Masturbaatorid on seksimänguasjad, mille kasuks otsustab üha rohkem mehi. Lisaks sellele, et need aitavad lõõgastuda ja üksiolekut nautida, võivad need ka paari seksuaalelu rikastada. Need on mõeldud mehele rahulduse pakkumiseks, tänu millele lähevad need eriti asja ette siis, kui kallimat läheduses pole.

Kui on plaanis masturbaator osta, tasuks enne selle osas võimalikult palju ennast harida. Masturbaatoreid on erinevat tüüpi, erineva suurusega ja erinevatest materjalidest, seega leiab iga mees midagi enda ootustele vastavat. Artiklis selgitame üksikasjalikult, mille poolest need meeste mänguasjad omavahel erinevad, kuidas neid hooldada ja kuidas valida sobivaim.

Masturbaatori koostis

Masturbatsiooniseade on tavaliselt torukujuline, suurema avaga ees ja väikese avaga taga. Avad on valmistatud erinevatest materjalidest, sh geelist, silikoonist või inimnahka imiteerivast materjalist. Kõigil neil materjalidel on üks ühine joon: nad on kõik elastsed, mugavad ja meeldivalt ümbritsevad.

Avad on tavaliselt sellised, et need ei kata peenist täies pikkuses. Kuid enamik mehi siiski ütleb, et avause sisse libisemisega kaasneb kirjeldamatu nauding. Paljudel avadel on kuulikujuline vibreeriv element, mis on sageli kaasas eraldi osana. Vibreeriv kuul on loodud pakkuma mehele täiendavat stimulatsiooni ja ulatub mõnikord kuni 10 või enama vibratsiooni intensiivsuse tasemeni. Seda on üldjuhul lihtne sisestada ja eemaldada – olenevalt soovist ja tujust. Vibreeriva kuuli lisaeelis on see, et selle saab välja võtta ja sellega stimuleerida teisi erogeenseid tsoone.

Kuidas masturbaatorit kasutada?

Masturbaatori kasutamine on väga lihtne: sisesta oma peenis pehmesse ja elastsesse auku ning naudi! Ära unusta kasutada kvaliteetset veepõhist libestit.

Masturbaatorid on valmistatud erinevatest materjalidest. Nende pind on tavaliselt pehme ja elastne, seega sobivad need igas suuruses riistale. Siiski on osad masturbaatorid valmistatud kindla kuju või suurusega peenise jaoks, seega pööra sellele valikut tehes siiski tähelepanu.

Korduvkasutatavat masturbaatorit pese pärast kasutamist sooja vee ja seebiga. Täiendava hoolduse jaoks kasuta spetsiaalset hoolduspulbrit. Kui masturbaator on ühekordselt kasutatav, viska see pärast kasutamist ära. Osasid ühekordseid masturbaatoreid saab kasutada korduvalt, kui kasutada neid koos kondoomiga.

TÄHELEPANU! Osasid korduvkasutatavaid masturbaatoreid ei saa pesta. Endale lelu valides arvesta sellega kindlasti. Mõned neist ei ole pestavad ning neid peab alati kasutama koos kondoomiga. Väga oluline on kasutada piisavas koguses libestit. Libestit tuleks kindlasti kasutada rohkelt sõltumata sellest, kui pikka mänguasja kasutad. Kanna libestit ohtralt nii peenisele kui ka mänguasjale endale. Hõõrdumine on väga oluline, kuid ära unusta ka mänguasja hoida.

Masturbaatorite tüübid

Masturbaatoreid on väga erinevaid: neid võib olla erinevates värvides ja suurustes, kuid enamik on siiski pigem väiksed ja mugavad kaasas kanda. Vaatame üle masturbaatorite tüübid:

 • Diskreetsed. Seda tüüpi mänguasjad ei ole tavaliselt suuremad kui termoskruus, seega sobivad need suurepäraselt reisijatele ning näevad ümbrisesse pakituna välja väga diskreetsed. Diskreetseid masturbaatoreid on nii tupe, anaalava kui suu imitatsiooniga, seega leiab iga mees endale sobiva. Neil on tõetruu välimus, mis annab realistliku tunde.

