Mis on oraal? Oraalseksi all mõistetakse seda, kui inimene stimuleerib seksuaalselt oma suuga teise inimese suguelundeid. Oraalseks naisega hõlmab tavaliselt kliitori ja muude häbeme (väline suguelund) osade limpsimist või imemist. Seda tuntakse ka kui cunnilingust. Mehe oraalseks hõlmab peenise imemist või limpsimist. Seda nimetatakse fellatsiooniks ja inglise keeles öeldakse selle kohta sageli ka blow job. Mida on siis oluline teada, et anda mehele unustamatu oraalseks?

Oraalseks ja tervis

Suu-, hingamisteede ja suguelundite infektsioonid võivad oraalseksi ajal kanduda ühest kehaosast teise. Suuõõne tervisel on otsene seos nakkuse levikuga: lõikehaav suus, veritsevad igemed, haavandid huultel või kahjustatud nahk suurendavad eluohtlike nakkuste tõenäosust. Haavandid või ebatervislik parodontiit suus kiirendavad infektsioonide ülekandumist vereringesse. Ebaterve või valuliku suuõõne tagajärjed on seega märkimisväärsed, mistõttu tuleks fellatsiooni praktiseerimisel suutervisele ülimat tähelepanu pöörata. Kuigi oraalseksi peetakse madala riskiga tegevuseks, on oluline kasutada kaitsemeetmeid, näiteks füüsilisi tõkkeid. See võib olla kondoom, mis katab peenise, või plast- või lateksbarjäär, mis asetatakse häbeme või päraku kohale.

Paljud eksperdid ütlevad, et oraalseks ei ole turvaline seks. See võib olla ohutum kui kondoomita seks, sest oraalseksist üksi pole võimalik rasestuda, kuid ilma kondoomita oraalseksi puhul on siiski suur oht nakatuda sugulisel teel levivatesse nakkustesse. Kuna oraalseksiga kaasneb tavaliselt partneri suguelundite või päraku imemine või lakkumine, puutute tõenäoliselt kokku suguelundite vedelike või väljaheidetega, mis seab teid ohtu nakatuda mitmesse sugulisel teel levivasse nakkusesse. Risk on suurem, kui olete pigem oraalseksi tegija rollis, sest nii puutute tõenäolisemalt kokku genitaalvedelikega, seega on kaitsevahendite kasutamine hädavajalik.

yesyes

Kuidas teha sügavat oraali? 

Seksoloogid ütlevad, et sügav oraalseks on üldiselt ohutu. Kuid nagu enamike teiste seksuaalsete tegevuste puhul, on ka siin teatud riskid, kui te ei tunne oma isiklikke piire või ei kuula oma keha. Hingamisteede rebendid, mida nimetatakse ka trahheobronhiaalseks vigastuseks, ei ole ainus võimalik sügav kurgukahjustus. Muude vigastuste hulka kuuluvad kriimustatud kurk, verevalumid, kõrvetus ja oksendamine. Loomulikult pole need vigastused väga ohtlikud.

Märgid, mis näitavad, et tõenäoliselt paned endale liiga palju survet:

  • Kui tunnete, et hakkate rappuma.
  • Kui lämbute.
  • Kui teie kurk tundub paistes.
  • Kui oksendate.

Kui teete sügavat fellatsiooni esimest korda, kontrollige tempot. Selleks, et imemisprotseduur oleks saajale rahuldust pakkuv ja andjale ohutu, on vaja täpsust.

  1. Kasutage määrdeainet. Enne protsessi alustamist kandke oma partneri peenisele niisutavat kreemi, et vältida hõõrdumist, mis võib olla valus nii saajale kui ka andjale.
  2. Leidke mugav asend. Suu ja kõri asend võivad aidata kurgulihaseid lõdvestada, mis võib aidata peenisel lihtsamini kurgu sügavusi uurida. Lamage voodil selili, pea veidi voodiservast üle rippumas, seejärel paluge oma partneril kummarduda teie kohale nii, et peenis oleks teie suuga samal kõrgusel.
  3. Lubage saajal seanssi kontrollida. Kui see on teile uus, siis aitab saajale kontrolli andmine võimaluse protsessi juhtida, tagab mugavuse ja võtab vastutuse.
  4. Hakake imema. Kasutage oma käsi, et partnerit peenise suhu võtmiseks õrnalt enda poole tõmmata. Alustage edasi-tagasi liigutusega, enne kui võtate riista sügavamale suhu.
  5. Leidke oma rütm. Kui saate tema peenist mugavalt kurgus hoida, laske oma partneril õrnalt suruda. Hingake nina kaudu sisse ja välja, kombineerides hingamise tõugetega. Vajadusel tehke hingamisraskuste tekkimisel pause.

