Kui uskuda seda, mida Ameerika filmid näitavad, siis keskmine mees veedab oma nädalavahetused striptiisiklubis, klaas viskit ja sigar käes. Küsitlused näitavad aga, et sellised meelelahutuskohad on märksa vähem levinud, kui me arvame, ja parim koht, kus vaadata, kuidas keegi võrgutavalt riideid maha viskab, on magamistuba. Kui teil on mõni eriline sündmus või soovite lihtsalt oma seksuaalelule veidi vürtsi lisada, võib striptiis avada teie fantaasiat ja inspireerida teid tõelistele vägitegudele voodis. Probleem on selles, et paljud inimesed ei julge oma partneri ees tantsida või lahti riietuda. Miks on vaja oma partnerile vähemalt korra elus striptiisi teha ja kuidas seda teha?

Mis on striptiis?

Mõiste “striptiis“ inglise keeles koosneb kahest sõnast: striptiis – strip (riietuma) + tease (kiusama). Põhimõtteliselt kirjeldab see tegu väga hästi – inimene riietub aeglaselt, järk-järgult lahti, et vaatajat või vaatajaid erutada. Tihti saadab kogu etendust muusika või tantsuliigutused, mõnel juhul ka akrobaatilised trikid. Intriige ei loo mitte ainult show, vaid ka kiusamine, sest strippar teeb kõike väga aeglaselt, kasutab erinevaid aksessuaare, katab intiimseid piirkondi ekstra, spetsiaalsete kingadega või muude trikkidega. Striptiisi olemus ei ole ainult alasti keha, vaid ka seksuaalsus ja põnevus.

Enamasti mõtlevad inimesed striptiisi peale mõeldes vormiriietust seljast rebivatele lihaselistele politseinikele või blondiinidele, kes kõverduvad posti ümber. Kuigi striptiis on tuntud kui avalik tegu, lisavad paljud paarid seda armumängudesse, et oma partnerit enne vahekorda erutada.

Kuidas võib striptiis teie seksuaalelu parandada? 

Aitab üle saada monotoonsusest. Kui olete aastaid suhtes olnud, olete tõenäoliselt kogenud seda tunnet, kui kõik magamistoas tundub järeleproovitud, te olete tüdinenud ja soovite midagi põnevamat. Olukorra muutmiseks pole vaja riigipööret korraldada – vahel piisab, kui proovida midagi uut, näiteks striptiisi. Kui teie kaaslane tuleb pärast rasket tööpäeva koju ja astub erootilise muusika saatel tuppa ning teid ootavad võrgutavad riided, mille võtate aeglaselt seljast, samal ajal oma keha seksuaalselt liigutades, äratab see kindlasti kõik uinuvad tunded ja midagi rohkem…

Annab enesekindlust. On inimesi, kes ei ole voodis enesekindlad või häbenevad oma keha. See võib seksi ajal tekitada mitmeid probleeme, takistades mõlemal partneril maksimaalset rahulolu kogemast. Parim viis kompleksidest üle saada on püüda endast üle saada ja teha midagi hullu, antud juhul striptiisi. See ei pruugi alata sujuvalt või nii, nagu filmides näidatakse, kuid kui näete, kuidas teie partner teid vaatab, kui erutatud ta on teie liigutustest, siis järk-järgult lõõgastute, lõdvestute ja mõistate, kui palju seksuaalset energiat on teis peidus.

Võimaldab teil oma partnerit teistmoodi näha. Üldine probleem voodis on see, et me kujutame oma partnereid ette sellisena, nagu nad on tegelikus elus, mis muudab keeruliseks neljalapselise ema, lugupeetud firmajuhi või riigiteenistujaga suhtlemise. Sel juhul on vaja oma fantaasia vabastada ja striptiis aitab seda suurepäraselt teha. Kui näete oma teist poolt puusi liigutamas või teie ees kükitamas, unustate kõik enda ümber – teil tekivad räpased mõtted ja soov need riided võimalikult kiiresti seljast rebida.

Tekitab rohkem kirge. Mõned paarid ütlevad, et nende seks on üldiselt hea, kuid väga vaikne – ei mingit valju karjumist, ei mingit voodi lõhkumist, ei mingeid kokku sulanud higiseid kehasid. Kui tahad kirge äratada, on väga oluline, et kõik toimuks orgaaniliselt, ilma näitlemiseta, muidu koged voodis vaid veelgi suuremat fiaskot. Striptiis on loomulik kiusatus, mis mitte ainult ei eruta, vaid paneb sind ka ootama, teist poolt ei saa sa siin ja praegu. See võib su seest pulbitsema ajada, nii et sind ootab pärast etendust ees väga kuum ja kirglik õhtu.

yesyes

Kuidas TEMALE striptiisi teha? 

