Kas valmistud ostma oma esimest vibraatorit? Esiteks, see on väga teretulnud uudis! Oled kindlasti ühe suure sammu võrra lähemal sagedasematele, tugevamatele ja intensiivsematele orgasmidele. Ent nii nagu Alice Imedemaal, nii ka siin – sellesse uskumatult värvikirevasse, mitmekesisesse maailma “kukkumine” võib pea uimaseks ajada. Suur või väike, nutikas või klassikaline, g-punkt või kliitor, diskreetne või realistlik – kahtlemata tekitab otsustusprotsess palju küsimusi.

Nii et luba meil aidata oma kogemusest kõige rohkem kasu saada – siin on juhend, mis paneb sind endale ütlema: “see on minu!”.

5 tüüpi vibraatoreid – milline neist sobib sinule? Kasuta alguses sõrmi

Enne kui hakkame erinevaid tooteid analüüsima, soovime sulle tutvustada erinevaid vibraatoritüüpe, millest peamised on:

  • Klassikaline;
  • Rabbit tüüp;
  • G-punkt;
  • Kliitor;
  • Anaal;
  • Nutikas;
  • Munanditega;
  • Realistlik.

Iga vibraatoritüüp on loodud erinevate aistingute ja orgasmi tüüpide jaoks. On lihtne ennustada, et kliitori vibraatorid annavad kliitoriorgasmi, samas kui anaalvibraatorid on mõeldud neile, kes naudivad anaalmängu. Rabbit tüüpi vibraatoreid soovitatakse neile, kes soovivad nii sisemist kui ka välist stimulatsiooni, nutikad aga meeldivad neile, kes soovivad oma aistinguid ja kogemusi kontrollida.

Statistika näitab, et 80% naistest saavad suurema tõenäosusega kliitoriorgasmi kui vaginaalse orgasmi – mida sa oskad selle kohta öelda?

On täiesti loomulik, et tavaline tüdruk või naine ei pruugi täpselt teada, millist orgasmi ta kogeb ja millised aistingud talle kõige rohkem meeldivad. Seetõttu soovitame enne selle toote ostmist esimese sammuna alustada sõrmedega sooloreisi (kui sa seda veel teinud ei ole).

On üsna raske osta endale sobivat vibraatorit, ilma et sa kõigepealt uuriksid oma keha ja selgitaksid välja, mis sulle meeldib. Pealegi on masturbatsioon ise ülimalt meeldiv, inspireeriv, lõõgastav ja annab enesekindlust, miks siis mitte sellesse sukelduda?

Kui sa ei tea, millest alustada, proovi puudutada oma kliitorit sõrmedega ringjate liigutustega: libista üles, libista alla, libista üle kliitoripea. Mitte sinu jaoks? Sellist asja pole! Seekord proovi sisestada sõrm või kaks oma tuppe ja püüa seestpoolt jõuda oma nabani, mis tõenäoliselt paljastab G-punkti. Kas sulle meeldib seda tüüpi stimulatsioon?

Sellisel viisil endaga mängimine annab parema ettekujutuse sellest, kas oled pigem sisemise (vaginaalne, g-punkt) või välise (kliitori) orgasmi fänn

Välise orgasmi jaoks: kuulus Lelo Sona ja muud kliitori stimulaatorid

Nagu me juba mainisime, vajab väline orgasm kliitori stimulatsiooni, mida saab teha sõrmedega. Vibratsiooni, selle erinevate sageduste ja tempode abil on aga elamus tõenäoliselt veelgi tugevam.

Lelo Sona – helilainete võimsus täielikuks kliitori stimulatsiooniks

Lelo Sona on maailmas kõrgelt hinnatud ja paljude naiste poolt lihtsalt jumaldatud kaubamärgi “Lelo” looming. Seda kliitori stimulaatorit eristab helilainete tugevus, mis stimuleerivad mitte ainult kliitori välimist osa, mida on võimalik näha ja katsuda, vaid kogu kliitorit – selliseid aistinguid ei saa tunda ainult sõrmedega mängides.

Lelo Sonat eristab ka selle kuju, mis kohandub õrnalt kehaga – see on eriti oluline algajatele. Sellel on 8 erinevat vibratsioonitaset.

Teine suur eelis on see, et see mänguasi on veekindel, nii et saad ennast uurida duši all või mullivannis. See on eriti oluline nende naiste ja tüdrukute jaoks, kes ei ela üksi ja kellel pole sageli oma isiklikku ruumi oma keha uurimiseks.