 • Realistlikud (taskuvagiinad). Nendel mänguasjadel on väga realistlik välimus. Need on sageli sarnased diskreetsete masturbaatoritega, kuid on valmistatud ilma korpuseta. Sellised masturbaatorid on väikesed, mahuvad kergesti kätte. Ka taskumasturbaatoreid on erinevat tüüpi – oraalseid, vaginaalseid ja anaalseid.
 • Kahekordsed. Need mänguasjad pakuvad kahekordset naudingut. Nendel masturbaatoritel on sageli realistlik välimus, mis jäljendab tupe- ja pärakuava. Sellised mänguasjad on saadaval nii äärmiselt realistlikus kui ka diskreetses pakendis, seega saad valida endale sobivaima.
 • Ühekordsed. Ühekordsed masturbaatorid on tavaliselt äärmiselt väikesed ja väga kerged, tänu millele on neid hea reisile kaasa võtta. Need on diskreetse välimusega, ei kata tavaliselt tervet peenist, kuid on äärmiselt elastsed. Sellist masturbaatorit saab kasutada korduvalt, kui kasutada seda kondoomiga.

 • Fleshlight. See on tippkvaliteediga meeste naudingu kaubamärk. Fleshlight masturbaatorid on ühed populaarsemad maailmas. Need mänguasjad on lambikujulises korpuses ja imiteerivad tupe-, suu- või pärakuava. Need masturbaatorid on valmistatud patenteeritud SuperSkin materjalist, mille koostist tootjad ei avalda. See materjal on ülimalt meeldiv: elastne, pehme ja väga inimese nahka meenutav. Nende masturbaatorite sees on erinevate tekstuuridega tunnel. Fleshlight toodab ka masturbaatoreid, mis põhinevad pornotähtede anatoomial.
 • Elusuuruses. Sellised masturbaatorid erinevad teistest oma suuruse poolest – need on palju suuremad ja imiteerivad enamasti mitte ainult ava, vaid terveid naise kehaosi. Nende välimus on ülimalt realistlik ning valmistatud kvaliteetsetest materjalidest. Sellised mänguasjad pakuvad väga realistlikku kogemust.
 • Vibreerivad. Sellised masturbaatorid jagunevad veel omakorda kahte tüüpi: vibreeriva kuuliga taskumasturbaatorid ja meestele mõeldud mänguasjad, mis töötavad naistevibraatori põhimõttel. Paljudel taskuvagiinadel on naudingut pakkuv vibreeriv kuul, mida saab vajadusel eemaldada ja sisestada. Naistevibraatori põhimõttel töötavatel mänguasjadel on võimas mootor, mis vibreerib ja masseerib mõnusalt. Sellised masturbaatorid on eriti võimsad ja pakuvad intensiivseid aistinguid. Sellised masturbaatorid erinevad teistest oma suuruse poolest – need on palju suuremad ja imiteerivad enamasti mitte ainult ava, vaid terveid naise kehaosi. Nende välimus on ülimalt realistlik ning valmistatud kvaliteetsetest materjalidest. Sellised mänguasjad pakuvad väga realistlikku kogemust.

Populaarne
Tasuta kohaletoimetamine
Video
Populaarne
Video
Tasuta kohaletoimetamine
118.95 €
Populaarne
Populaarne
14.95 €
Populaarne
Tasuta kohaletoimetamine
Video
Populaarne
Video
Tasuta kohaletoimetamine
171.95 €
Populaarne
Tasuta kohaletoimetamine
Video
Populaarne
Video
Tasuta kohaletoimetamine
59.95 €
Tasuta kohaletoimetamine
Video
Video
Tasuta kohaletoimetamine
39.95 €
Populaarne
Tasuta kohaletoimetamine
Video
Populaarne
Video
Tasuta kohaletoimetamine
79.95 €
Populaarne
Tasuta kohaletoimetamine
Video
Populaarne
Video
Tasuta kohaletoimetamine
34.95 €
Populaarne
Video
Populaarne
Video
9.95 €
Tasuta kohaletoimetamine
Tasuta kohaletoimetamine
159.00 €
-15% Allahindlus
Tasuta kohaletoimetamine
Video
-15% Allahindlus
Video
Tasuta kohaletoimetamine
119.00 € 139.95 €
Näita rohkem

Millistest materjalidest on masturbaatorid tehtud?