Ega asjata öelda, et mehed armastavad silmadega – võrgutavates riietes tantsiva naise jälgimine on ääretult atraktiivne. Ja kuigi paljud naised muretsevad oma puuduste pärast, siis mehed kipuvad neist mööda vaatama. Ainuüksi asjaolu, et keegi teeb eraviisiliselt striptiisi, on nii põnev, et mehe ainus mõte on saada see võrratult seksikas naine võimalikult kiiresti kätte. Seega, kui soovite oma teist poolt üllatada, on stritiis väga mänguline viis flirtimiseks ja suurepärane sissejuhatus armumängudesse. Mida saate teha, et teie esinemine oleks hingemattev?

 • Vaade. Võrgutamiskunst on meie peas. Paljud naised avastavad oma loomingulise potentsiaali, kui nad hakkavad striptiisiga tegelema. Lubage endale uus identiteet ja ärge olge järgmiseks viieteistkümneks minutiks mitte üliõpilane, naine, ema jne, vaid tõeline erootiline tantsutäht, kes on andnud erakordse etenduse oma kõige lojaalsemale fännile. Eksootilise tantsu juhendaja Wendy Reardoni sõnul “sa tantsid iseendale, mitte temale.” Kui mõistate, et see tants on eelkõige enesearmastuse ja enesekindluse küsimus, ei pane te enam tähele, kui loomulikuks protsessiks striptiis teile muutub.
 • Riided. Valige aluspesu, mis paneb teid tundma üliseksikana. Parem on mitte riskida riietega, mis näevad uimastavad välja, kuid on ebamugavad või ei sobi üldse teie stiiliga. Tõde on see, et meeste jaoks on igasugune paljastavam aluspesu juba erutav, nii et mõelge, mis teile kõige paremini sobib. Ärge kartke kasutada aksessuaare või esemeid, mis täiendavad olemasolevat meeleolu või tegelast, keda soovite kehastada. Kuigi ostmine on lõbus, võite kasutada ka oma garderoobis olevaid asju: kehasukad, vöö, pikad kaelakeed, sallid, silmaside, mantel, karusnahk, piits või käerauad.
 • Tugi. Edukaks striptiisiks ja erinevate asendite vahetamiseks tasub eelnevalt mõelda toe peale. See võib olla seljatoega tool, baaripukk või ukseavad ja seinad. Tool on väga praktiline, sest saate oma partnerit hõlpsasti alistada ja seinad sobivad ideaalselt liikumisteks, mis nõuavad kükitamist. Püsti asendis seistes võite nõjatuda toele ja rõhutada puusade liikumist või nõjatuda taha ja aeglaselt alla libiseda.

5 ideed striptiisi liigutusteks:

 1. Juuksed. Juuste heitmine, pea pööramine, pea ringitamine, juuste keerutamine, pikkade juuste libistamine üle partneri keha.
 2. Number kaheksa. Proovige pidevaid kaheksakujulisi liigutusi, kasutades ainult puusi. Seda on kõige lihtsam teha, kui käed toetuvad kindlale pinnale. Hoidke jalad veidi laiali ja käed puusadel. Tehke sama liigutust aeglaselt ja laskuge kükki. Korrake liigutust madalas kükkasendis.
 3. Puusaliigutused. Seda on lihtne teha, eriti lahtiriietumisel. Need on lisaks aeglastele pööretele ja neid võib sooritada ka number kaheksa asemel.
 4. Puusa painutus. Kummarduge vöökohast ettepoole, pöörates aeglaselt puusi. Seejärel kummarduge nii, et saate peaaegu oma varbaid puudutada. Kui põlved on kõverdatud, pöörduge aeglaselt tagasi püstiasendisse.
 5. Põlvitamine neljakäpukil. Toetuge kätega ja põlvedega põrandale ja roomake aeglaselt tema poole. Kui teil on puitpõrandad, kasutage paksu tekki, et leevendada põlvede koormust ning suurendada käte ja jalgade liikumist edasi liikumisel.

yesyes

Kuidas TEMAKESELE striptiisi teha?