Ja kuidas see väike asi toimib? See on tegelikult üsna lihtne, paari nupuvajutusega! Kõigepealt kinnitage stimulaatori pea kliitorile nii, et mänguasja alus on suunatud kõhu poole. Kui sulle meeldib otsene kliitori stimulatsioon, ava veidi kliitorit ümbritsevat nahka, enne kui vajutate mänguasja selle vastu. Aktiveerimiseks vajuta „+“ Kui soovid intensiivsemat stimulatsiooni, vajuta uuesti „+“. Kui kliitorit stimuleeritakse veidi liiga tugevalt, saad intensiivsust vähendada, vajutades „-“. Režiimi vahetamiseks vajuta „8“. Mänguasja väljalülitamiseks vajuta „-“. Kui see on tühjenenud, saab seda USB-kaabli abil hõlpsalt täis laadida.

Lelo Sona on teeninud oma populaarsuse ja maine ka seetõttu, et kui ostad usaldusväärsetelt tarnijatelt, leiad alati mitte ainult vibraatori enda, vaid ka laadija, satiinist koti ja Lelo libesti testeri.

Kellele see vibraator sobib? Neile, kes naudivad kõige rohkem välist (kliitori) orgasmi. Lelo Sona võimsad helilained ja 8 vibratsioonitasandit aitavad sul kogeda iga kord rohkem aistinguid, samas kui selle veekindlus võimaldab sul nautida soolomängu vannis.

Leiad selle siit: https://yesyes.ee/kliitoristimulaator-lelo-sona-must/

Vaginaalse orgasmi saavutamiseks – klassikalised, g-punkti, realistlikud vibraatorid

Kui tunned masturbeerides, et nauding peitub kusagil sügaval sees, mitte väljas, on tõenäoline, et vaginaalsed orgasmi vibraatorid sobivad sulle kõige paremini.

Selliseid vibraatoreid on turul palju erinevat tüüpi: silindrikujulisest “klassikast” kuni nutikate, rakenduste abil juhitavate vibraatoriteni. Tõsi, neil kõigil on sarnane eesmärk – jõuda selle salapärase G-punktini.

Elegantne Diamond Vibe ja selle 10 põnevat režiimi

Esimese vibraatori ostmisel on oluline valida toode, millel on võimalikult palju režiime ja vibratsioonivõimalusi. Just see iseloomustab You2toys kaubamärgi kuulsat toodet Elegant Diamond Vibe.

Samuti on selle vibraatori mõõtmed väga sobivad algajale: selle pikkus on 15 cm, läbimõõt – 3 cm, seega piisab G-punktini jõudmiseks, kuid see pole “hirmutav” neile, kes proovivad vibraatorit esimest korda.

Kellele see vibraator sobib? G-punkti otsimiseks ja naistele, kes armastavad sügavat vaginaalset seksi. See sobib ideaalselt ka neile, kellele meeldib eksperimenteerida ja kellele ei meeldi rutiin – 10 erinevat vibratsioonirežiimi võimaldavad iga kord nautida erinevat orgasmi.

Selle leiad siit: https://yesyes.ee/vibraator-elegant-diamond-vibe/

Vibraator LELO Gigi 2 Deep Rose – naudi kuni 4 tundi

Neile, kes soovivad tundide kaupa soolomängu sukelduda, soovitame kindlasti Lelo uhkust Gigi Deep Rose vibraatorit. Tootja sõnul on tegemist maailma populaarseima G-punkti vibraatoriga.

See ülivõimas, kuid vaikne mänguasi võib täislaadimisel töötada kuni 4 tundi. Kujuta ette 4 tundi lõbu, kus iganes sa ka poleks!

Kuigi selle vibraatori hind pole odav (139 eurot), on tegemist pikaajalise investeeringuga. Elegantne disain, pehme, meeldiv, kvaliteetne silikoon, eksootiline värv – „GIGI 2 Deep Rose“ sisaldab täpselt seda, mida iga kaasaegne naine ihkab.

Kellele see vibraator sobib? Naistele, kellele meeldivad pikad soolomängud erinevates kohtades. Samuti neile, kes hindavad kvaliteeti, luksust, vastupidavust, kaunist disaini.

Selle leiad siit: https://yesyes.ee/vibraator-lelo-gigi-2-deep-rose/

Vaginaalne ja kliitori orgasm korraga? Missioon on võimalik Rabbit tüüpi vibraatoriga

Oled õnnetähe all sündinud, kui sul on masturbeerimise ja seksi ajal võimalik saada nii kliitori- kui ka vaginaalseid orgasme. Kas soovid veelgi tugevamaid aistinguid? Siis peaksid valima Rabbit tüüpi vibraator.

Üks parimaid omataolisi, mida pakume, on Satisfyeri nutivibraator Mono Flex. Sellel on kaks otsikut, üks kliitori stimuleerimiseks ja teine vaginaalseks orgasmiks, nii et saad mängides kogeda uskumatult intensiivseid aistinguid.

Vibraator on valmistatud meditsiinilisest silikoonist, mis on ülimalt painduv, mistõttu kohandub eriti hästi kehakujude ja erinevate asenditega.

