Ilmselt ei pea keegi liialt selgitama, mis on tüdrukuteõhtu. See on pruudile enne pulmi korraldatav pidu. Tihti naljatatakse, et see on noore naise viimane võimalus enne abiellumist “vabadust” nautida. Võib-olla just seetõttu lõppevad tüdrukuteõhtud sageli kõige rumalamate otsuste ja ohjeldamatu meluga. Kõik on ilmselt näinud kesklinnas “seda” tüdrukute seltskonda.

Ajaloost

Siiski tekkis tüdrukutepeo idee lääne kultuuris palju hiljem kui sajanditevanune poissmeesteõhtu traditsioon. Abielueelseid riitusi tehti juba antiikajal ning 19. sajandi kirjalikest allikatest leiab viiteid esimestele poissmeestepidudele. Tõsi, varem polnud neil pidustustel kindlasti poolalasti strippareid ja lõputuid alkoholivarusid. Esimeste poissmeestepidude black tie dresscode nõudis klassikalist ülikonda ja soliidseid kombeid. Tõenäoliselt jõudis tüdrukutepeo traditsioon meie kultuuri palju hiljem naiste keerulise olukorra ja varasemate aegade piiratud õiguste tõttu.

Kuid tänapäeval ületab noorte sõprade korraldatud pidu sageli oma programmi ja leidlikkuse poolest poissmeesteõhtuid. Tõsi, vanasti oli abiellujatele pidu palju lihtsam korraldada, sest ideede valik polnud suur – esimesed õhtud tähendasid enamasti vaikset istumist ja pidutsemist noore naise kodus. Kuna aeg ja maailm on muutunud, on võimalused laienenud ning nüüdseks ulatuvad tüdrukutepeod tüdrukute nädalavahetusreisidest teistesse riikidesse kuni ekstreemspordini. Huvitav statistika Las Vegase kohta on see, et 35% kõigist linna külastajatest tulevad sinna tüdrukute- või poissmehepidu tähistama.

Tüdrukutepeo traditsioonid maailmas

Kuigi selle püha eesmärk on kõikjal sama – tähistada viimaseid päevi enne abiellumist, on traditsioonid riigiti väga erinevad. Näiteks Hiinas on väga kummaline komme – pruut peab enne pulmi nutma, muidu peetakse seda ebakultuurseks ja ebaviisakaks. Kui pruut hakkab nutma, järgivad teised tähistamisel osalevad naised tema eeskuju. Indias maalitakse tüdrukutepeo ajal pruut traditsioonilise hennaga ning mustrid ja sümbolid esindavad positiivsust, armastust ja õnne.

Sakslased, nagu enamjaolt kõike, võtavad oma tüdrukuteõhtuid tõsiselt ja neil on isegi kaks eraldi pidustust. Esimeses riietuvad pruut ja tema parimad sõbrad võimalikult rumalalt ja naljakalt, lähevad linna ja püüavad inimestele nipsasjakesi müüa, öeldes, et need aitavad kaasa pruudi viimasele vabaduse ööle. Veel üks pidu toimub ööl enne pulmi ja sellest võtavad osa nii pruut kui peigmees. Koos perega löövad nad taldrikud puruks usus, et see toob õnne.

Mida teha?

Teema on iga peo vajalik, kuid oluline tipphetk. Teema väljamõtlemine aitab teil organiseerida tegevusi, leida koha, olla loominguline oma riietuse osas ja võib-olla välja mõelda ühese välimuse, mida kõik peol osalejad saavad kanda. Siin on mõned ideed tegevuste jaoks, mis meeldivad ka kõige pöörasematele tüdrukutele.

Ratsutamine on väga romantiline tegevus, mis võimaldab veeta aega looduses, lõõgastuda ja veeta oma sõpradega tõeliselt ebatavaliselt aega. Ja kui oleks ka fotograaf, kes need hetked jäädvustaks, oleks tulemus muljetavaldav.

Purjetamine on populaarne meelelahutus suvel toimuvatel tüdrukuteõhtutel. Ideaalne tüdrukutele, kes ei taha ekstreemsporti ega uusi tegevusi harrastada, vaid tahavad lihtsalt sõpradega tähistada. Baari või restorani asemel muutke keskkonda ja tähistamine muutub kohe ainulaadseks.

Spaa nädalavahetus – vaheta lärmakas lõbu harmoonilise ja rahuliku nädalavahetuse vastu koos oma lähimate sõbrannadega. Seal ootavad sind lõputud massaažid, iluprotseduurid, maitsev toit ja rahu.

Reis teise riiki – kui pruudile ja tema sõpradele meeldivad spontaansed reisid, planeerige nädalavahetuse reis mõnda Euroopa linna. Mis võiks olla romantilisem kui õhtusöök Pariisis, päikeseloojang Roomas või metsik pidu Barcelona kesklinnas?

Kosmeetika töötuba – täna saab proovida parfüümi, seebi või isegi dekoratiivkosmeetika tootmise töötubasid. See tegevus sobib suurepäraselt tüdrukutele, kellele meeldib käsitöö ja vaikne ajaveetmisviis.

