Need oraalseksi pooside ideed ütlevad teile kõik, mida peate teadma. Kui pole kindel, milline asend teile või teie partnerile kõige paremini sobiks, kasutage järgmist trikki: vaadake oma partnerit masturbeerimas, et näeksite täpselt tema vajadusi. Proovige neid tehnikaid ja saage oraalseksist täpselt see, mida soovite ning kogege maksimaalset vastastikust naudingut!

Kuidas pakkuda unustamatut oraalseksi?

Ettevalmistus on võtmetähtsusega. Juba enne seda, kui huuled partneri suguelundit puudutavad, võib tekitada sellise seksuaalse pinge, et teine pool lausa anub puudutust. Kallistused, ahvatlevad lõhnad, mänguasjad – kasutage oma kujutlusvõimet.

Teine oluline aspekt on pooside mitmekesisus. Kui kasutate ainult ühte või kahte tehnikat, ei püsi partneri huvi kauaks. Kui soovite tõesti, et partner ekstaasist oigaks ja selja kumeraks tõmbaks, pidage meeles vähemalt paar erinevat poosi.

69 poos

yesyes

69 oraalseksi poos nõuab, et teie ja teie partner lamaksite üksteise peal vastassuunas, andes teineteisele parima juurdepääsu teise suguelunditele. Tavaliselt lamab üks partner selili ja teine tema peal, põlved ümber partneri pea. Olenemata teie soost, 69 on suurepärane oraalseksi asend kõigile.

Paljud inimesed leiavad siiski, et 69 on veidi ebamugav – seda on raske pikka aega hoida. Seetõttu katsetavad mõned paarid seda poosi külili lamades, mis võimaldab kaelal puhata. Või nad teevad poosi 68, mis on variatsioon poosist 69, kus partner lamab selili ja teie lamate tema peal, teie jalgevahe suunatud tema näo suunas. Sellise nurga all saate oma partnerit rahuldada oma suguelundite kontrollitud liigutustega, kasutades survet, rütmi ja sügavust.

Kõhuli

yesyes

Lamades kõhuli, sirutage jalad laiali ja painutage veidi puusasid, et teie partner saaks teid tagantpoolt suuliselt rahuldada. See poos on mõeldud häbemega inimestele ja sobib suurepäraselt ka seksimiseks. Kuna lamavas asendis ei painutata, tõsteta ega venitata tuharaid, on see poos veidi mugavam kui koera stiil. Asju saab vürtsitada mänguasjade või oma kätega.

Näol

yesyes

Inglise keeles öeldakse mõnikord selle kohta queening – üks inimene istub teise inimese näo peal, samal ajal kui teine inimene võib oma partneri suguelundeid lakkuda, imeda või suudelda. See poos on lõbus ja seksikas, sest võimaldab istujal oma puusasid liigutades aktiivsemalt osaleda. Lisaks annab see domineerimise ja alistumise tunde, mis võib olla uskumatult erootiline.

Tavaliselt istutakse näoga partneri suguelundite poole (see võib edeneda 69 poosi). Kuid ka vastupidine on võimalik. See annab naistele kontrolli mehe stimulatsiooni asukoha ja intensiivsuse üle, mistõttu on see üks parimaid naisel saada seda, mida ta täpselt tahab. See on äärmiselt mugav, eeldusel, et seksis osalejatel lubatakse vabalt hingata ja seal all on lihtne viibida nii kaua kui vaja.

Kui soovite teha sellest asendist fellatsiooni, laske mehel istuda nurga all ja peenist oma partneri suhu „sööta“. See vähendab pinget kaelas ja ebamugavustunnet ei teki.

Tagant

yesyes

Kuigi põlvili fellatsiooni või cunnilinguse poos on ilmselt kõige populaarsem, tunnevad paljud inimesed end selles asendis peituva võimudünaamika tõttu ebamugavalt. Sellest tekkis suuseksi selili variatsioon – palju mugavam variant.

Laske oraalseksi saaval partneril lamada voodil või põrandal (soovitavalt vaibal – külmadel plaatidel ei tunne keegi end mugavalt), pea padjale toetudes. Oraalseksi sooritav partner võib ka lamada, kuid kõhuli, pea partneri jalge vahel. Sekspartner võib end mugavalt tundmiseks küünarnukkide ja põlvedega toetada.

Seisev asend

yesyes

See on veel üks lihtne meetod, mida võib sõltumata partneri soost proovida. See on üsna tavaline olukord, kui teie teisel poolel on peenis, kuid naiste puhul on see palju vähem levinud. Kui teil või teie partneril on tupp, seiske jalad veidi laiali ja lükake oma vaagnat väljapoole. Tasakaalu hoidmiseks võib olla mugav toetuda vastu seina või lauda. Kuum idee – proovige seda poosi duši all!

Selles asendis peate lõdvestuma ja nautima kõiki selle erootilise oraaleksiasendi eeliseid. Partner saab oma käsi ja keha vabamalt liigutada kui kõhuli lamades ning naine saab kasutada naudingut pakkuvaid käsi, suud ja mänguasjad.

Üks jalg on üles tõstetud

yesyes

Paljud häbemega inimesed, leiavad, et kliitori üks pool on tundlikum. See asend on loodud selleks, et seda kõrgendatud tundlikkust maksimaalselt ära kasutada. Saaja lamab voodil, üks jalg õhus ja andja põlvitab põrandal. Lamav inimene peaks tõstma kliitori tundlikule küljele vastavat jalga, mis aitab seda piirkonda partneri keelele paljastada.

Seistes saab üht jalga veidi tõsta. Sportlikum lähenemine cunnilingusele, kuid see võib olla väga seksikas, tekitades naises domineerivama tunde. Ta silitab kätega oma partneri pead ja juukseid ning kui mees on nõus, kohandab ta pea asendit ja surub selle sügavamale häbemesse. Loomulikult nõuab see andjalt teatavat visadust. Ja kui saaja teab, et tema põlved annavad orgasmi ajal järele, oleks kasulik, kui läheduses oleks tool või pehme pind, millele piirist üle astudes langeda.

Seisvas poosis peab naine olema ühe jalaga põrandal ja teise jalaga voodi või tooli serval, et partneril oleks lihtsam talle läheneda. Näpunäide: partneril oleks mugavam padja peal põlvitades.