G-punkt: kuulsusrikas, meeste poolt hinnatud, müütidega ümbritsetud ja teadlased on endiselt skeptilised – peaaegu kõik on kuulnud lugusid maagilisest G-punktist, mis stimuleerimisel viib ülima ekstaasini.

Kuid paljude naiste jaoks kõlab G-punkt nagu müüt, vale, pettus – seda kogevad ju vaid vähesed naised! Ja tõepoolest, G-punkti leidmine on tõesti keeruline. Või pole seda üldse olemas? Kõigest sellest käesolevas artiklis.

Mis on G-punkt?

Paljud müüdid G-punkti olemasolu kohta viivad selleni, et see ei ole naise anatoomia silmapaistev osa. G-punkt ei ole naise suguelundite eraldiseisev anatoomiline osa ja see erogeenne tsoon on tegelikult osa kliitorist. See tähendab, et kui me stimuleerime G-punkti, siis tegelikult stimuleerime me kliitori osa, mis on palju suurem, kui enamik inimesi arvab. Näeme ainult kliitori tippu, mis on häbememokkade kohal, ja ülejäänud kliitor jaguneb kaheks umbes 4 sentimeetri pikkuseks haruks, mis asuvad tupe sees.

Samuti tasub teada, et see punkt ei ole päris punkt. Paljud naised ja mehed loodavad leida võlunupu, mille klõpsamine pakub neile kirjeldamatut naudingut. Tegelikult on G-punkt väikese laiusega tundlik ala, mis stimuleerimisel viib orgasmini.

See punkt on salapärane ka seetõttu, et selle täpne asukoht võib olenevalt naisest erineda – seetõttu on seda sageli üsna raske leida. Endaga mängides saab kindlasti G-punkti tuvastada. Nagu kõik teised orgasmid, on ka see orgasm erinev, nii et seda on piisavalt lihtne tuvastada ja teistest eristada.

Miks nimetatakse seda erogeenset tsooni G-punktiks?

Esimesena kirjeldas neid tundlikke kohti tupe sees saksa günekoloog Ernst Gräfenberg, kes oli oma aja üsna uuendusmeelne teadlane, kes kaitses naiste seksuaalse naudingu tähtsust, naise tervise sõltumatust ja enesemääramisvabadust.

1970. aastatel jätkas günekoloog Beverly Whipple G-punkti ulatuslikumat uurimist. Pärast kolleegide publikatsioonide analüüsi koostas ta raamatu “The G-spot and Other Discoveries About Sexuality”, milles ta esitab versiooni sellest, millal naised kogevad G-punkti orgasmi. Ta nimetas seda liikumist “tule siia” (inglise k. come here). See tähendab, et liikumine peaks olema sarnane, justkui kutsuksid kedagi nimetissõrmega enda juurde.

Kuid 21. sajandi teadlased ei ole G-punkti olemasolu suhtes üksmeelsed. 2010 m.. Londoni King’s College’i uuringus leiti, et G-punkti ei eksisteeri naise suguelundites, ning jõuti järeldusele, et G-punkt on pigem psühholoogiline uskumus ja sotsiaalne konstruktsioon. 2017. aastal leiti ühes teises uuringus, et G-punkt ei ole eraldi osa naise anatoomiast.

Kuidas leida G-punkt?

Kui jutt G-punktist ei ole aastate jooksul vaibunud, vaid isegi intensiivistunud, siis näitab see, et seal tõesti midagi on. Kas soovid seda leida? Püüame teile selgitada, kuidas seda teha.

G-punkti leidmine võib olla keeruline, esiteks seetõttu, et see piirkond pole spetsiifiline, ja teiseks seetõttu, et iga naise anatoomia on veidi erinev. Seega, selle asemel, et otsida oma G-punkti seksi ajal koos partneriga, soovitame sul seda üksi teha.

Kui sa tahad leida oma magusat kohta, on kõigepealt vaja lõõgastuda, nii et siin on üks nõuanne: loo endale seksikas keskkond, enne kui alustad. Kui tunned, et oled piisavalt valmis, hakka ennast sõrmega õrnalt masseerima, siis võid sisestada sekslelu.

