saate mänge proovida isegi vannis või duši all…

Diskreetseteks reisideks

Vibreeriv kuul Kernex 2 on äärmiselt kompaktne ja diskreetne – saate seda vabalt käekotis kaasas kanda või reisile kaasa võtta. See vibraator hellitab ülivõimsate vibratsioonidega ja seda saab kasutada kogu keha erogeensete tsoonide stimuleerimiseks.

Veelgi enam, Kernex 2 on lihtne kasutada vaid ühe allosas asuva nupu abil. Vibraator on valmistatud väga pehmest meditsiinilisest silikoonist, mis on eriline oma antibakteriaalsete ja allergiavastaste omaduste poolest. Ja seda on väga lihtne puhastada ja hooldada.

Neile, kes armastavad luksust

Vibraator LELO Soraya Wave on mõeldud neile, kes jumaldavad luksust. See on eksklusiivne rabbit tüüpi vibraator, mis on loodud spetsiaalselt naise keha anatoomiat arvestades ja pakub kogu keha orgasme. Stimuleerib nii kliitorit kui G-punkti. Sellel vibraatoril on spetsiaalne WaveMotion™-tehnoloogia, mis võimaldab mänguasja põhja üles ja alla liigutada samamoodi, nagu sinu partneri sõrmed sinu sees liiguvad.

Vibraator on valmistatud kvaliteetsest meditsiinilisest silikoonist, mida iseloomustab vastupidavus. Sellel on 2 väga vaikset mootorit. Lisaks on seda mänguasja äärmiselt lihtne puhastada ja hooldada.