Teatud väljakujunenud klišeede tõttu peetakse erootilist massaaži sageli odavaks ja “tailikumaks” seksi eelmänguks, nii et paljud paarid, eriti meie riigis, tunnevad end seda partnerile pakkudes ebamugavalt.

Sageli võib ühiskonnas kuulda, milline peaks massaaž olema: seda kirjeldatakse sageli kui “õnneliku lõpuga massaaži”. Sellised fraasid muudavad meie intiimelu üsna pealiskaudseks, mistõttu kaldume keelduma teatud seksuaalse mitmekesistamise vormidest.

Teatud väljakujunenud klišeede tõttu peetakse erootilist massaaži sageli odavaks ja “tailikumaks” seksi eelmänguks, nii et paljud paarid, eriti meie riigis, tunnevad end seda partnerile pakkudes ebamugavalt.

Sageli võib ühiskonnas kuulda, milline peaks massaaž olema: seda kirjeldatakse sageli kui “õnneliku lõpuga massaaži”. Sellised fraasid muudavad meie intiimelu üsna pealiskaudseks, mistõttu kaldume keelduma teatud seksuaalse mitmekesistamise vormidest.

Selle artikliga soovime aga jagada teistsugust lähenemist erootilisele massaažile, mis on teadlaste hinnangul kahtlemata üks füüsiliselt ja emotsionaalselt enim kokku viivaid protsesse. Seega jagame 6 nippi, mis aitavad erootilist massaaži uutmoodi avastada.

Vabane suhtumisest, et see on odav, väärtusetu nauding

Nagu mainisime, seostatakse erootilist massaaži sageli kahtlaste Tai salongidega. Teaduslike allikate kohaselt ei pelga Tais erootilist massaaži pakkuvad tüdrukud ka seksiteenuste osutamist, kusjuures hinnad jäävad vahemikku 8-15 dollarit. Oleme seda näinud rohkem kui ühes Hollywoodi filmis.

Selleks, et saada hea erootilise massaaži kogemus oma kallimaga, soovitame ennekõike vabaneda oma peas olevatest klišeedest ja eelarvamustest. Sa ei pea riietuma Tai naiseks, süütama viirukit ega mängima idamaist muusikat, et tunda oma partneriga imelist sidet.

Massaaž peaks olema selline, millega oled harjunud. Võib-olla oled väga kiindunud džässirütmidesse – miks mitte seda muusikat mängida? (muusikast räägime lähemalt punktis 3). Või äkki meeldivad sulle väga pikad vestlused veiniklaasi taga – ära loobu neist! Puuduta oma kallimat tema soove kuulates, rääkige.

Uuringud näitavad, et puudutus on väga võimas vahend stressi vähendamiseks, sideme tugevdamiseks või teatud seksuaalbarjääride ületamiseks. On kindlaks tehtud, et naised, kes tunnevad, et nad ei täida seksuaalelus partneri vajadusi, naudivad seksi palju rohkem, kui seda ümbritsevad külluslikud puudutused.

Ära külmeta

Kuid isegi kui mõlemad partnerid on valmis erootiliseks massaažiks, vajab protsess õiget keskkonda, seega on soovitatav muuta õhkkond võimalikult hubaseks ja mugavaks.

Võib-olla on kõige olulisem kriteerium temperatuur. Võib tunduda üsna romantiline pakkuda kallimale öösel mere ääres tähistaeva all erootilist massaaži, kuid öine tuul ja niiskus ei pruugi aidata. Seetõttu on väga oluline enne massaaži sooritamist tagada, et keskkond oleks soe ja hubane – erootilist massaaži tehakse ju alasti keha turgutades.

Klassikalise massaaži asjatundjad ütlevad, et toatemperatuur peaks olema 25 kraadi ringis. Samuti tasub jälgida, et kuskil ei oleks tuuletõmbust. Samuti on soovitatav soojendada kasutatavaid õlisid ja võtta arvesse oma käte temperatuuri – partneri puudutamine külmade kätega võib tema keha pigem kangestada kui lõdvestada.

Kui partner ikka ütleb, et tal on külm, võid keha katta rätiku või salliga. See võib lisada erootilisele massaažile veidi salapära ja näidata, et sinu kallim tõesti hoolib sinust.

Siit saad ideid, kuidas erootiline massaaž välja võiks näha, kui mähkida oma kallima salli sisse.

Lisaks eespool nimetatule lisame veel sellised asjad nagu toa elementaarne puhtus. Kuigi haigla puhtus ei pruugi olla vajalik, tuleks puru, toidujäätmed ja kogunenud mustus parem koristada.

yesyes

Muusika – ära imiteeri massaažisalongi!

