Maailmas on igasuguseid paare. Mõned on voodis konservatiivsemad, teised on eksperimentaalsemad ja kolmandad võivad rääkida seiklusi, mis panevad rohkem kui lihtsalt ahhetama. Pole tähtis, mis tüüpi sa oled, on sekslelusid, mida kõik peaksid proovima. Üks neist on peeniserõngad. See on kompaktne, hõlpsasti kasutatav, mõeldud mõlemale partnerile ning tulemuseks on proovi ja saad ise aru… Testimiseks sobivaima mänguasja valimiseks räägime sulle kõigest, mida pead peeniserõngast kohta teadma.

Mille jaoks on peeniserõngas?

Peeniserõngas on peenise või munandite küljes kantav sekslelu, mis ei paku mitte ainult lisaaistinguid, vaid aitab parandada ka seksuaalelu kvaliteeti. Enamik paare kasutab seda mänguasja mitmel põhjusel.

Suurem vastupidavus. Need meestele mõeldud sekskaubad võivad aidata pikendada ejakulatsiooni ja pikendada vahekorda. See kehtib eriti partnerite kohta, kes soovivad voodimänge kauem nautida või kellel on probleeme enneaegse ejakulatsiooniga.

Tugevam erektsioon. Peeniserõngas hoiab verd peenises, nii püsib meheuhkus kauem kõva ja tugev. See tagab meeldivama ja sügavama tungimise, annab rohkem enesekindlust. Mänguasi võib aidata ka neid, kellel on erektsioonihäired. Sellisel juhul saab peeniserõnga ühendada peenisepumbaga ja seeläbi aidata verel peenisesse voolata ja seal püsida.

Täiendav stimulatsioon. Peeniserõngastel võivad olla harjased, sooned ja erinevad täpid, mis ärritavad tupe seinu. Ülipopulaarsed on peeniserõngad, mille kõrvad stimuleerivad kliitorit või munandit. Rääkimata vibreerivatest peeniserõngastest, mis mõlemad partnerid hulluks ajavad. Kõik need lisafunktsioonid aitavad parandada seksuaalkogemust, saavutada rohkem naudingut ja nautida intensiivsemat orgasmi.

Peeniserõngaste tüübid

Kuna peeniserõngas on üks populaarsemaid ja mitmekülgsemaid magamistoa mänguasju, on selle tüüpe ja liike palju. Siin on peamised tüübid, mida peaksid endale rõngast valides teadma.

  • Klassikaline. See on kõige lihtsam, standardse ümara kujuga peeniserõngas, mille põhiülesanne on pikendada seksuaalvahekorda ja aidata säilitada tugevat erektsiooni. Materjal, millest mänguasi on valmistatud, on tavaliselt erinev. See võib olla silikoon, teras, nahk, kumm jne. Seda tüüpi peeniserõngad on odavad, kuid kindlad, nii et see võib olla suurepärane algus enne mänguasjadesse süvenemist;
  • Peeniseklambrid. Need on spetsiaalsed rõngad, mis võivad mehe uhkuse juba oma allosas kokku suruda. Nende peamine ülesanne on pikendada vahekorra kestust. Sageli on pigistamise intensiivsus reguleeritav – mees saab otsustada, kui palju suruda, et tunda end mugavalt ja vältida ebamugavustunnet. Kõige tähtsam on, et seda ei pingutataks kuni valu tekkimiseni ja et klambrit ei hoitaks peenisel kauem kui 20 minutit, sest see võib häirida vere- või hapnikuringlust kudedes;
  • Peeniserõngas koos lisadega. See tüüp on mõeldud neile, kes soovivad mitte ainult pikendada seksuaalvahekorda või suurendada erektsiooni, vaid ka kogeda seksi ajal suuremat naudingut. Tarvikutega peenise rõngad võivad olla konarliku pinnaga (muhud, sooned, ogad) või harudega (jänkukõrvad, elevant, delfiin). Kõige sagedamini on sellised tarvikud ette nähtud mõlema partneri kliitori või suguelundite stimuleerimiseks;
  • Vibreeriv peeniserõngas. See on mänguasi, mis on mõeldud neile, kes otsivad kõrgeimat funktsionaalsust. Sellel võib olla sisseehitatud vibreeriv kuul, patareid või on laetav. Tavaliselt levib vibratsioon läbi kogu rõnga või sellel oleva haru ja stimuleerib seeläbi kliitorit ja/või peenist. See tüüp on eriti populaarne naiste seas, sest vibratsiooni poolt pakutava lisastimulatsiooniga jõuavad nad kiiremini orgasmini. See mänguasi on ka elupäästja neile, kellel on raskem penetratsiooni ajal tippu jõuda;
  • Peenise ja munandite rõngas. Sellisel seksimänguasjal on kaks või enam eraldi rõngast, mida saab asetada mitte ainult peenisele, vaid ka munanditele. Topeltpingutamine võib aidata vahekorda veelgi pikendada ja ejakulatsiooni edasi lükata. Topeltrõngad võivad olla nii klassikalised kui vibreerivad ning erinevate tarvikute või lisafunktsioonidega. Valik on sinu!
  • Peenisemansetid ja muhvid Need on peeniserõnga nõod, mis oma disaini poolest silma paistavad. Erinevalt rõngastest on need mänguasjad laiemad, sobivad suuremale osale peenisest ja on suletud. Nad suurendavad ka vastupidavust, annavad tugevust ja võivad stimuleerida tuppe. Mõned mansetid võivad lisada paar sentimeetrit sügavama, intensiivsema ja palju põnevama penetratsiooni jaoks.