Proovi näpu või G-punkti vibraatoriga mängides teha liigutust, nagu kutsuksid nimetissõrmega kedagi enda juurde (sellest kirjutasime eelmises lõigus).

Tähtis: sõrm või mänguasi peaks olema suunatud ülespoole, st sinu kõhu poole. Kogu selle protsessi jooksul on oluline meeles pidada, et sa ei otsi kindlat “nuppu”, selle erogeense tsooni stimuleerimisel on oluline kogu tunnete palett. Korda liigutust ja kui aistingud on tugevamad, keskendu “tõuke-tõmba” tegevuse asemel selle piirkonna stimulatsioonile, kus nauding oli kõige tugevam. Selleks sobivad eriti hästi nutikad vibraatorid, We Vibe kaubamärgil on neid lai valik.

Mis puutub spetsiifilistesse stimulatsioonimeetoditesse, siis pole olemas ühtset meetodit, mis sobiks kõigile. Õigupoolest rõhutati 2016. aastal teadusajakirjas Socioaffective Neuroscience & Psychology avaldatud artiklis, et igale naisele meeldivad erinevad stimulatsioonimeetodid, seega ei ole olemas õiget või valet viisi, kuidas end hellitada ja G-punkti leida. Kõik naised ei tunne G-punkti stimulatsioonist naudingut – ja see on täiesti normaalne.

G-punkti võib kirjeldada õpiku järgi: see asub tavaliselt tupe eesseinas, umbes 3-5 cm sügavusel. Kui rääkida organite paigutusest, siis tavaliselt asub G-punkt kusiti taga, just häbemeluu all.

yesyes

Masturbeerimise tähtsus G-punkti otsimisel

Tõenäoliselt oled juba rohkem kui korra kuulnud, et soolomängud on sinu seksuaalelu paremaks mõistmiseks väga oluline aspekt. On ekslik arvata, et masturbeerimine on mõeldud ainult üksikutele naistele ja meestele. Vastupidi, see võib sinu ja partneri seksuaalelu oluliselt parandada. Kuidas? Kui võtad aega oma keha uurimiseks, kogud palju kasulikku teavet selle kohta, mis sulle meeldib, mis sind erutab ja mis annab sulle kõige tugevama orgasmi. Saad seda teavet oma partneriga jagada. Seetõttu soovitame tõesti aega leida ja endale pühenduda.

G-punkti stimulatsioon. Kuidas seda õigesti teha?

Kui oled üks neist õnnelikest, kellel on õnnestunud G-punkt avastada ja tuvastada, on aeg välja selgitada, kuidas sellega õigesti ümber käia.  Siiani oleme kirjutanud, kuidas soolomängu ajal G-punkti leida ja stimuleerida, kuid tasub teada, et seda saab suurepäraselt teha ka koos partneriga.

Seda tundlikku erogeenset tsooni saab stimuleerida olenemata sellest, kas onaneerid või seksid partneriga: võid kasutada vibraatoreid või proovida G-punkti stimulatsiooniks sobivaid seksiasendeid.

Stimuleerimine sõrmede ja seksleludega. Soovitame proovida seda stimulatsioonimeetodit, et leida oma G-punkt. Kui stimuleerid sõrmedega, tee seda, mida me eespool kirjutasime. Kui soovid proovida sekslelu, soovitame valida sobiva G-punkti vibraatori.

G-punkti vibraatoreid iseloomustab tavaliselt see, et neil puudub lisaharu, neil on kumer alus ja ilmekas pea. Just kumer põhi ja pea kuju on G-punkti vibraatori valikul kõige olulisemad. Oluline on, et pea oleks suur – see võib olla ümmargune või laia pinnaga.

Kuna G-punkti vibraatoritel on selline ainulaadne kuju, jõuavad nad piirkondadesse, kuhu on raske jõuda, kui peenis tungib tuppe. Need sekslelud aitavad sul kindlasti leida G-punkti ja võimendavad aistinguid.