Nagu artikli alguses mainisime, on muusika hea õhkkonna loomiseks ülimalt oluline. Siinkohal soovitame siiski mitte üle pingutada. Püüa meenutada, mis talle meeldib või mida te tavaliselt autos kuulate, või äkki on teil see üks laul, artist, album?

Ära üle pinguta ja ära proovi muuta oma kodu Tai massaažisalongiks. See pole mitte ainult ebamugav, vaid tõenäoliselt ka päris naljakas. Kuula džässi, souli, r&b, ladina muusikat, elektroonilist muusikat, popi, räppi – mis iganes sulle meeldib.

Kui aga häid muusikalisi heliideid napib, jagame mõned esitusloendid, mis sobivad ideaalselt sinu seksikaks õhtuks:

https://open.spotify.com/playlist/6ZoWbcYgcPyByIo6v8lEvU

https://open.spotify.com/playlist/37i9dQZF1DWWWvWJNPeyJE

https://open.spotify.com/playlist/13kqLjbhqXwny0RtBqcvtU

https://open.spotify.com/playlist/5vWB9ky4bGzMTiF4Avh85Q

https://www.youtube.com/watch?v=4kQEe0eqKh4

https://www.youtube.com/watch?v=RkNatCDuWmM

https://www.youtube.com/watch?v=DmH0ECtSjRs&list=PLa8Ubzkul6VWJfPgmPuyGImZ74HGihqPH

Joogid, toidud, vestlused – ära unusta, et kõige tähtsam pole massaaž

Ära keskendu ainult massaažile, ole paindlik, leidlik, improviseeri. Kui su kaaslane uksest sisse astub, ära kiirusta teda lahti riietuma ja massaažialasse pikali heitma, see võib ta rajalt kõrvale heita ja jätta partnerist mulje, et sa kutsusid ta nn “õnnelikule lõpule”.

Ilmselgelt ei ole me siin selleks, et õpetada sulle, kuidas oma kallimaga suhelda või kohtingut alustada, kuid tahaksime mainida, et teed seda, mis sind õnnelikuks teeb: vala endale klaas veini, telli maitsvat toitu, hellita end magustoiduga.

Paljud paarid tunnevad teineteise vastu huvi iseloomujoonte tõttu: huumorimeel, sügavad arusaamad, otsustusvõime. Ära unusta seda, räägi. Arutage mõlemaid huvitavaid teemasid, diskuteerige. Dialoogi arenedes võite loomulikult liikuda edasi massaaži juurde. Mis kõige tähtsam, ära tekita ebamugavust seal, kus seda tegelikult ei peaks olema. Seega ei sobi kindlasti põnevaks sissejuhatuseks lause: “heida pikali, teeme massaaži”.

yesyes

Vali tehnika, mis sinu partnerile meeldib 

Kui me määratleme massaaži nii, et sellel peab tingimata olema ainult “õnnelik lõpp”, on loomulik, et meie tegevus on sageli enneaegne. Nagu mainisime, on massaaži olemus puudutus, lõdvestus, ühendamine, seega soovitame selle protsessi käigus mitte mõelda lõpule, vaid keskenduda massaaži sooritamisele.

Seks on rohkem psühholoogiline kui füüsiline akt, mistõttu on väga oluline enne seda lõõgastuda. Ja pingeid aitavad leevendada mitmed massaažitehnikad:

  • Peamassaaž ringjate liigutustega. Võib tekkida küsimus: mis on sellel pistmist erootikaga? Eksperdid vastavad, et pea on üks meie keha kõige enam koormatud piirkondi. Liigse stressi, pidevalt nõutava produktiivsuse tõttu kannatab meie aju, mistõttu võib “väsinud pea” paari seksi kahjustada. Soovitatav on masseerida alates pea ülaosast ja liikudes õrnade käeliigutustega kõrvadeni.
  • Jalgade stimulatsioon. Jalamassaaž mõjutab otseselt ka intiimsust, eriti KI1 ja SP4 punkte (mis vastutavad peamiselt neerude ja põrna eest), mis on samuti otseselt seotud naiste ja meeste suguelunditega, nii et hea jalamassaaž mitte ainult ei paranda vereringet kogu kehas, vaid stimuleerib ka seksuaalset iha.
  • REN6 punkti stimuleerimine kõhus. See punkt on nabast umbes kahe sõrme kaugusel ja seda soovitatakse stimuleerida, et keha energiat suurendada. Kõhumassaaži tuleks aga teha väga õrnalt. Kuna oleme tundlikele erogeensetele tsoonidele juba väga lähedal, võib liiga tugev stimulatsioon jõuda “lõpu” lähedale ja sa ei tahaks seda naudingut veel lõpetada, eks?
  • Lähme allapoole. ST30 on veel üks stimuleerimist väärt punkt. See punkt on koht, kus puus paindub ja ühendub kehaga, just häbemepiirkonna kohal. Seda tuleks õrnalt masseerida ja parimal juhul huultega puudutada.