yesyes

Kuidas peeniserõngast kasutada? 

Peeniserõngas tuleb peale panna erektsiooni ajal. Kui sul on erektsioonihäired, rõngas ei ole elastne või sul on raskusi, võid proovida seda teha enne erektsiooni, kuid peenis peaks olema juba veidi jäik. Kui tahad panna topeltrõnga, pane üks osa peenisele ja teine munanditele. Kõige parem on kasutada peeniserõngast ilma libestita. Kui tahad, et seks oleks sujuvam ja mänguasja oleks pärast kõike lihtsam eemaldada, kasuta libestit pärast. Eemalda rõngas kohe kui tunned end kohmakalt või ebamugavalt. Ära hoia seda peal rohkem kui 20 minutit. Algajad peaksid mänguasja mõne lühikese aja jooksul katsetama, et veenduda, kas oled rõngaga rahul.

Kui olete peeniserõnga naudinguga harjunud, võid katsetada. Mänguasi sobib ka oraalseksiks ja anaalseksiks, kui tegemist on vibreeriva peeniserõngaga, saad selle pea suunata mitte ainult kliitorile, vaid ka peenisele või munanditele. Kui rõngal on vibreeriv kuul, võid seda kasutada ka eelmänguks, erogeensete tsoonide stimuleerimiseks või onaneerimiseks.

Peeniserõnga hooldus ja kaitse

Nagu iga teist sekslelu, tuleks peeniserõngast pärast iga kasutuskorda sooja seebiveega pesta või kasutada spetsiaalset sekslelu puhastusvahendit. Kui mänguasjal on aku või vibreeriv kuul, tuleks need enne pesemist eemaldada. Selleks, et peeniserõngas oleks ohutu ja mugav kasutada, tuleks arvestada mõne asjaga.

  • Õige suurusega rõngas peaks olema piisavalt lõtv, et saaksid selle hõlpsalt peale panna ja ära võtta, aga kui veri hakkab voolama, peaks see veidi pingul olema ja ümber peenise sobima. Kui tunned tugevat pingutust, on rõngas liiga pingul. Sellisel juhul eemalda rõngas koheselt. Samuti eemalda rõngas koheselt, kui tunned intiimsetes piirkondades valu või ebamugavustunnet;
  • Ära kasuta peeniserõngast, kui sul on vere hüübimisprobleemid, diabeet, veresoonkonna või närvisüsteemi häired. Ära kunagi aseta rõngast lahtistele haavadele, tursetele, infektsioonidele või tundlikele piirkondadele.
  • Plastikust või metallist peeniserõngad pakuvad erilisi aistinguid, kuid võivad olla ka ohtlikud. Pane need kõvastumata peenisele ja pea meeles, et sellistel kõvadel peeniserõngastel pole spetsiaalset kinnitust ja need ei ole painduvad, seega on ainus viis nende eemaldamiseks oodata erektsiooni möödumist.
  • Kui peeniserõngas on valmistatud silikoonist, ära kasuta silikoonil põhinevat libestit. Üldiselt on parem kasutada kõigi seksimänguasjade puhul veepõhist libestusainet.

yesyes