Eesnäärme massaaž on veel üks vastuoluline ja sotsiaalselt häbimärgistatud teema. Vähe sellest, et eesnäärme ja selle stimuleerimise kohta pole avalikus ruumis piisavalt infot, ei kipu ka paarid ise sel teemal vabalt rääkima.

Näiteks tuntud G-punkt on saanud tõeliselt kõva “makeoveri”: meedias on palju artikleid selle kohta, kust seda otsida, vastuolulisi arvamusi sel teemal, arutelusid ja isegi reklaamikampaaniaid, mis kasutavad G-punkti narratiivi. Seega tekib loomulikult küsimus: miks on hirmus rääkida nn P-punktist? Miks on eesnäärme stimulatsiooniga seotud fantaasiaid partneriga piinlik jagada? Sellest kõigest järgnevas tekstis.

Müüt nr 1. Eesnäärme massaaži seostatakse homoseksuaalsusega

Üks levinumaid müüte eesnäärme massaaži kohta on, et see on mõeldud ainult homoseksuaalsetele meestele. Homoseksuaalsetes suhetes ei ole see üldse probleem, kuid heteroseksuaalsed mehed kipuvad sellistest seostest eemale hoiduma – ja nii usuvad nad jätkuvalt, et nad peavad orgasmi saavutama ainult väliselt.

Siiski on oluline mõista, et see on täielik müüt. Lelo kaubamärgi läbiviidud uuringus selgus, et koguni 73% küsitletud heteroseksuaalsetest meestest on proovinud või prooviks hea meelega eesnäärme massaaži.

Nii et anaalseksi vormid pole kaugeltki reserveeritud homoseksuaalsetele paaridele. Seda on oluline mõista mitte ainult meeste, vaid ka naiste puhul. Kui partner on maininud, et ta tahaks proovida eesnäärme stimulatsiooni, siis kindlasti ei tohiks seda seostada homoseksuaalsusega. Inimeste seksuaalsed fantaasiad ja erutuspunktid on väga erinevad ja seda tuleks austada (kui see pole muidugi kuritegelik).

Müüt nr 2. Naised ei taha oma partnerile eesnäärme massaaži teha 

Tegelikult on asi hoopis vastupidi. Uuringud näitavad, et lausa 80% naistest teeksid hea meelega eesnäärme massaaži, kui nende partnerid vaid paluksid. See näitab, et naised suhtuvad meeste erootilistesse fantaasiatesse üsna vabalt (nad ei seosta seda väljakujunenud stereotüüpidega) ja kalduvad neid mõnuga täitma.

Eesnäärme massaaži kogemus ei ole kasulik ainult meestele: see protsess võib parandada paari seksuaalelu, lähendada neid ja viia neid edasiste seksuaalmängudeni, seega tasub seda paarina proovida.

Müüt nr 3. P-punkti leidmine on väga raske

See on veel üks üsna laialt levinud müüt. Tegelikult on eesnäärme leidmine palju lihtsam kui salapärane G-punkt, kuid selleks on väga oluline teada, mis on eesnääre üldiselt.

Eesnääre ehk P-punkt on pisike nääre, mis toodab seemnevedelikku. Eesnääre ise aitab kaasa sperma ejakulatsioonile ja see on ainult meestel. Eesnääre toimib ka filtrina: see filtreerib välja toksiinid, et vältida nende sattumist spermasse. Seda piirkonda ümbritsevad tundlikud närvilõpmed ja selle stimuleerimisel on tunda ülimalt meeldivaid aistinguid. Kui eesnääret stimuleeritakse seksuaalvahekorra ajal, võib mees kogeda uskumatu tugevusega orgasmi.

Seega jõuame küsimuseni: kuidas seda leida? Tõde on see, et eesnääre asub pärakus, põie ja käärsoole kõrval. Vanusega see nääre suureneb, nii et selle otsimise protsess muutub lihtsamaks. Näete, kuidas eesnääre visuaalselt välja näeb, kui vaatate siia.

Eesnäärme asukoha määramiseks tuleks kasutada libestit. Soovitatav on seda kanda sõrmele ja liigutada õrnalt päraku suunas. Kui vajutad õrnalt jämesoole seinale, peaksid tundma väikest punni – see on P-punkt. Eesnäärmeni võib jõuda ka muul viisil: kaudselt stimuleerides mehe kõhukelmet – munandite ja päraku vahelist piirkonda.

yesyes

Müüt nr 4. Eesnäärme massaaž on ainult tervise jaoks 

Eesnäärme massaaži kasulikkus tervisele on vaieldamatu: see aitab võidelda erektsioonihäirete vastu, hõlbustab urineerimist, vähendab valu ejakulatsiooni ajal ja on suurepärane eesnäärmepõletiku (eesnäärme äge põletik) ennetamine.

