Peenisepump on üks mitmest mitteravimipõhine erektsioonihäirete (ED) ravimeetod. Enamiku meeste puhul aitavad peenisepumbad tõhusalt erektsiooni saavutada. Kestus sõltub inimesest endast, kuid eeldatavasti kestab mõju umbes 30 minutit. Mõned mehed võivad kasutada pumpa enne eelmängu või oodata ja kasutada seda vahetult enne vahekorda. Siin on 5 parimat valikut, kui see on sinu esimene pump.

Automaatne lahendus sinu mugavuse tagamiseks

Seven Creations peenisepump Automaatne kindlustab paaridele parema seksuaalelu. See vahend tekitab tõhusalt tugevama erektsiooni, pakub reguleeritava kiirusega vibratsiooni ja suurendab vaakumit tekitades peenist. Kuna silinder on läbipaistev, saad kogu põnevat protsessi ise jälgida!

Pump on automaatne, seega ei tule muretseda selle käsitsi pumpamise pärast. Pumba ülaosas saad reguleerida vaakumi moodustumist ja väljumist. Pumba allosas olev muhv tagab tiheda sobivuse nahaga ja takistab vaakumi kadumist. Lisaks on sellel seadmel PSI digitaalse loenduriga ekraan. Näed vaakumrõhu tugevust ja saad jälgida tulemusi.

Pumba mõõtmed:

 • Kogupikkus – 31 cm.
 • Sisestamise sügavus – 20 cm.
 • Läbimõõt – 2,2-7,2 cm.

Pump on valmistatud TPE, ABS materjalidest. Töötab nelja AAA patareiga, mis ei kuulu komplekti. Soovitame kasutada pumpa koos veepõhise libestiga. Pärast kasutamist loputa seda sooja veega ja puhasta spetsiaalse seksimänguasja puhastusvahendiga.

Pump, mis simuleerib oraalseksi

Seven Creations Peenisepump Peenise võim on must ja läbipaistva silindriga. Vaid mõne klõpsuga naudid tugevamat erektsiooni ja suurenenud vastupidavust. Pump vibreerib reguleeritava kiirusega ja simuleerib oraalseksi.

Pumba mõõtmed:

 • Silindri sügavus – 18,7 cm.
 • Sisemine läbimõõt – 5,3 cm.
 • Välimine läbimõõt – 5,5-5,8 cm.
 • Sisenemisava läbimõõt 2,4 cm (elastne).

Pump on valmistatud TPE, PVC materjalidest. Töötab kahe AA patareiga, mis ei kuulu komplekti. Soovitame kasutada pumpa koos veepõhise libestiga. Pärast kasutamist loputa seda sooja veega ja puhasta spetsiaalse seksimänguasja puhastusvahendiga.

Pump + peeniserõngas

Lovetoy kollektsiooni kuuluv peenisepump Maximizer on must ja läbipaistva silindriga. Paari nupuvajutusega parandab ja tugevdab erektsiooni! Pumbal on nahavärvi sisenemisava, mis sarnaneb häbememokkadele (eemaldatav). Komplektis on peeniserõngas.

Pumba mõõtmed:

 • Silindri sügavus 20 cm.
 • Läbimõõt – 6,3 cm (elastne).
 • Kaal – 330 g.

Pump on valmistatud ABS materjalist ja sisenemisava silikoonist. Soovitame kasutada pumpa koos veepõhise libestiga. Pärast kasutamist loputa seda sooja veega ja puhasta spetsiaalse seksimänguasja puhastusvahendiga.

Neile, kes otsivad lihtsat, kuid tõhusat tööriista

Peenisepump Power – firma Pipedream mänguasi, mis garanteerib suurema vastupidavuse ja tugevama erektsiooni. Peenisepump Power tõstab sinu enesekindluse ja parandab sinu intiimelu kvaliteeti.

Pump töötab vaakumi põhimõttel – õhk surutakse kokku. Selle tulemusena muutub peenis jäigemaks ja suuremaks. Piisab peenise sisestamisest silindrisse ja kompressori pumpamisest enne vahekorda. Sinu uhkus kasvab välkkiirelt! Pumbal on kiire vabastusklapp.

Pumba mõõtmed:

 • Pikkus – 19 cm.
 • Läbimõõt – 5 cm.

Pump on valmistatud PVC, ABS materjalidest. Soovitame kasutada pumpa koos veepõhise libestiga. Pärast kasutamist loputa seda sooja veega ja puhasta spetsiaalse seksimänguasja puhastusvahendiga. 

Kiire tulemuse saavutamiseks – laetav automaatne pump

Laetav automaatne peenisepump Luv Pump on ülikvaliteetne toode firmalt Shots. Pump muudab erektsiooni tugevdamise ja peenise suurendamise protsessi väga mugavaks. Kuna silinder on läbipaistev, saad kogu põnevat protsessi ise jälgida! Pehme muhv on valmistatud siledast pehmest silikoonist. Vibratsioon on reguleeritava kiirusega.

Ühe nupuvajutusega tekitab pump tugeva vaakumi ja muhv hoiab tihedalt. Sisesta peenis silindrisse, suru avatud külg vastu peenise juurt ja naudi tulemust! Veelgi paremate ja kauem kestvate tulemuste saavutamiseks on kaasas silikoonist peeniserõngas.

Pumba mõõtmed:

 • Sisestatav pikkus – 20 cm.
 • Sisemine läbimõõt – 6 cm.

Pump on valmistatud ABS-st ja silikoonist. Laeb USB-ühenduse kaudu 120 minutiga. Täis laetuna töötab kuni 2 tundi. Soovitame kasutada pumpa koos veepõhise libestiga. Pärast kasutamist loputa seda sooja veega ja puhasta spetsiaalse seksimänguasja puhastusvahendiga.