Tutvu tupekuulidega, mis on diskreetne ja tõhus viis vaagnapõhjalihaste tugevdamiseks ja seksuaalse naudingu suurendamiseks. Tupekuule on naised kogu maailmas juba sajandeid kasutanud oma seksuaaltervise parandamiseks. Lihtsa, kuid stiilse disainiga kuulid on ohutu ja loomulik viis vaagnapõhjalihaste tugevdamiseks, mis võib aidata selliste probleemide korral nagu uriinipidamatus või seksuaalhäired. Rääkimata sellest, et tugevdatud lihased muutuvad elastsemaks, nii saavutad kiiremini orgasmi ja pakud partnerile rohkem naudingut! Jääb vaid küsimus – milliseid kuule valida?

Erinevad vibratsioonirežiimid

yesyes

Vibreerivad tupekuulid Sweet Smile pakuvad joovastavaid elamusi, parandavad seksuaaltervist ja võimaldavad sul saavutada intensiivsemaid orgasme! Need erkroosad kuulid on omavahel ühendatud ja kaunistatud hõbedaste detailidega. 10 vibratsioonirežiimiga kuulid treenivad vaagnapõhjalihaseid, pakuvad kerget erootilist erutust ja võivad ennetada ka kusepidamatust.

Kuulid on valmistatud silikoonist ja ABS materjalidest. Kaaluvad 73g, on koos nööriga 18cm pikad ja 3,7cm läbimõõduga. Komplektis on kaks kuuli. Neid saab laadida USB-kaabliga, laadimisaeg on 2 tundi.

Astmeline kaalutõus

yesyes

Feelztoys on kvaliteetne bränd, mis pakub üliluksuslikku FemmeFit Kegel treenimiskomplekti. Need roosad kuulid on sileda kujuga ja nööridega, mistõttu on nende kasutamine ülilihtne ja lõbus. Kegel harjutuste sooritamine tugevdab vaagnapõhja ja tupe lihaseid, mis võimaldab sul seksi ajal nautida intensiivsemaid aistinguid ja kogeda tugevamaid orgasme.

Komplektis on 6 erineva kaaluga tupepalli. Soovitatav on alustada kõige kergemast ja järk-järgult raskust tõsta, et tunda, kuidas lihased tugevnevad. Pallid on valmistatud siidiselt pehmest meditsiinilisest silikoonist, mis on antibakteriaalne ja allergiavastane, kohandub kiiresti kehatemperatuuriga ja on kergesti puhastatav. Feelztoys tupepallid on 16,1 cm pikad, 2,8 cm läbimõõduga ja neil on 6 erinevat kaalu: 50g, 65g, 80g, 95g, 110g ja 130g.

Innovatsioon nutika rakendusega

yesyes

We-Vibe Bloom tupekuulid on uuenduslik toode seksuaalse naudingu ja tervise tagamiseks. Eksklusiivsed oranžid kuulid on valmistatud silikoonist, mis on kehale ohutu, kohandub kiiresti kehatemperatuuriga ja ei kogu lõhnu. Komplekt koosneb ühest põhikuulist ja kolmest omavahel ühendatud kuulist, mida saab vastavalt soovitud kaalule muuta.

Lisaks on We Vibe pallidel 10 vibratsioonirežiimi, mis erutavad ja aitavad lihaseid treenida. Vibratsiooni saab juhtida nutirakenduse või nuppude kaudu ning We-Connecti äpi alla laadides saate luua personaalseid vibratsioonirütme ja jälgida oma edusamme. Rakendus ühildub iOS ja Android operatsioonisüsteemidega ning Bluetooth 4.0 või uuemaga. Rakendus on tasuta saadaval App Store’is ja Google Plays.

We-Vibe kuulid on 14,4 cm pikad ja 3,3 cm läbimõõduga. Üks pall kaalub 11g, teine – 29g, kolmas – 44g ja kaal ilma lisapallita on 34g. Kuule laetakse USB kaabli abil.

Nii vaginaalne kui ka anaalne stimulatsioon

yesyes

Orgasm To Go vibreerivad kuulid on suurepärane naudingu- ja lihastreeningu vahend ühes. Neid saab kasutada mitte ainult Kegel harjutuste jaoks, vaid ka anaalseksiks ja vaginaalseks stimulatsiooniks. Kuulid on valmistatud siidiselt pehmest silikoonist, mis ei kogu baktereid ja kohanevad kiiresti kehatemperatuuriga. Neid on lihtne puhastada ja need on vastupidavad.

Suuremal kuulil on 7 vibratsioonirežiimi ja seda saab juhtida kaugjuhtimispuldiga. Väiksem pall on vabalt liikuv ja mõeldud intensiivsemaks anaalseks stimulatsiooniks. Mänguasi on diskreetne ja töötab vaikselt, nii et julgemad saavad seda kasutada ka avalikes kohtades! Pallid on ka veekindlad ja neid saab kasutada vannis või duši all.

Mänguasja laadimine toimub USB-kaabli abil ja kaugjuhtimispult vajab CR2032 patareid, mis on kaasas.

Põnevad vibratsioonid

yesyes

Tupekuulid Duo  on tasakaalustatud, et tugevdada tupelihaseid ja pakkuda samal ajal põnevaid vibratsioone. Ülemaailmselt populaarse kaubamärgi Fun factory toodetud kuulid on valmistatud 100% meditsiinilisest silikoonist. Neid on lihtne hooldada ja need ei põhjusta allergilisi reaktsioone.  Kuulide läbimõõt on 3,2 cm ja 3,6 cm, pikkus 9,5 cm ja kaal 72 g. Kuulide arv – 2 ühikut.