Kuigi vibraatoril endal olevate nuppude abil saad valida 5 erinevat tüüpi vibratsiooni, on sellel vibraatoril piiramatud võimalused. Kuna tegemist on nutiseadmega, pead vaid selleks mõeldud rakenduse alla laadima ja saad nautida piiramatuid vibratsioonirežiime.

Kellele see vibraator sobib? Neile, kellele meeldib eksperimenteerida ja uurida erinevaid orgasmi tüüpe. Ka neile, kes soovivad vaheldust – piiramatu hulk vibratsioone pakub pidevalt erinevaid aistinguid.

Leiad selle siit: https://yesyes.ee/nutikas-vibraator-satisfyer-mono-flex-roosa/

Kas ostate vibraatori partneriga mängimiseks?

Kuigi vibraatorid võivad paljude jaoks seostuda onaneerimisega, ei ole see kindlasti 100 % reegel. Paljud paarid kasutavad sekslelusid oma seksuaalelu mitmekesistamiseks või teatud olukordades (näiteks kui üks partneritest kolib elama välismaale). Paaridele mõeldud vibraatoreid on mitut tüüpi: paari- ja nutikad vibraatorid.

Vibraator NAISELE JA MEHELE – mitte ainult naistele

Paarivibraatorid NAISELE ja MEHELE. Sellised sekslelud on mõeldud universaalseks kasutamiseks ja võivad aidata jõuda nii naise G-punkti kui ka mehe eesnäärmeni.

See Svakom vibraator sobib ideaalselt neile, kes soovivad oma intiimelus midagi uut proovida. Sellel seksimänguasjal on intensiivne reguleeritav vibratsioon, millel on kuni 5 intensiivsuse taset. Vibraatori kogupikkus on 18,2 cm ja läbimõõt 1,1-2,5 cm. See on valmistatud ülipehmest ja siledast silikoonist.

Kellele see vibraator sobib? Seiklushimulistele paaridele, kes soovivad tuua oma seksuaalellu uusi aistinguid. Samuti meestele, kes naudivad eesnäärme stimuleerimist.

Selle leiad siit: https://yesyes.ee/vibraator-naisele-ja-mehele-cici-violet/

Anna kaugjuhtimispult partneri kätte

Teine tehnoloogia, mis võimaldab teil ja teie partneril oma seksuaalelu vürtsitada – vibreerivad munad. Pakume Feelztoysi kaubamärgi toodet, mis pakub suurepärast hinna ja kvaliteedi suhet.

Pärast muna sisestamist tuppe saab sinu partner juhtida vibratsioonirežiime kaugjuhtimispuldiga kuni 10 meetri kauguselt. See on ka veekindel, nii et saad nautida märga mängu vannis või duši all.

Kellele see vibraator sobib? Neile, kes otsivad head hinna ja kvaliteedi suhet. Paaridele, kes soovivad oma seksuaalelu mitmekesistada.

Selle leiad siit: https://yesyes.ee/vibreeriv-sinine-muna/

LUSH 2 – partner suudab pakkuda naudingut isegi tuhande kilomeetri kauguselt

Elamine erinevates linnades või isegi riikides ei tähenda sugugi seksist loobumist. On palju viise, kuidas füüsilise vahemaa korral ühenduses püsida: sexting, erootilised telefonikõned ja… nutikad vibraatorid.

Lovence’i LUSH 2 peetakse üheks parimaks rakendusega juhitavaks mänguasjaks turul.

See vibraator on mõeldud G-punkti stimuleerimiseks, mida saad teha vibraatoril oleva nupu aktiveerimisega või nutirakenduste abil (seotud vibraatoriga Bluetoothi või interneti kaudu). Nutirakendustel on piiramatu arv vibratsioone, nii et sinu partner saab kontrollida vibratsioonitaset, et viia sind orgasmini isegi tuhandete kilomeetrite kaugusel.

Lisaks sellele reageerib sekslelu helile ja vibreerib vastavalt muusika rütmile.

Kellele see vibraator sobib? Inimestele ja paaridele, keda lahutab vahemaa, kes armastavad nutikat tehnoloogiat ja piiramatuid võimalusi.

Leiad selle siit: https://yesyes.ee/nutikas-muna-lush-2/

Siin on 8 vibraatorit, mis sobivad kõige paremini algajatele. Oluline on teada, et see on alles sinu teekonna algus ja see ei tähenda, et sinu valitud vibraator on sinu ainuke ja AINUS kogu eluks. Kui olete selle ostnud, saad oma kollektsiooni laiendada ja sukelduda veelgi kaasahaaravamatesse kogemustesse.

Soovime sulle meeldivat ostuprotsessi. Vali mänguasi, mis on sinu jaoks atraktiivne ja seksikas. Et see “algus” oleks võimalikult meeldiv, ära unusta libestit.

Ilusat elamust!