Nagu juba mainitud, on masturbaatorid valmistatud erinevatest materjalidest. Vaatame neid lähemalt:

Silikoon. Silikoon on vastupidav, see ei ole poorne, ei kogu endasse baktereid, on lõhnatu ja väga lihtne puhastada ja hooldada. Silikoon on väga elastne, tänu millele kohandub see suurepäraselt peenise suurusega ja ümbritseb seda mõnusalt. Lisaks soojeneb silikoon kiiresti ja kohandub kehatemperatuuriga, tänu millele tekitab see realistliku tunde.

TPE / TPR. Sarnaselt silikoonile on need materjalid elastsed ja tekitavad realistliku tunde, meenutades inimese nahka. Need materjalid on mittetoksilised ning ei sisalda kahjulikke ftalaate ega muid lisaaineid.

Superskin. Seda materjali kasutab eranditult ainult kaubamärk Fleshlight. See materjal ei sisalda kahjulikke ftalaate, lateksit, plastikut ega silikooni. Õige hooldusega on see materjal kauakestev ning imiteerib väga realistlikult inimese nahka.

FantaFlesh. See materjal on ülimalt realistlik, meeldiv puudutada, elastne ja kohanev.

Kumb valida – masturbaator või kumminukk?

Masturbaatori eelistest võib olla raske aru saada, sest seksnukk näeb välja nagu naine, kuid masturbaatoritel on omad eelised:

 • Masturbaatorid stimuleerivad tugevamalt. Masturbaatori sisetunnelid on tavaliselt kaetud erinevate stimuleerivate tekstuuridega, samas kui seksnuku avaustel pole sisemist tekstuuri;
 • Masturbaatorid on meeldivamast materjalist. Masturbaatori materjalid on elastsemad, pehmemad ja liibuvamad kui seksnukul;
 • Masturbaatori avad on elastsemad. See punkt on eriti oluline, kui Sul on üle keskmise suur meheau;
 • Masturbaatorid on palju diskreetsemad. Need mänguasjad võtavad vähem ruumi ning neid on palju lihtsam sahtlisse või kappi peita kui täispuhutud seksnukku;
 • Õige hoolduse korral peab masturbaator vastu palju aastaid, kuid seksnukuga peab väga ettevaatlik olema, et teda millegagi katki ei tee.

Seksnukud on abiks meestele, kelle jaoks masturbaator on liiga väike. Kui soovid siiski naisekeha, siis soovitame seksnukku, kuigi abi võib olla ka elusuuruses masturbaatorist.

Masturbaatori hooldus

Oluline on aru saada, et masturbaatorid peavad kaua vastu vaid õige hoolduse korral. Kasutada tuleks ainult kvaliteetseid libesteid ja hooldusvahendeid.

Masturbaatorit soovitame kasutada vaid veepõhise libestiga. See pakub suuremat naudingut ning ei kahjusta mänguasja.

Pärast kasutamist soovitame masturbaatorit pesta vee ja seebiga ning kasutada spetsiaalset antibakteriaalset sekslelude puhastusvahendit, mis ei lase bakteritel koguneda.

Masturbaator tuleb korralikult kuivatada ja seejärel panna tagasi hoidikusse, kui see olemas on. Mänguasja saab kuivatada aknal või ventilaatori lähedal.

TPE / TPR, SuperSkin või FantaFlesh hooldamiseks kasuta kindlasti spetsiaalset hoolduspulbrit. Hoolduspulber hoiab ära materjali kleepumise ja taastab esialgse pehmuse.

Masturbaator on suurepärane mänguasi kõigile meestele, kes soovivad oma seksuaalelu mitmekesistada. Need pakuvad mõnu ja rõõmu üksildastel öödel. Loodame, et nüüd on palju lihtsam otsustada ja sobiv mänguasi valida.