Astroloogia võib olla väga abiks õige romantilise partneri leidmisel, kuid kas teadsite, et see võib aidata teil leida lõplikku rahuldust ka magamistoas? Teie sodiaagimärk mõjutab kõiki eluvaldkondi, sealhulgas seksi. Seega, kui teate, milline seksiasend on teie märgi jaoks parim, saate tõenäoliselt kogeda maavälist naudingut.

Jäär – pikali toolid

seks

 1. märts – 20. aprill

Jäär, võitmine ja juhtimine on teie jaoks kõige tähtsam, seega on loogiline, et see isiksuseomadus kajastub ka magamistoas. Kindlasti tasuks proovida pikali tooli poosi. Lamades selili, näoga partneri poole põlvedel, kes on põlvili, tõstke oma puusad nii, et ta saaks teie sisse tungida ja teie tagumik oleks justkui tema reitel. Seejärel asetage oma jalad kummalegi poole partneri kaenlaauku, et saaksite teda õrnalt pigistada.

Sõnn – lusikas

Seksiasendid vastavalt tähtkujule

 1. aprill – 21. mai

Seks Sõnniga on pikk, aeglane ja uskumatult sensuaalne. Lusikas on nii seksuaalne poos kui ka paitamistehnika. Nimi tuleneb asjaolust, et poos meenutab kahte lusikat, mis on asetatud paralleelselt. See asend on üks neljast seksi põhiasendist ja on ilmselt kõige meeldivam “tagant” asend. Partnerid saavad liikuda vabalt ja kirglikult, kui nad valivad õiged nurgad.

Proovige ka seljasilitamise varianti, unustamata rohkeid suudlusi ja paitusi. See poos ei ole Sõnni jaoks mitte ainult seksuaalne akt – see on erootiline massaaž, nahk vastu nahka.

Kaksikud – seks kolmekesi

Seksiasendid vastavalt tähtkujule

 1. mai – 21. juuni

Kaksikute unistuste stsenaarium oleks kolmik. Kahekesi saab aga tekitada kolmekesi seksiga sarnase olukorra. Heitke külili ja laske partneril vaginaalselt või anaalselt endasse tungida ning sisestage vibraator (vibraatorid veebis siin) vabasse auku. Kohene kahekordne ja meeldiv tungimine!

Vähk – naine peal

Seksiasendid vastavalt tähtkujule

 1. juuni – 22. juuli

Magamistoas kipuvad Vähid olema andjad, kes soovivad ja pakuvad aeglast eelmängu, mis sisaldab pehmeid, magusaid puudutusi ja sügavaid, sensuaalseid keelesuudlusi. Kõige sobivam seksiasend Vähkidele on mingi variant poosist naine peal. See on igasugune seksiasend, kus naine on vahekorra ajal oma sekspartneri peal. Asendit, mida kõige sagedamini seostatakse naisega peal, nimetatakse sageli karjatüdrukuks või ratsutamispoosiks. See nimi tuleb sellest, et naine “ratsutab” mehega, nagu kauboi ratsutab hobusega. Selles asendis lamab mees tavaliselt selili ja partner ronib tema peale, põlvitades näoga ette või taha. Seejärel sisestab üks neist mehe peenise naise tuppe või pärakusse.

Tasub proovida kauboi varianti, kus üks partner lamab selili ja teine peal. Kuid selle asemel, et püsti olla, surub peal olev partner oma keha vastu alumist. Ülemine partner paneb oma käed ümber alumise partneri kaela ja alumine partner paneb oma käed ülemise inimese alaseljale või tagumikule, suurendades intiimsust suudluste, silmside ja lähedusega.

Lõvi – kauboi

Seksiasendid vastavalt tähtkujule

 1. juuli – 22. august

Lõvid on energilised, julged ja armastavad olla etenduse staarid. Klassikaline kauboipoos sobib neile suurepäraselt. Lõvile see positsioon kindlasti meeldib, sest see võimaldab tal kiirust kontrollida ja tunda end domineerivana. Tasub proovida ka vastupidist kauboipoosi, et anda oma partnerile teistmoodi etendus!

Neitsi – külili

Seksiasendid vastavalt tähtkujule

 1. juuli – 23. august

Neitsid, proovige külili poosi! Mõlemad partnerid lamavad külili, et nad näeksid üksteise nägusid. Üks partner lukustab oma jalad ja teine partner paneb ühe jala tema ümber. Eksklusiivse efekti saavutamiseks võib ta end ise hellitada või suruda käed partneri tagumikule. See on poos, mis rahuldab Neitsi vajaduse olla hooliv ja abivalmis partner.

Kaalud – 69

Seksiasendid vastavalt tähtkujule

 1. september – 23. oktoober

Kaalud loovad tasakaalu kõigis eluvaldkondades, seega on mõistlik, et see kehtib ka magamistoas. 69 asend on justkui selle märgi jaoks loodud asend – see on mõeldud vastastikuseks naudinguks.

