Anaalmäng on hingemattev. Pärak on täis närvilõpmeid. Kuna paljud neist on eranditult sensoorsed (mõeldud füüsiliste aistingute jäädvustamiseks), on pärak stimulatsiooni keskpunkt. Rääkimata sellest, et anaalvahekord on suurepärane viis P-punkti aktiivsuse uurimiseks. See punkt, mida nimetatakse ka eesnäärmeks, on väike põie ja peenise vahel asuv nääre. Piirkond on tundlik ja stimulatsioon pakub suurt naudingut.

Kui alles hakkate anaalseksi naudingutesse sukelduma, siis siin on nimekiri mänguasjadest algajaile!

Kõige salajasemate erogeensete tsoonide stimuleerimiseks

Anaalne vibraator Esimene täidab teie sisimad unistused! See on õrn ja pehme mänguasi. See lihtsustab erinevate erogeensete tsoonide stimuleerimist. Nii seest kui ka väljast… Vibraatori realistlik kuju ja tekstuurne pind pakuvad täiendavat naudingut.

Vibraatori otsas on laiend, mis võimaldab ohutut tungimist. Mänguasja pikkus on 13,5 cm. Selle läbimõõt kõige laiemas kohas on 2,5 cm.

Absoluutse mugavuse tagamiseks

Anaalpihusti Back Door tekitab anaalvahekorra ajal täiesti mugava tunde. Ei mingit valu ega ebamugavustunnet!

Anaalpihusti on mõeldud neile, kes soovivad sukelduda tundmustesse, või kes ei saa sujuvat vahekorda nautida. Toode vähendab tundlikkust, kuid mitte naudingut! Pihusti lõdvestab päraku lihaseid. See niisutab ja pehmendab nahka, muutes läbitungimise palju põnevamaks ja lihtsamaks.

Toote toimimiseks kulub vaid mõni sekund. Ei sisalda säilitusaineid. Pihusti on maitsetu ja lõhnatu. Sobib kasutamiseks koos kondoomidega. 

P-punkti massaaž

Eesnäärme masseerija Terve eesnääre – must L-kujuline vibraator. See on painutatud nii, et erogeensed tsoonid saaksid maksimaalselt stimuleeritud. Mänguasi on kaetud kõrgendatud täppidega. Need pakuvad kõhukelmele lisastimulatsiooni. Masseerijal on koguni 7 vibratsioonirežiimi! Neid saab reguleerida ühe nupuvajutusega.

Eesnäärme vibraatori pikkus – 14 cm. Selle läbimõõt kõige laiemas kohas on 4 cm. Töötab ühe N-elemendiga. Valmistatud kvaliteetsest silikoonist. Materjal on kehale ohutu. Kohandub koheselt kehatemperatuuriga. Ei ima lõhnu endasse. 

Mängud kaugjuhtimispuldiga

Anaalmänguasi Anal Thruster rahuldab kindlasti Teie kirge. 7 vibratsioonirežiimi ja 3 üles-alla liikumise režiimi pakuvad Teile hingematvaid elamusi!

Mustal vibraatoril on sirge alus ja kitsenev pea. See võimaldab mänguasja sujuvalt pärakusse sisestada. Vibraatorit juhitakse puldiga. Sellel on ka kleepuv alus. Nii saate nautida käed-vabad mänge!

Mänguasi on valmistatud ülipehmest meditsiinilise kvaliteediga silikoonist. Materjalil on antibakteriaalsed ja antiallergilised omadused. See soojeneb kiiresti. Kohaneb kehatemperatuuriga. Seda on lihtne puhastada ja hooldada.

Vibraatorit laeb USB-ühenduse kaudu. Veekindel.

Algajatele ja edasijõudnutele

Anaalkuulide komplekt Satisfyer pakub teile kaasahaarava kogemuse. Kvaliteetsed mänguasjad leiavad kiireima tee suure O juurde!

Komplektis on kaks 20,5 cm pikkust kuuli. Käepide on kuulide otsas. Need võimaldavad kuule ohutult käsitseda ja kätte saada. Komplekt sobib nii algajatele kui ka edasijõudnutele. Need anaalmänguasjad on saadaval erinevate tekstuuridega. Need koosnevad viiest omavahel ühendatud kuulist. Need annavad teile tungimise ajal meeletu orgasmi!

Mustad kuulid on valmistatud kehale ohutust, pehmest ja paindlikust silikoonist. Materjal soojeneb kiiresti. Kohaneb kehatemperatuuriga.