Mehed armastavad striptiisitantsu, kuid on vähem altid ise sellisele seiklusele minema. Sa ei pea olema musklimägi või hea tantsija – naised tajuvad seksuaalsust erinevalt ning sinu pingutused nende üllatamiseks ja muljet avaldamiseks ei jää märkamatuks. Kui te seda teete, siis valmistuge tormiliseks ööks – teie teine pool ei taha jääda kõrvale ja premeerib teid oma sügavaimate soovide täitumisega. Kuidas valmistuda unustamatuks esinemiseks?

Kuigi striptiisi tegemine ei nõua füüsilist vastupidavust, on oluline teatud kehaliigutustega harjuda, et teie tähelepanu oleks keskendunud teie kallimale. Kui soovite muljet jätta, tasub mõnda asja harjutada.

 • Puusade pööritamine. Pöörake oma puusi, nagu püüaksite nendega midagi segada. Püüdke hoida oma torso stabiilsena. Vaheldumisi aeglustage ja kiirendage, seejärel muutke suunda. Tundke liikudes oma vaagna raskust.
 • Puusad. Mõelge oma vaagnale kui veekausile. Hoides põlved kindlalt kõverdatud, painutage puusad ette, nagu valaksite vett enda ette. Pöörduge tagasi keskele, siis kallutage puusad, painutage selga nii, et teie peenis ulatub ettepoole ja vesi voolab teie selja taha.
 • Erutus. Striptiis on aeg, mil teil on täielik kontroll võrgutamise tempo ja intensiivsuse üle. Mida rohkem aega võtate, seda rohkem on teie partner erutatud; mida vähem lubate puudutusi, seda rohkem ta seda tahab. Mõelge eelnevalt läbi, kuidas te teda kiusate, kuidas te tema huvi säilitate. Võite proovida oma teist poolt üllatada, sidudes tal striptiisi ajal silmad kinni või pannes teda käeraudadesse. Kiusake teda liigutuste, puudutustega – see sütitab intriigi ja kütab fantaasiat veelgi.

Hea algus, pool tööd tehtud. Ja kui te kavatsete esimest korda striptiisi teha, võivad esimesed sekundid olla saatuslikud. Kust võrgutamist alustada ja kuidas seda jätkata?

 • Kui teil on veel riided seljas, tõuske püsti nii, et teie partner ei jõuaks teieni. Alustage puusade liigutamist. Üks või mõlemad teist võivad kohe alguses naerma hakata. Ärge laske naerul end rööpast välja viia ja ignoreerige seda. Laske sellel juhtuda – see aitab teil rohkem lõõgastuda ja vabaneda kompleksidest.
 • Niipea, kui tunnete end mugavalt, hakake oma partnerile lähenema, et teid saaks puudutada. Jätkake puusade ja vaagnaga töötamist. Siinkohal võite oma sõrmedega läbi juuste, rinna või meheuhkuse tõmmata. Seiske vastu soovile riideid seljast rebida. Selle asemel õrritage oma partnerit veelgi, tõmmates pükse veidi alla või tõstes käega särki.
 • Saage oma partneriga veelgi lähedasemaks. Kui ta istub, jääge seisma ja vaadake tooli. Eemaldage särk aeglaselt, kuid säilitage silmside. Ainult teie saate otsustada, kas lubada puudutamist kohe või jätate selle hilisemaks. Distsiplineerimiseks võite mänguliselt käe eemale lükata ja talle midagi seksikat kõrva sosistada.
 • Särk seljast – mis nüüd? Võite pöörata end ümber ja istuda põlvedele, selg tema poole. Muusika rütmis hõõruge puusi oma partneri vastu. Võite ka käega üle tema jalgade libistada või sirutada käed tema selja taha, et tõmmata tema keha lähemale. Las ma suudlen su selga ja kaela.
 • Kõndige ümber tooli. Kui ta ei näe, mida te teete, sirutage kätt ja puudutage teda sealt, kus te arvate, et see talle meeldiks. Kui ta juuksed on piisavalt pikad, võtke need aeglaselt ühte kätte, tõmmake neid õrnalt ja hoidke teise käega tema nägu, suudelge tema kukalt. Kui tahate teda selja tagant üllatada, võtke püksid jalast ja siduge kaaslase käed nendega kinni.
 • Kui teie kallima käed on seotud, saate need lahti siduda, kinnitades uuesti tooli külge. Kasutage seda võimalust, et suudelda tema kaela, hellitada seda veel ja lasta tal oma keha nautida.
 • Seiske tema ees ja võtke ülejäänud riided seljast. Tehke seda aeglaselt, õrritades kogu aeg, keskendudes kõige intiimsemale osale. Esmalt võite näidata mõningaid häbemekarvu, seejärel pange püksikud jalga tagasi. Näidake natuke oma tagumikku, raputage seda. Hoidke pinget ja tehke paus, kui püksikud üle uhkuse libisevad, ning võtke need siis maha.
 • Isegi kui olete täielikult lahti riietatud, saate siiski alasti striptiisi jätkata, tehes seksikaid liigutusi. Kui tunnete, et te ei jaksa enam ja et teie ning teine pool olete mõlemad tõeliselt kirglikud, siis kiirustage teiste armumängude juurde.

