Kehasukk on ühes tükis rõivas, mis tavaliselt katab keha õlgadest jalgadeni. Seda nimetatakse ka kassiülikonnaks. See on seksikas rõivas, mida sageli kaunistavad mustrid, võrk või muud detailid, kus privaatne osa on paljastatud. Oma keha ja soovide tundmine on võti kõige paremini sobiva kehasuka leidmiseks. Siin on kõige olulisemad asjad, mida naiste kehasukkade ostmisel arvesse võtta.

Millist materjali valida?

Kehasukad on tavaliselt valmistatud:

 • elastaan;
 • nailon;
 • polüamiid;
 • polüester.

Need materjalid jätavad mulje, et kootud kangas on pits, võrk või läbipaistev. Need on juba iseenesest kaunid mustrid. Siiski võite leida mudeleid, millel on lisakaunistused, näiteks lilled, rihmad, pitsid või paelad.

Võrkmaterjali on ilmselt kõige lihtsam kanda. See tehnika võimaldab sukkadel venida, mis võimaldab neid hõlpsamini sobitada mis tahes kujuga. Pitsist sukad on tavaliselt võrguga põimitud. See tuleneb sellest, et pits ei ole mõeldud venitamiseks.

Läbipaistvaid sukki võib olla kõige raskem sobitada. Kuna kanga augud on äärmiselt väikesed, on nahal raskem hingata. Kui olete teatud piirkondadest täidlasem, soovitame vältida läbipaistvaid sukki, kuna võite tunda end piiratuna.

Milline suurus sobib?

Paljud kehasukad on saadaval universaalsetes suurustes. Pange tähele, et isegi universaalsed suurused on erinevad. Oletame, et S-L kandjatele sobib kõige paremini üks kehasukk. Teine mudel on mõeldud naistele suurustes XL-3XL.

Ärge unustage arvestada materjaliga:

 • Kui ostate läbipaistva kassiülikonna, valige suurem suurus.
 • Kui see on võrk- või pitskangas, peaks see vastama suurusele.

yesyes

Kuidas kehavorme rõhutada?

Iga naine tahab tunda end seksikana ja enesekindlana. Kehasukki on erineva lõikega, seega on lihtne valida see, mis su figuuri kõige rohkem esile tõstab. Mis sobib teie kehakujuga kõige paremini?

 • Lühema kehaosaga naised peavad olema eriti ettevaatlikud, sest kehasukad võivad olla liiga pikad. Teie lahendus on otsida kaheosalised kehasukad. Sügav V-kaelus pikendab koheselt ka teie taljet.
 • Lühemad naised peaksid hoiduma pahkluude juurest lõppevatest kehasukkadest.
 • Väiksematel naistel näevad peened trükised atraktiivsemad välja.
 • Kui olete oma rindade üle uhke, soovitame kostüüme, mis paljastavad teie rinnad täielikult.
 • Kui teil on pikad jalad, otsige kehasukkade külge kinnitatavaid trakse.
 • Kui teile meeldivad teie puusad, pöörake tähelepanu külgmistele lõigetele.
 • Sirge kaelus sobib väiksema rinnaga naistele.

Millist värvi valida?

Kehasukad on tavaliselt sinised, mustad, valged või punased. Soovitame leida oma nahatoonile kõige paremini sobiv tooni. Alternatiivina soovitame universaalseid värve: must ja valge. Need on klassikalised toonid, mis sobivad kõigile naistele.

 • Külm nahatoon. Kõige atraktiivsemad on pärlitoonid, hallid, valged ja sinised toonid.
 • Soe nahatoon. Teile sobivad kõige seksikamalt maalähedased toonid, punane ja naturaalne valge.
 • Neutraalne nahatoon. Terile sobivad erinevad toonid. Erksate värvidega tasub aga olla ettevaatlik.

yesyes

Kuidas kehasukka selga panna?

Mõnede kehasukkade selgapanek võib olla pisut keeruline. Aga see tasub end ära! Ärge laske sellel väljakutsel end heidutada, kui teid ahvatleb väljalõigete või rihmadega keerukam stiil.

Enne kehasuka selga panemist tuleb teised rõivad seljast ära võtta! Eemaldage kõik ehted ja teravad esemed. Need võivad teie ülikonda kinni jääda. Kui teil on pikad küüned, proovige hoida oma sõrmeotsad nii vähe kui võimalik sukka puudutamast. Te ei taha pesu materjali kriimustada, eriti kui see on lateksist, nahast või muust wetlook välimusega materjalist.

Siin on sammud, kuidas kiiresti ja mugavalt kehasukka sisse saada:

 1. Nagu ka sukkpükste puhul, kerige kehasuka üks jalaosa kokku. Pange jalg sisse. Jälgige hoolikalt õmblust, kui tõmbate rõivast üles reie poole. See peab jääma sirgeks ja mitte kortsuma. Korrake teise jalaga.
 2. Tõmmake ülikond üles, üle tagumiku, kuni vööjooneni. Jälgige, et kõik õmblused oleksid ühel joonel ja et te siluksite materjali peopesade ja sõrmedega (jällegi, ärge kasutage oma küüsi).
 3. Jätkake ülikonna ülaosa rinnani tõmbamist. Sisestage üks käsi. Kontrollige, et õmblused oleksid sirged ja neis poleks väändeid või keerdeid, mis vajaksid kohendamist. Tõmmake ülemine osa üle esimese käe õla.
 4. Liikuge edasi teise käe juurde. Tehke samad sammud. Pange ülemine üle teise õla.

Kuidas sukka eemaldada, sõltub ainult teist ja teie armsamast! Kui valite ilma jalgevaheta mudeli, saate rõivast kanda ka siis, kui magamistoas läheb kuumaks.

Millega kehasukki kanda?

Kehasukk on lihtne, kuid tõhus erootiline rõivas. Seda saab kanda kõikvõimalikel ahvatlevatel viisidel: tapvalt kõrgete kontsadega ja satiinist hommikumantli, kohtingukleidi või -seeliku all. Miks mitte kanda oma vabaaja riiete all võrgutavat pitsist bodyt ja üllatada oma partnerit põneva striptiisiga? Kassikostüüm võib imeline välja näha ka koos muu aluspesu, aluspükste ja rinnahoidjaga.

Aksessuaarid täiendavad välimust. Saate luua erinevaid kombinatsioone fantaasiarikaste aksessuaaridega, nagu õlapadjad, kontsad, nibukleebised, kehaehted, vööd ja muud kostüümitarvikud. Ja ärge unustage kerget või säravat meiki!

yesyes