Seksiasendid G-punkti stimuleerimiseks 

Kui loodad kogeda G-punkti stimuleerimist seksuaalvahekorra ajal, siis on teatud seksiasendid, mis toimivad kõige paremini. Proovi poose, mis annavad sulle veidi rohkem kontrolli oma liigutuste üle, nii saad teada, millised stiimulid sulle kõige paremini meeldivad. Kuigi on palju seksuaalasendeid, mis aitavad sul seda saavutada, soovitame proovida neid.

Kauboi poos. Palu oma partneril selili lamada, seejärel roni peale ja lase tal endasse tungida. See asend võimaldab sul täielikult kontrollida penetratsiooni rütmi, sügavust ja nurka, nii et saad keskenduda oma G-punkti leidmisele ja stimuleerimisele. Üles-alla liikumise asemel proovi liikuda edasi-tagasi, et stimuleerida tunnetust oma G-punkti piirkonnas. Abi võib olla ka pidevast rütmi, asendi ja nurga muutmisest, seega ära karda katsetada.

Koerapoos. Koerapoos on veel üks suurepärane viis seksi ajal sügavamale tungimiseks. Lisaks on G-punkti tabamiseks lihtne nurka muuta. Lase end kätele ja põlvedele ning lase partneril endasse selja tagant siseneda. Sissetungimise ajal proovi nurga muutmiseks toetuda küünarvartele või lükata puusi tagasi, kuni leiad endale sobivaima asendi. Soovi korral võid proovida teistsugust variatsiooni, lamades kõhuli jalad voodi serval rippu, lase partneril enda taga seista ja siseneda.

Kokkusurutud misjonär. Klassikalise misjonäriasendi variant annab parema stimulatsiooni ilma sügava läbitungimiseta. Lama selili ja tõmba jalad enda vastu, nii et partner oleks sinu lähedal. Kuigi see asend ei võimalda sügavale tungimist, võimaldab see paremat hõõrdumist G-punkti piirkonnas.

yesyes

Kas meestel on G-punkt?

Sa ei pruugi seda uskuda, kuid see on absoluutne tõde ja võrreldes naiste G-punktiga on meeste oma üsna lihtne leida. Tegelikult nimetatakse meeste G-punkti sagedamini P-punktiks (antud juhul tähistab P eesnääret) ja seda on võimalik saavutada kahel viisil: sisemiselt või väliselt. Ükskõik, millise viisi valid, on see väga meeldiv, nii et valik sõltub sinu (või su partneri) mugavusastmest.

Eesnäärme stimuleerimine võib viia kiirete ja äärmiselt võimsate orgasmideni, kuid see ei ole eesnäärme esmane funktsioon. See nääre toodab vedelikku, mis aitab spermatosoididel ellu jääda ja munarakku jõuda.

Ja lõpuks.. Vaatamata sellele, mida me filmides näeme, ei ole seks alati sujuv ja lihtne. Naised usuvad sageli, et seks on häbiväärne, mis võib raskendada orgasmi ja seksuaalse rahulduse saavutamist.

Ära karda võtta vastutust oma seksuaalelu eest ja leida see, mis sulle meeldib. Kui see tähendab, et leiad oma G-punkti ja suudad seda stimuleerida, siis on see hea. Ja kui ei ole? Ka see on suurepärane. Pole reeglit, mis ütleks, et orgasmi saavutamiseks on üks viis, ja on normaalne, et enamik naisi eelistab stimulatsiooni kombinatsiooni. Sinu jaoks sobiva leidmine võib võtta aega, seega ole kannatlik.

Kõige tähtsam on, et oleksid rahul, olenemata sellest, kas sulle meeldib G-punkti stimuleerimine või mitte. Oma keha ja seksuaalsete tõekspidamiste uurimine on suur samm õnneliku, turvalise ja nauditava seksuaalelu suunas. Sa ei tohiks kunagi häbeneda, et tead, mis sulle meeldib. Kõik väärivad ju head seksi.

yesyes