Eesnäärme massaaž ei puuduta aga ainult tervist. Õigesti tehes võib see olla äärmiselt nauditav. Mõned mehed teatavad, et eesnäärme stimuleerimise ajal saavutatud orgasmid on isegi intensiivsemad kui tavaliselt. On kogemusi, kus eesnäärme orgasm on nii tugev ja pikk, et kogu keha hakkab värisema.

Võib tekkida küsimus: kas eesnäärme orgasmi saavutamine on lihtne? Anname väga standardse vastuse, see võib võtta aega ja harjutamist – nagu kõik muu. Loomulikult ei saa me öelda, et ka sina koged seda 100%, sest teaduslikus valdkonnas on selle kohta veel vähe uuringuid. Pole täpselt teada, kas iga mees võib seda tüüpi orgasmi kogeda. Nagu me juba mainisime, on iga keha erinev, nii et sa pead katsetama, et teada saada, mis sulle meeldib. Kui sa koged eesnäärme orgasmi, on seda lihtne uuesti kogeda.

Müüt nr 5. Eesnäärme massaaž on valulik protseduur

Pole tõsi! Nagu me varem mainisime, ei ole korralikult tehtud eesnäärme massaaž valus, vaid vastupidi, see on äärmiselt meeldiv. Kuid hirm uute seksuaalkogemuste uurimise ja proovimise ees takistab sageli inimesi uuendusi kogemast (eriti kui tegemist on anaalseksiga). Me omakorda julgustame sind täitma oma isiklikke fantaasiaid.

Kuid selleks, et fantaasiad pakuksid sulle seda naudingut, millest sa unistad, on oluline korralikult ette valmistada. See võib tunduda banaalne, kuid üks olulisemaid asju, mis aitab eesnäärme massaažist maksimumi võtta, on lõõgastus. Teine aspekt, mis on väga oluline, on põnevus. Kui plaanid eesnäärme piirkonda üksi uudistada, soovitame vaadata erootilisi videoid või tegeleda muude tegevustega, mis sind erutavad. Samuti soovitame enne mänge kasutada tualetti – eesnäärme massaaži ajal stimuleeritakse nii pärakut kui põit, nii et kui käid enne tualetis, siis kaitsed end ettenägematute probleemide eest. Ja mis kõige tähtsam, ära unusta libestit. Veebaasil libesti tagab meeldiva läbitungimise ning kui eesnääret välispidiselt stimuleerida, tuleb libesti ka kasuks ja parandab tunnetust.

Müüt nr 6. Eesnäärme massaaž on igav 

Esmapilgul võib tunduda, et eesnäärme massaaž on üsna üksluine tegevus, mis võib pikapeale igavaks muutuda. Paljudel pole aga õrna aimugi, et on olemas vähemalt viis eesnäärmemassaaži tehnikat, mis kindlasti võimaldavad sul oma aistinguid pidevalt parandada ja täiustada.

Massaažitehnikad jagunevad kahte rühma: sõrmega massaaž ja mänguasjaga massaaž. Kõigepealt tutvustame liigutusi, mida tuleks kasutada eesnäärme sõrmedega masseerimiseks.

“Tule siia”. Sisesta oma nimetissõrm ettevaatlikult pärakusse, seejärel painuta sõrme ja tee “tule siia” žest. Korda liigutust, suurendades järk-järgult tempot ja survet.

“Uksekell”. Vajuta sõrmepadjaga vastu eesnäärme väliskülge (ilma sõrme pärakusse sisestamata) ja vajuta õrnalt, nagu vajutaksid uksekella. Kasuta erinevat survet ja vajuta erinevate intervallidega. Seda tehnikat saad kasutada ka eesnäärme masseerimisel päraku kaudu.

“Ratas”. Kasuta ainult sõrmepatja ja puuduta eesnääret ringjate liigutustega. Muuda survet ja kiirust, kuni leiad, mis on sulle kõige meeldivam.

“Vibratsiooni imitatsioon”. Kõiki liigutusi, mis sulle naudingut pakuvad, saab vibratsiooni simuleerimiseks kiirendada. Mõne aja pärast võib ranne väsida, mistõttu on parem seda liigutust “säästa” kuni orgasmini.

Seksimänguasjade peamine eelis on see, et saad hõlpsalt kontrollida vibratsiooni tugevust ja sagedust – mis on eriti aktuaalne eesnäärme masseerimisel. Mänguasjad on kasulikud ka sügavamale tungimiseks. Siiski ei pruugi mänguasjad üksi olla parim viis maksimaalse naudingu saavutamiseks ja sa peaksid olema kursis ka nende kasutamise peensustega.