69 oraalseksi poos nõuab, et teie ja teie partner lamaksite üksteise peal vastassuunas, andes teineteisele parima juurdepääsu teise suguelunditele. Tavaliselt lamab üks partner selili ja teine tema peal, põlved ümber partneri pea. Olenemata teie soost, 69 on suurepärane oraalseksi asend kõigile.

Paljud inimesed leiavad siiski, et 69 on veidi ebamugav – seda on raske pikka aega hoida. Seetõttu katsetavad mõned paarid seda poosi külili lamades, mis võimaldab kaelal puhata. Või nad teevad poosi 68, mis on variatsioon poosist 69, kus partner lamab selili ja teie lamate tema peal, teie jalgevahe suunatud tema näo suunas. Sellise nurga all saate oma partnerit rahuldada oma suguelundite kontrollitud liigutustega, kasutades survet, rütmi ja sügavust.

Skorpion – koer

Seksiasendid vastavalt tähtkujule

 1. oktoober – 21. november

Skorpionil on võim ja intiimsus kinnisideeks, seega sobib koerapoos talle suurepäraselt. Koerapoos on seksipoos, kus inimene seksi ajal kummardub, põlvitab neljakäpakil või lamab kõhuli. See stiil on üks selja tagant sisenemise poosidest. Koerapoosi võib selles asendis pidada ka seksiks ilma penetratsioonita. Tegelikult usuvad mõned teadlased, et silmsideme puudumine on sundinud inimest bioloogiliselt sekspoosist välja arenema, otsides intiimsemat varianti, mis omakorda soodustab stabiilseid ja kauakestvaid suhteid.

Võite lisada veelgi rohkem vaheldust, kui vahetate asendeid: alustage ühest asendist, kuid proovige siis näiteks voodiserval põlvitada. Skorpionid saavad oma ulakust rahuldada, lisades suhetesse mänguasju ja BDSM-tarvikuid.

Ambur – tantsijad

Seksiasendid vastavalt tähtkujule

 1. november – 22. detsember

Amburite poos on tantsijad. Seistes teineteise vastas, paluge oma partneril tõsta üles teie jalg ja tungida teisse püsti seistes. Amburid pole mitte ainult julged, vaid neil on ka vajadus uurida. Ehkki see poos võib teile sobida, tunnete end veelgi paremini, kui proovite seda partneriga ebatavalistes keskkonnas.

Kaljukits – kassid

Seksiasendid vastavalt tähtkujule

 1. detsember – 20. jaanuar

Töökad, pragmaatilised, täpsed ja ülimalt keskendunud erialastele saavutustele – need on Kaljukitsed. See viib nende magamistoa stiilini, mis juhindub põhimõttest, et kõik, mis on väärt, nõuab rasket tööd, visadust ja distsipliini. Pole üllatav, et nad kannavad oma intiimsuhetesse ja seksuaalkogemustesse ambitsioonikaid, isegi domineerivaid vibratsioone, katsetades piire, võimu ja kontrolli. Poos, mis sobib suurepäraselt Kaljukitse maitsele, on kliitorit stimuleeriv kass.

Selles poosis peaks mees tahapoole nõjatuma, et ta saaks naisele võimalikult lähedale. Mehe keha näib libisevat üle partneri keha, samas peavad nad teineteise suguelunditele suruma. Mees peaks oma puusad langetama nii, et naise häbe hõõruks vastu peenise juurt. Redbook portaali andmetel stimuleerib kassipoos kliitorit, aidates naisel tõhusalt orgasmi saavutada ja rasestuda.

Veevalaja – anaalseks

Seksiasendid vastavalt tähtkujule

 1. jaanuar – 19. veebruar

Kõigist märkidest on Veevalajad kõige avatumad, loomingulisemad ja kalduvad kõige rohkem traditsioone murdma. Nii et see märk peab proovima anaalseksi. Kui te pole seda veel teinud, on hea alustada koerapoosist. Kasutage rohkelt libestit.

Kalad – lootos

Seksiasendid vastavalt tähtkujule

 1. veebruar – 20. märts

Viimane tähtkuju on Kalad, kes on emotsionaalselt hästi meelestatud ja usaldavad oma loomulikku intuitsiooni. See märk kipub olema kunstiline ja lootusetu romantik, mis võib magamistoas otseselt kajastuda. Lootose seksipoos on Kalade jaoks ideaalne kombinatsioon intiimsusest ja romantikast. See asend toimib hästi füüsiliselt ja võimaldab silmsidet. Partner istub voodil jalad ristis ja kaaslane istub samuti kaaslase peale ja mähib end tema ümber. Seejärel mähivad mõlemad käed sisenemise hõlbustamiseks üksteise ümber.