Nagu iga seksimänguasja puhul, ei ole täiusliku dildo leidmine lihtne. Pikkus, kuju, tekstuur, ümbermõõt, vibratsioon, kleepuv alus või mitte – dildo mänguasjad ei ole kõik ühesugused ja väljaselgitamine, millised neist väärivad kohta Sinu naudingukirstus, on üsna keeruline ülesanne. Vajad abi uue dildo valimisel? Olete jõudnud õigesse kohta. Sellest seksimänguasjade juhendist leiad 5 parimat algajatele sobivat dildot.

Ülimalt realistlike tunnete saavutamiseks

 

You2Toys’i pehme silikoonist dildo Sinu Poole on ihuvärvi, täpselt veenimustreid jäljendavate munanditega ja suure, väljendusrikka peaga. Seksmänguasi on valmistatud meditsiinilisest silikoonist, mis on kehale ohutu, ei kogu lõhnu ja kohaneb kiiresti kehatemperatuuriga. Dildo lõhnatu, hügieeniline, vastupidav, kergesti puhastatav ja veekindel.

Tugeva libisemiskindla põhjaga dildo sobib suurepäraselt soolomänguks. Samuti on see äärmiselt paindlik, kohandudes mis tahes asendiga. Dildo kogupikkus – 24 cm, sügavus – 17,5 cm. Läbimõõt – 3,7-4,9 cm.

Lahendus rollimängudeks

King Cock 10 dildo Tori pind on kaunistatud veenimustriga. Mis kõige parem, see on veekindel ja sobib kasutamiseks koos Strap On rihmadega, et saaksid oma partneriga rolle vahetada!

King Cock mänguasjad on üllatavalt realistlikud ja valmistatud ohututest materjalidest. Need on paindlikud, seega sobivad erinevate naiste tupe anatoomiatega. Selle dildo pikkus on 26,7 cm ja läbimõõt 4,2 cm.

Käed-vabad nauding 

Dildo 3D Cock Swinging Balls 6″ on väga realistliku disainiga ja tõmmatavate munanditega. Viimaseid võib venitada, kui soovid nendega mängida. Realistlik dildo ise on tugev, kuid selle võll on paindlik. Seda saab kasutada peaaegu igas asendis ning see kohandub Sinu keha ja iga liigutusega. Ihuvärvi mänguasjal on väljendusrikkad munandid, realistlik pea veenimuster ning see pakub sulle joovastavat naudingut!

Sellel dildol on kindlalt haarduv alus, mis kinnitub igale siledale pinnale, et saaksid seda käte abita nautida. Mänguasi on valmistatud kvaliteetsest, lõhnatust ja kergesti hooldatavast Fanta Flesh materjalist. See sobib kasutamiseks koos Strap On rihmadega, et saaksid oma partneriga rolle vahetada. Dildo pikkus – 19,5 cm ja läbimõõt – 4,2 cm.

Ekstreemse seksi austajatele

Täispuhutav dildo Ass Blaster pakub tänu oma tekstuursele disainile eriti teravaid aistinguid. Seda on ülimalt lihtne täis pumbata ja õhuga täidetuna muutub see 2x suuremaks! Mänguasja iga kõverus ja süvend muutub veelgi silmapaistvamaks ja pakub Sulle unustamatut naudingut…

Dildo on valmistatud kehale ohutust vinüülist, mis ei sisalda kahjulikke ftalaate ega muid lisandeid. See on 28 cm pikk ja 5,1 cm läbimõõduga.

G-punkti stimuleerimiseks

Dildo Kuninglik fallos on täpselt see, millest iga naine unistab – seest kõva ja väljast pehme. Realistlik must dildo imiteerib täpselt veenide mustrit ja sellel on suur väljendusrikas pea, mis on võimeline G-punkti stimuleerima.

Lisaks on see sekslelu täiesti veekindel, et saaksid nautida märgi mänge. Seda saab kinnitada ka strap-on rihmade külge. Kuninglikul dildol on tugev ja libisemisvastane alus, seega saad pingutuseta soolomängu nautida.

Didlo on valmistatud kehale ohutust PVC materjalist. Sekslelu kogupikkus on 17,8 cm, läbimõõt 4,1 cm.