Onaneerimine on seksuaalse heaolu oluline osa, mistõttu on meeste masturbaatorid muutumas üha populaarsemaks. Lisaks sellele, et need aitavad lõõgastuda ja üksiolekut nautida, võivad need ka paari seksuaalelu rikastada. Siin on 5 parimat seksimänguasja, mis pakuvad meestele naudingut, alates fleshlight-tüüpi ja lõpetades elusuuruses seadmetega.

 

Vastupidavuse suurendamiseks – Fleshlight Pikendada seksi

 

5 masturbaatorit, mis rahuldavad iga mehe vajadused

Fleshlight Pikenda seksi masturbaator on valmistatud väga realistlikust ja kvaliteetsest materjalist, imiteerides suurepäraselt naise vagiinat. Sellel on sees eriline struktuur ja vaakum on reguleeritav.

Seksuaalse vastupidavuse treenimiseks mõeldud masturbaator teeb õige tempo ja tehnika leidmise lihtsaks. Näiteks, kui sa kestad masturbeerimise ajal 10 minutit, suudad sa koos oma partneriga jätkata seksuaalvahekorda voodis vähemalt 20 minutit ilma suurema vaevata!

Mõeldud sulle, kui:

 • otsid realistlikku mänguasja, mis imiteerib täiuslikult naise vagiinat;
 • soovid suurendada oma vastupidavust voodis;
 • otsid masturbaatorit, millega leiad endale sobivaima tempo ja tehnika.

Hooldus: pärast kasutamist eemalda ümbrisest sisu, pese väljast ja seest sooja jooksva vee ja seksmänguasjade puhastusvahendiga. Enne ümbrisesse tagasi panemist veendu, et sisu on täiesti kuiv.

 

Täiendavate aistingute jaoks – Ripe vibreeriv vagiina

5 masturbaatorit, mis rahuldavad iga mehe vajadused

Masturbaatoril vibreeriv vagiina Ripe’il on kitsas ja tekstuuriga tupeava. Sekslelu on valmistatud venivast ja pehmest “Love Skin” materjalist, mis imiteerib ideaalselt nahka. Materjal venib nii palju kui vaja ja tõmbub hiljem tagasi.

Maksimaalse naudingu tagamiseks on sellele masturbaatorile kinnitatud vibreeriv kuul. Sekslelu hellitab isegi 6 erineva vibratsioonirütmiga, kanali ergonoomika on kohandatud igale peenise suurusele ning läbitungimissügavus ulatub 14 cm-ni! Tuleb vaid kaas lahti teha ja valmis tupp on mängudeks valmis.

Mõeldud sulle, kui:

 • otsid realistlikku masturbaatorit, millel on tekstuurne sisemus;
 • soovid oma mänge vibratsioonirütmidega vürtsitada;
 • otsid mänguasja, mida on äärmiselt lihtne kasutada.

Hooldus: lihtne puhastada – lihtsalt pese masturbaatori seest ja väljast sooja seebiveega, kuivata rätikuga ja jäta kuivama.

 

Oraalseksi sõpradele – US Deep Throat Cup

5 masturbaatorit, mis rahuldavad iga mehe vajadused

USA Deep Throat Cup masturbaator on Jaapani sekslelu, mis võib sind hullumiseni stimuleerida. See on ainulaadne ja diskreetse välimusega sekstoode, mis võimaldab sul tunda naudingut sügavast oraalseksist.

See masturbaator on kvaliteetne ja ülisuur. Selle ülaosas on auk, mis sõrmega pigistades laseb õhu mänguasjast välja ja mitte sisse tagasi. See tekitab imemise tunde. Masturbaatorit saab kasutada kohe pärast selle avamist, kuna see on seestpoolt libestiga kaetud.

Mõeldud sulle, kui:

 • otsid odavat lahendust, mis on kohe kasutusvalmis;
 • soovid realistlikke oraalseksi kogemusi;
 • otsid mänguasja, mida on lihtne hooldada.

Hooldus: sisemist osa ei ole soovitatav pesta, seega pärast ühekordset kasutamist on soovitatav mänguasja kasutamist jätkata kondoomidega.

 

Väga realistlik – tupp ja pärak Tiiger

5 masturbaatorit, mis rahuldavad iga mehe vajadused

Vagiina ja pärakuava Tiiger imiteerib suurepäraselt naise tuppe ja tagumikku. Masturbaator on valmistatud naturaalsest nahataolisest materjalist. Elusuuruses, pehme nahk ja kaks põnevat auku – mängude ajal pole vahet tundagi.

Mõlemad augud on modelleeritud nii, et need annavad sulle vapustava orgasmi, ja seda täiendab reguleeritava vibratsioonikiirusega vibreeriv muna. Muide, selle masturbaatori sisenemissügavus on lausa 17 cm ja 13 cm!

Mõeldud sulle, kui:

 • plaanid proovida nii vaginaalset kui anaalseksi;
 • otsid äärmiselt realistlikku masturbaatorit;
 • soovid kogeda vibratsiooni naudinguid.

Hooldus: soovitatav kasutada koos veepõhise libestiga, puhastada spetsiaalse antibakteriaalse seksmänguasjade puhastusvahendiga. Kaasasolev muna ei ole veekindel.

 

Äärmiselt võimas – nutikas masturbaator Lelo F1S V2X

5 masturbaatorit, mis rahuldavad iga mehe vajadused

Nutikas masturbaator Lelo F1S V2X on sile, pehme ja väle. Sellel on 2 mootorit ja 4 programmivarianti. Mootorid loovad stimuleerivaid helilaineid tänu SenSonicu ja Cruise Control tehnoloogiatele. Nende pulsatsioon erineb klassikalisest vibratsioonistimulatsioonist, mis annab sügavama ja rahuldust pakkuvama kogemuse.

Sellel turvalisest ja pehmest silikoonist valmistatud masturbaatoril on intuitiivne funktsioon – see hakkab tööle kohe pärast peenise sisestamist. Mänguasjal on 10 ülitundlikku andurit, mis annavad tagasisidet Lelo rakenduse kaudu. Need võimaldavad luua kõige nauditavamaid rakendusi taevase orgasmi saavutamiseks.

Mõeldud sulle, kui:

 • tahad kogeda orgasmi ainult vibratsioonist;
 • otsid lihtsalt kasutatavat mänguasja;
 • sulle meeldivad uuenduslikud funktsioonid ja trikid.

Hooldus: soovitatav kasutada koos veepõhise libestiga. Ära unustage pesta seebi ja sooja veega ning puhasta seadet seksimänguasjade puhastusvahendiga.