Otsustasite eksperimenteerida? Suurepärane, strap-on on ideaalne valik! Võib-olla kuulute LGBTQ rühma ja soovite avastada uusi seksimise viise, või ehk soovite oma partneriga teistmoodi seksida. Või äkki tahate lihtsalt strap-on’i kanda, sest see näeb kuum välja!

Strap-on koosneb puusade või vöökoha ümber olevast vööst ja selle külge kinnitatud spetsiaalsest dildost. Alguses võib see ebamugav tunduda, seega kulub aega ja harjumist, enne kui end täiesti mugavalt tunnete. Igal juhul on oluline oma partneriga rääkida, kui talle seksis uut mänguasja või meetodit tutvustate. Lõppude lõpuks on strap-on’i ainus eesmärk teile mõlemale lõbu pakkuda!

Kuidas see toimib?

Mõned strap-on’id on mõeldud ainult teatud suurusega ja spetsiifiliste dildode jaoks, samas kui teised toimivad mis tahes dildoga, millel on kinnitamiseks vajalik alus. Selline disain võimaldab teil leida endale sobivaima kombinatsiooni. Paljudel rihmadel on vahetatavad rõngad, seega saate kasutada suuremat või õhemat dildot.

Kui rakmed istuvad hästi, toetub dildo häbemeluule, andes teile kontrolli. Strap-on’i kandvad mehed leiavad, et need toimivad kõige paremini, kui dildo on peenise kohal. Asendit muutes peate rihmad tõenäoliselt uuesti üle reguleerima, et need hästi istuksid.

Eksperimenteerimiseks

strap on

Strap-on Vahetus komplekt ühendab teid erinevate dildode, O-rõngaste ja kinnituskorkidega, mis annavad teile mängides valikuvõimalusi. Dildod on veenidega ja neil on võimalikult realistlikud aistingute tagamiseks väljaulatuvad pead. Lisaks eespool nimetatud osadele leiate suurest ja värvilisest kastist kogu vajaliku teabe. Komplekt sobib ka iga taseme pegging fännidele.

Turvaline variant

strap on

Strap-on Solidusel on laitmatud visuaalsed detailid, veenid, eesnahk ja ilmekas pea nagu päris peenisel. Loob erektsiooni illusiooni, samas kui pehme välimine ümbris loob jaheda ja rahuliku tunde. Ideaalne 18 cm pikkus töötab tõhusalt nii algajate kui ka edasijõudnud mängijate jaoks. Kergelt kumerad G-punkti või eesnäärme täiuslikuks stimuleerimiseks. Lisaks on rihmadel libisemiskindel laiendatud alus, mis garanteerib sujuva öö!

Tundlikkuse suurendamine

strap on

Vibraator Kahekordne strap-on on mugav nii kandjale kui ka nautijale, olenemata asendist. Rihmad on laia ümbermõõduga, mistõttu sobivad need ideaalselt mitmesugusteks seksmängudeks. Komplekti kuulub ka kaks erineva suurusega kumerate peadega õõnsat vibraatorit. Pole vaja muretseda, et dildo vibratsiooni tõttu rihmade küljest lahti tuleb. Mõlemad on kindlalt kinnitatud.

Meeletult realistlik

strap on

Kui otsite kvaliteetset strap-on’i, mis meenutaks tõelist asja, soetage omale peenisevarrukas Hollow Extension. Erinevalt enamikust silikoonist mänguasjadest, mis võivad olla kas liiga kõvad või liiga pehmed, loob Pipedream hea tasakaalu nende kahe vahel.

Ainus puudus on see, et tolm ja juuksed võivad sellele kergesti külge kleepuda. Seetõttu peske seda enne ja pärast kasutamist vee ja seebiga. Hoidke seda spetsiaalselt selleks ettenähtud riidest kotis ja kasutage koos vee baasil libestiga.

Veidi kogenumatele…

strap on

King Cock 9 strap-on Pitas tervitab teid 22 cm pikkuse dildo, silikoonrõngaste ja vöödega. Viimased on valmistatud vinüülist, seega on nad vastupidavad ja hoiavad oma positsiooni ka kuumas vahekorras. Dildo ise on klassifitseeritud size kings tasemel. Sellel on realistlik peenise muster, mida teie partner tungimise ajal tunda saab, ja õrn kõverus, mis võimaldab jõuda nii G- kui ka P-punktini. Ärge muretsege, kleepuv alus aitab teil seda mänguasja suurepäraselt hallata.

Dildo õrna allergiavastase pinna kaitsmiseks kasutage vee baasil libestit.