Tõsi, on olemas kurguharjutused, mida on võimalik oksendamisrefleksi vähendamiseks teha. Pidage meeles, et tulemuste nägemiseks peate tõenäoliselt pikka aega harjutama. Valige fallosekujuline ese, alustades väikesest, näiteks hambaharjast või sõrmest, ja liigutage seda aeglaselt kurgu tagaosa suunas. Kui tunnete, et hakkate lämbuma, peatuge ja püüdke lõdvestuda, hingates oksendamise refleksi maha surumiseks sügavalt sisse.

Mida rohkem te seda harjutate, seda kiiremini näete tulemusi. Kui suudate objekti 10 sekundit suu tagaosas hoida, proovige seda aeglaselt sisestada ja eemaldada. See võib oksendamise refleksi veelgi stimuleerida. Veenduge, et hingate regulaarselt. Kui saate väikese esemega hakkama, liikuge edasi vibraatori juurde (siin – vibraatorid veebist). Tähtis: ärge harjutage seda banaaniga. See võib kergesti puruneda ja lõhkeda.

yesyes

Unustamatu oraal mehele

Veenduge, et see on teile mõlemale lõbus. Umbes 30% Your Tango uuringus osalenutest ütles, et oraalseksi saamine on väga oluline ja et see on õnneliku suhte jaoks hädavajalik. Veel 36% ütles, et fellatsioon on väga oluline ja ilma selleta on raske elada.

Seega, et hoida oma meest seksuaalselt rahuldatud, tema rahuldamist armastama. On väga oluline, et naised muudaksid selle kogemuse enda jaoks meeldivaks, nii ei teki magamistoas kunagi ebamugavustunnet või valu. Näiteks soovitatakse naistel fellatsiooni ajal vastastikuse naudingu kogemiseks kasutada vibraatorit.

Et see oleks teile mõlemale lõbus, peate õppima manuaalseid tehnikaid oraalse stimulatsiooniga kombineerima. Enamik mehi soovib rohkem survet ja stimulatsiooni, kui suuga võimalik anda, seega on käte ja suu kombineerimine parim viis tema soovid ellu viia.

Ärge kiirustage eelmänguga. Nautige seda ja lõpetage mõtlemine, et see on eelmäng. Lõppude lõpuks, mõned inimesed ei saa erinevate kehaliste seisundite tõttu penetreerivat seksi harrastada. Teiste jaoks pole penetratsioon lihtsalt meeldiv ja võib-olla ei saagi kunagi olema. Ja mõnikord on see eelmängu osa lihtsalt lõbusam.

Alustage tema puudutamisest. Suudelge tema õlgu, silitage tema jalgu, suruge oma keha tema oma vastu ja aidake tal lõõgastuda. Jällegi, võtke aega.

Oraalseks piparmündikommidega. Viimastel aastatel populaarsust kogunud meetod, mis tõotab suurt naudingut. See on üsna lihtne – põhimõtteliselt on tegemist partneri oraalsel teel stimuleerimisega, samal ajal piparmündikomm suus. Värskuse tunne kõige tundlikumates piirkondades teeb selle nii nauditavaks, et võib koos füüsilise stimulatsiooniga viia kiirelt orgasmini.

Kuid isegi sel juhul on vaja rakendada teatud ettevaatusabinõusid ja konsulteerida eelnevalt oma partneriga, sest värskuse tunne võib tundlikul nahal põletavaks muutuda. Pidage ka meeles, et meeste suguorgan on arvatust tundlikum.

yesyes