Õige seksnuku soetamine teeb Sinu isikliku õnnega imet – saad oma elu parima seksi. Nukku valides peaksid seda sama hoolikalt uurima, kui tõelist kallimat valides! Kui see on Sinu esimene seksnukk, siis siin on 5 parimat valikut algajatele.

Väga realistlike aistingute jaoks

 

Ülimalt tõetruu seksnukk Jessica – Hidden Desire sarja on meestele mõeldud mänguasi, mis pakub Sulle erootilise mängu ajal kõige realistlikumaid aistinguid. Täidlane rind, kitsas vöökoht, suur tagumik, pikad jalad, lainelised blondid juuksed… Jessica kõlab nagu tõeline unistus, kas pole? Tal on hoolitsetud sõrme- ja varbaküüned ning väga sümpaatne nägu: pruunid silmad, tumedad ripsmed ja lopsakad kulmud. Sellel seksnukul on ka pehmed huuled, mis on igal ajal valmis oraalseksiks. Tema suguelundid, niiske tupp ja kitsas pärak, on samuti väga realistlikud.

Jessica on valmistatud kvaliteetsest TPE materjalist, mis jäljendab inimese nahka, ja luustik ise on valmistatud vastupidavast roostevabast terasest. See tagab vaba seismise ja maksimaalse vastupidavuse. Lisaks on see disainitud paindlike liigestega, et saaksid julgelt kõige kuumemaid poose proovida! Veelgi realistlikumaks mängimiseks leiad kaasasoleva küttekeha, mis soojendab nuku avausi inimese kehatemperatuurini.

Nukku on soovitatav kasutada koos veepõhise libestiga. Pärast kasutamist loputa seda sooja veega ja puhasta spetsiaalse seksimänguasja puhastusvahendiga.

Neile, kes otsivad eksootilist ilu

Merineitsi seksnukk – eksootiliselt ilus You2Toys toode. Tumeda ja päevitunud naha, ümarate rindade, täiusliku figuuri, mahlase tupe, kitsa päraku ja lopsakate huultega saad nautida vaginaalset, oraalset ja anaalset naudingut.

Täispuhutud nukk on 152,5 cm pikk ja valmistatud PVC-materjalist. Nukku on soovitatav kasutada koos veepõhise libestiga. Pärast kasutamist loputa seda sooja veega ja puhasta spetsiaalse seksimänguasja puhastusvahendiga.

Blondide juuste fännidele

Seksnukk Audra – You2Toys on oma nime põhjusega saanud. Magamistoas tekitab ta tormi, mis paneb kogu su keha värisema ja teeb põlved nõrgaks… Seksika figuuriga blondiin on valmis kõige ulakamateks mängudeks. Niiske tupp, sügav kurk ja kitsas pärakuava tõestavad, et Audral pole tabusid.

Täispuhutud nukk on 155 cm pikk ja valmistatud PVC-materjalist. Nukku on soovitatav kasutada koos veepõhise libestiga. Pärast kasutamist loputa seda sooja veega ja puhasta spetsiaalse seksimänguasja puhastusvahendiga.

Äärmiselt mugavaks penetratsiooniks

NMC seksnukk Diana on kõik, mida peadpööritavaks mänguks vajad: libe tupp, täidlased huuled ja pärakuauk. Elusuuruses ihuvärvi nukul on üks jalg üleval, et hõlpsasti sisse tungida ja erinevaid poose proovida.

Valmistatud PVC materjalist ja täispuhutav. Nukku on soovitatav kasutada koos veepõhise libestiga. Pärast kasutamist loputa seda sooja veega ja puhasta spetsiaalse seksimänguasja puhastusvahendiga.

Neile, kellele meeldib uusi poose proovida

Seksnukk Ana – You2Toys blondiin, kellega saab proovida kõiki võimalikke poose! Realistliku suuruse ja ideaalse kujuga nukul on vaginaalne, oraalne ja anaalne avaus. Nukk on põlvili, mis teeb selle penetreerimise äärmiselt lihtsaks.

See mänguasi on valmistatud PVC-materjalist. Nukku on soovitatav kasutada koos veepõhise libestiga. Pärast kasutamist loputa seda sooja veega ja puhasta spetsiaalse seksimänguasja puhastusvahendiga.