yesyes

Kuidas tekitada meeleolu striptiisiks?

Igaüks meist on vähemalt korra unistanud stripparist, kes meile tantsib, või on kujutanud end ise selles rollis ette. Kahjuks peatab meid tihtipeale loodud stereotüüpne kuvand striptiisitarist – tunneme, et me pole piisavalt seksikas, pole piisavalt kõhnad, tugevad, liiga nõrgad, arvates, et teine pool lihtsalt naerab meie üle. Avaldame saladuse – seksuaalsus ei ole meie kehas, vaid meie peas. Mida seksikamana end tunnete, seda seksikamana teie partner teid näeb. Ja selleks, et esimene striptiis oleks positiivne kogemus nii teile kui ka teie kallimale, soovitame teha väikese kodutöö.

Harjutage. Kui te ei julge striptiisi teha või lihtsalt ei oska, siis palun harjutage enne etendust. Mitte mingil juhul ei soovita me tantsu luua ja pähe õppida. Lihtsalt harjutage, milliseid liigutusi teil on lõbus teha, mida järgmisena ette võtate, kujutage ette mõnda stsenaariumi, mida kogu etendus võiks kujutada. See aitab teil mitte eksida ega sattuda olukorda, kus te lihtsalt ei tea, mida teha.

Pakkuge õiget atmosfääri. Striptiisi puhul on keskkond väga oluline. Ärge tehke seda, kui ümber on laiali puistatud hunnik laste mänguasju, akna taga müriseb traktor või toimub muid asju, mis raskendavad keskendumist või emotsioonide tunnetamist. Kui olete natuke häbelik, siis tehke striptiisi pigem hämaras kui päevavalguses. Saate süüdata palju küünlaid või muuta ruumi tantsupõrandaks.

Muusika. Striptiisi üks põhielemente on muusika. Sellele tuleb mõelda juba enne partnerile esinemise alustamist. Te peaksite olema laulu varem kuulnud, et tantsides oskaksite rütmi järgi liikuda, teaksite, millal saabub tipphetk ja millised liigutused sobivad kõige paremini kokku. Selle asemel, et valida laul, mida peate väga ilusaks või seksikaks, valige see, mida peate kõige lõõgastavamaks, mis aitab teil oma liigutusi kohandada. Muusika ei tohiks olla väga kiire ega vali – tantsu taustaks on soovitav kasutada keskmise tempoga või aeglasemat muusikat, mis täiendab teie tantsu.

Tempo. Stripptantsu üks suuremaid probleeme on liiga kiire kulgemine. Elevusest näitavad inimesed kõiki oma nippe ja võtavad poole etenduse pealt riided seljast ning satuvad siis päris segadusse. Pidage meeles, et striptiis on põnevus ja kiusamine, seega hoidke pingeid üleval ja keskenduge nii võrgutamisele kui ka tantsule. Jälgige oma partneri reaktsioone ja tegutsege nende järgi, tehke asju, mis teda veelgi hulluma panevad.

Veel mõned olulised näpunäited striptiisitantsu kohta:

 • Silmside on väga ahvatlev – kasutage seda.
 • Ärge kartke oma keha puudutada.
 • Vahetage eest- ja tagantvaadet, vaadake tagasi.
 • Ärge ärrituge vigade pärast või kui asjad ei lähe plaanipäraselt – teie partner ei tea ja tõenäoliselt ei märkagi.
 • Kandke mugavaid kõrgeid kontsi. Need muudavad seksikate tantsuliigutuste sooritamise lihtsaks ja kaunistavad kehahoiakut, mis tõstab esile teie eelised.
 • Seadke reeglid, näiteks: “Ma võin sind puudutada, aga sina ei saa mind puudutada” või “Kui puudutad mind, on sinu käed seotud.” Looge piirid, mida teine pool on valmis rikkuma.

yesyes