69 on üks kuulsamaid poose. Selle üle tehakse sageli nalja, kuid selle poosi valdamine pole kindlasti mitte naljanumber. Selle intiimse asendi kohta mõne asja teadmine aitab teil siiski oma partnerit paremini rahuldada. Kui soovite seda poosi proovida või oma oskusi parandada, lugege edasi!

Eelmäng ja soojendus 

Nagu iga intiimse akti puhul, on eelmäng väga vajalik ja kasulik. Naiste kehale võib see olla olulisem kui meestele, kuid ka nemad võivad oma keha veelgi rohkem üles kütta, mida kauem nad oma partnerit kallistavad, suudlevad ja hellitavad. Eelmäng aitab partneritel end üksteisega mugavamalt tunda ja leiate seeläbi parima hetke, et antud poosi edasi liikuda.

Dušš

Kuna olete teineteise intiimpiirkondade lähedal, eriti kui olete värsked partnerid või kui väärtustate hügieeni ja sisemist rahu, võtke koos üks dušš. Mõnikord võib ebameeldiv lõhn või räpasus meeleolu rikkuda ja teid või teie partneri tasakaalust välja viia. Kuigi selle tõenäosus on väga väike, aitab koos või eraldi duši all käimine teid rahustada ja 69 poosiks paremini ette valmistada.

Ärge ajage ülemist ja alumist poolt sassi

Kui teil teist eelistust pole, siis peaks mees tavaliselt all olema. Kuna mees on sageli pikem ja suurem, on parem, kui naine on peal. Loomulikult saab seda proovida ka külili lamades, kuid tavalises 69 poosis on naine peal ja mees all. See aitab ka naisel ebamugavat pingutust vältida ja võimaldab mehel oma partneri tupe- ja pärakuavale lihtsamalt ligi pääseda.

yesyes

See pole ainult oraalseksi poos, kaasake oma käed 

Arusaam, et 69 on ainult oraalseksi poos, on märk kitsast kujutlusvõimest. Esmalt ei tohiks unustada, et lisaks intiimsetele piirkondadele on teie kaaslasel veel palju teisi kehaosi, mis ihkavad puudutusi. Mehed reageerivad positiivselt nii peenise kui ka munandite stimuleerimisele või reie silitamisele. Ja mehed võivad naise tagumikku puudutada või sellele laksu anda, kasutada oma sõrmi, et siseneda tema tupe- või anaalavasse, ja teist oma keelega stimuleerida. Võimalusi on lõputult, lihtsalt õppige neid märkama.

Libesti ja mänguasjad

Nagu tavalise seksi puhul, võib ka siin libesti naudingut oluliselt suurendada. See pakub ihaldatud libedust, mis on kahe keha kokkupuutel väga põnev. Mehel muutub naisesse sisenemine lihtsamaks ning naisel on rohkem võimalusi oma partneri peenise ja muude kehaosadega mängida. Võite kasutada ka fallose simulaatorit, dildot või lihtsat vibraatorit ilma libestita. Mänguasjad pakuvad häid uusi aistinguid.

DP

Öeldakse, et DP (double entry-penetration) jätab naisele unustamatu kogemuse. Selle saavutamiseks tuleb partneri kehas samaaegselt stimuleerida tupe ja päraku sisemisi kudesid. Seda võib teha sõrmedega või sõrmede ja mänguasjadega. Kuna 69 poos annab mehele väga hea juurdepääsu naise erogeensetele tsoonidele, soovitame DP-d proovida neil, kes on intensiivsemateks aistinguteks valmis.

yesyes

Tugevamatele – püsti

See võimalus nõuab küllaltki palju õudu, kuid see on äärmiselt nauditav. 69 poosi võib teha ka püsti seistes. Mees peab tõstma oma partnerit nii, et tupp oleks tema näo ees ja naise suu on otse tema peenise kõrval. See on väga ebatraditsiooniline, kuid äärmiselt maitsekas viis vana hea poosi vürtsitamiseks. Siiski ei tohiks siinkohal suhtlust tähelepanuta jätta. Kuna naine ripub peaaegu tagurpidi, ärge unustage talle enne märku anda, kui soovite teda liigutada või ümber pöörata.