Surve. Surve kontrollimine mänguasjaga on lihtsam, eriti kui sa masseerid eesnääret soolomängu ajal. Proovige vajutada seksleluga eesnäärmele, kasutades rohkem või vähem survet, kuni leiad selle, mis sulle meeldib.

Sügavus. Siin tulevad taas kasuks mänguasjad, kuna vahel on raske sõrmedega sügavamale jõuda. Sügavamaks tungimiseks proovi erineva suurusega anaalseid mänguasju, mida saad sisestada nii sügavale kui soovite.

Vibratsioon: Võid osta erineva kiiruse ja vibratsioonirežiimiga eesnäärme masseerijaid. Katseta erinevaid seadeid ja proovi enne orgasmini jõudmist vibratsiooni tugevust suurendada.

Tunded: Mõned eesnäärme masseerijad on mõeldud masseerima mitte ainult P-punkti, vaid ka jalgevahe piirkonda. See pakub sulle veelgi rohkem naudingut ja erinevaid aistinguid.

yesyes

Kuidas valida eesnäärme masseerijat?

Anaalse stimulatsiooni kohta on endiselt palju müüte, kuid võime sulle kinnitada, et eesnäärme masseerijad on täiesti ohutud. Need mänguasjad on valmistatud kahjututest materjalidest, kehale ohutu kujuga ja pakuvad sulle ainult kõige meeldivamaid aistinguid.

Mis vahe on eesnäärme masseerijatel? Need mänguasjad võivad erineda materjali, suuruse ja kuju poolest, olla vibreerivad või mittevibreerivad ning neid saab laadida USB-ühenduse või patareide abil.

Materjal 

Meditsiiniline silikoon. Tippkvaliteediga materjal, sile, siidine pind, meeldiv kehale, ohutu. Pikk eluiga, ei kulu. Seda iseloomustab steriilsus, bakterid ei kogune silikoonile, seda on lihtne puhastada ja hooldada. Sobib neile, kes hindavad kvaliteeti ja soovivad mänguasjast pikka aega rõõmu tunda;

Plastik. Materjal, mis on palju odavam, kuid silikoonist kehvemate omadustega. Kulub kiiremini, ei ole nii sileda pinnaga, kuid on painduv. Sobib neile, kellel on piiratud eelarve.

Suurus ja kuju 

Kui sa pole kunagi varem eesnäärme massaaži proovinud, vali väiksem kitsam masseerija. Suuremad suurused sobivad paremini kogenud või teravamaid, ekstreemsemaid aistinguid ihaldavatele inimestele.

Ka kuju võib varieeruda: stimulaatorid võivad olla sirged, siledad või lainelised – sõltuvalt sinu vajadustest: kui oled algaja, võid eelistada lihtsamat kuju, samas kui kogenumad ja vilunud kasutajad võivad eelistada keerukamat kuju.

Vibratsioon 

Mõnel mänguasjal on vibratsioon, mis on mõeldud aistingute intensiivistamiseks ja massaaži veelgi tõhusamaks muutmiseks. Vibreeriv masseerija on kasulikum, sest seda saab vajadusel alati väiksemaks keerata või välja lülitada, samas kui mittevibreeriv mänguasi ei anna sulle võimalust proovida vibratsiooni rõõmu.

Laadimine

Eesnäärme masseerijaid saab laadida laadija või akudega. Kõige võimsamad ja kvaliteetsemad mänguasjad on laetavad – neil on tugevam mootor, patareid kestavad kauem, neid on lihtsam kasutada – patareid ei saa otsa ega neid ei pea vahetama, nad on mugavamad reisimiseks ja nad on keskkonnasõbralikud – nad ei reosta keskkonda ja on tavaliselt veekindlad. Akutoitel mänguasjad vibreerivad tavaliselt vähem ja tühjenevad kiiremini.

Funktsioonid

Tasub valida mänguasi, kus saab lisaks vibratsiooni intensiivsusele muuta ka erinevate sageduste vahel, vahetada vibratsiooni- ja pulsatsioonirežiime – see annab veelgi rohkem võimalusi tunda tugevamat ja väljendusrikkamat naudingut. Veel ühe kasuliku omadusena tuleks mainida veekindlust. Sa võid oma mänge nautida mitte ainult voodis, vaid ka duši all, vannis või kus iganes sa soovid.

Ja lõpuks.. Kutsume sind üles jätma kõrvale kõik stereotüübid ja stigmad. Kui soovid tugevamat orgasmi, vaheldust ja suuremat naudingut, tasub eesnäärme massaaži proovida! Loodame, et avastasid sellest artiklist piisavalt palju eeliseid, et massaaži naudingutesse sukeldumine oleks veelgi lihtsam ja lõbusam!

yesyes