Ja siis improviseeri. Võib-olla naudib sinu partner eriti seda, kui tema rindu puudutatakse või ehk tema pärakut, suguelundit, kaela suudeldakse? Milliseid teadmisi oled oma partneri kohta kogunud? Kasuta neid. Kas näed, et massaaž on teile mõlemale tõesti meelepärane? Seejärel jätka järgmiste mängudega.

Tõsi, massaaž võib sageli olla nii lõõgastav, et kallim jääb magama. Halvim, mida teha saad, on edasi tegutseda ja ta üles äratada. Võta oma partneri rahulikkus vastu kui tunnustus endale, mähi oma käed tema ümber ja kallista teda õrnalt.

Õlid on vahend, mis muudab sind professionaaliks

Oluline vahend, mille eest tuleks massaaži planeerimisel kindlasti hoolt kanda, on õli. Ausalt öeldes võib see isegi kompenseerida mõningaid massaaži puudusi. Kui sul on vähe kogemusi massaaži vallas või oled loomult närviline, aitab õli sul muutuda tõeliseks professionaaliks.

Saadaval on palju erinevaid massaažiõlisid ja sa peaksid valima selle, mis sulle kõige rohkem meeldib ja mis sobib sinu massaaži- ja erootilise mängu stiiliga:

  • Feromoonidega massaažiõlid. Feromoonid on ained, mida eraldub iga inimese keha, kuid nende lõhna on raske ära tunda, sest see toimib alateadlikult. Teine inimene haistab sinu feromoonide lõhna, erutub ja soovib lähedust (või vähemalt suurendab selle tõenäosust). Seetõttu sobib feromoonidega massaažiõli väga hästi kirglikuks erootiliseks massaažiks ja seksiks pärast seda.
  • Õlid maitse- ja lõhnaainetega. Kui kasutad ruumis lõhnaküünlaid, viirukit ja muid lõhnaaineid, võib üks lõhnaaine lisaks tunduda liialdusena. Kui see lõhn ei sobi väga hästi üldisesse aroomipilti, ei tohiks lõhna kasutada. Maitseõli lisab massaažile erootilist ja üleannetut vürtsi, kuna on võimalik kaasata oraalseid naudinguid ja nautida neid palju rohkem.
  • Massaažiõlid-küünlad. Samuti on olemas massaažiõliküünlad, mis muudavad tilkuva vaha soojaks maitsvaks lõhnavaks vedelikuks, mida saab kehale kanda. See on veel üks viis tappa kaks kärbest ühe hoobiga. Soovime mainida ka palsamite pealekandmist enne ja/või pärast massaaži. Palsam kaitseb nahka võimaliku kuivamise eest ning asjatundjate nõuandel parandab ja võimendab aistinguid.

Pea meeles, et õli kogusega ei tasu üle pingutada: kasuta seda nii palju kui vaja käte niisutamiseks. Pealegi ei taha ju pärast imelist, lõõgastavat seanssi minna pesema rasvast mööblit ja põrandaid.

Meie seksuaalkogemused sõltuvad paljudest asjadest meie mõtetes. Üks neist on pinge, stress ja teatud stigmad. Selle artikliga tahtsime julgustada sind vaatama erootilist massaaži teise nurga alt, kui seda tavaliselt teleekraanidel kujutatakse.

“Õnneliku lõpu” ülespuhutud mull kohustab inimesi sageli liiga palju pingutama, käituma nii, nagu oleksid nad kõige kuumema filmi kangelased ja ootama täpselt sama oma partnerilt. Seetõttu soovitame omakorda vaadata erootilist massaaži kui lõbusat, mittesiduvat vastastikust mängu, kus tunned end vabalt, hubaselt ja rahulikult.

Erootiline massaaž on suurepärane paariteraapia, mis julgustab inimesi füüsiliselt ja emotsionaalselt lähedasemaks saama. Samuti tuleks meeles pidada, et selle protsessi lõpp võib olla erinev. Rõõmus, tormine, rahulik, unine, armas, naljakas, lõbus, põnev. Nii et asu oma erootilise massaaži teekonnale!

yesyes