Degusteerimine – millise degusteerimise valid, sõltub ainult sinu kujutlusvõimest ja võimalustest. Alates Veebipõhised pakkumised ulatuvad gurmee-austrite ja luksusliku šampanja degusteerimisest traditsioonilisemate, kuid sama huvitavate juustu- ja veini degustatsioonideni.

Aktiivne meelelahutus – kui pruut ja tema seltskond armastavad aktiivset vaba aja veetmist ja adrenaliini, võite valida ekstreemse mootorratta või ATV-ga sõitmise, veetegevused või isegi lahingurelvadega tulistamise. Tüdrukupidu saab olema tõeliselt unustamatu!

Striptiis – kuigi paljudele tüdrukutele seostub poissmeestepidu rohke joomise ja ebamugava vaikusega, mil tantsija tulevase pruudi ees lahti riietub, ei pea see olema juustune ja ebamugav! Poolalasti mehe saab vahetada eratunniks postitantsustuudios ja õppida koos treeneriga lõbusat koreograafiat.

Ekskursioon sekskaupade poes – neile, kes soovivad veidi vürtsikamat meelelahutust, soovitame ekskursiooni erootikakaupade poes, kus saate mitte ainult tutvuda erinevate seksleludega, vaid ka neid soetada. Muide, 72% tulevastest pruutidest saavad oma pulmaõhtul seksimänguasja.

yesyes

Tüdrukute peomängud 

Mängud, kus tüdrukuteõhtud peavad kesklinnas võimalikult palju meeste telefoninumbreid koguma või erinevaid ülesandeid täitma, on ammu möödas. Et tähistamine oleks rohkem kui lihtsalt lõbus, pakume mitmeid seltskonnamänge.

Noorpaari mäng – mängus testitakse, kui hästi noorpaar üksteist tunneb. Tüdrukupeo korraldaja peaks saatma eelnevalt ettevalmistatud küsimused noore naise elukaaslasele. Kõige parem on, kui peigmees jäädvustab kõik vastused videole ning peo ajal mängitakse videot ja pruut arvab ära, mida tema tulevane abikaasa vastas. Kui arvamine on õige, joovad külalised, kui vale – ainult pruut.

Aluspesupidu – selle peomängu jaoks peab iga osaleja kaasa võtma paari aluspükse, mis peegeldavad tema isikupära. Mängu ajal tuleb kõik aluspesu konksu või pesunööridega või muul viisil ritta seada ning pruut peab ära arvama, millised aluspüksid kellele kuuluvad.

“Joo, kui…” See mäng meenutab vana Never Have I Ever. See vajab loetelu väidetest, mis on seotud tulevase pruudi ja tema sõpradega. Iga külaline loeb väite ja kui see sulle sobib, siis jood. Mõned näited: “Olen pruuti tundnud üle 10 aasta”, “Olen käinud seal, kus noorpaar pulmareisile läheb”, “Mul on olnud suhe peigmehe nimekaimuga” jne.

Sõrmusejaht – Kui soovite mängida midagi aktiivsemat, on Sõrmusejaht see õige. Peida palju plastsõrmuseid tüdrukutepeo alale ja lase oma külalistel need üles leida. Võitjaks kuulutatakse osaleja, kes leiab kõige rohkem sõrmuseid. Mängu huvitavamaks muutmiseks kleebi iga rõnga külge paber väikese ülesandega, mille selle leidnud osaleja peab täitma.

Tüdrukuteõhtu kingitused pruudile 

72 protsenti noortest saab tüdrukutepeol kingituseks sekslelu, mis ütleb pruudi kingituste valiku kohta ilmselt palju. Teised populaarsed kingitused on aluspesu komplektid, sukapaelad, erinevad suveniirid lähedastelt sõpradelt. Et sa ei eksiks valikute rohkuses, on siin mõned kõige populaarsemad kingiideed.

Seksimänguasjad on põhjusega üks sagedamini valitud kingitusi. Vibraatorist või muust mänguasjast võib saada suurepärane kingitus, mis tuletab tulevasele pruudile meelde ja sümboliseerib, et abielus ei tohiks unustada ennast ja isiklikke naudinguid.

Aluspesu – kingi pruudile seksikas aluspesu sooviga, et ta tunneks end kõigepealt iseenda jaoks ilusana ja mõtleks siis, kuidas ta pulmaööl välja näeb. Võib-olla on tüdrukutepidu ideaalne võimalus üllatada oma sõbrannat pesukomplektiga või kostüümiga, mida ta ise kunagi ei julgeks osta.

Sukapael – sukapaela kinkimine on üks tüdrukutepeo traditsioone, seega on õrn ja luksuslik sukapael ideaalne valik. Selle pulmaaksessuaari traditsioon on läänes väga vana, pulma ajal peab peigmees pruudi jalast eemaldama sukapaela ja viskama selle rahva sekka, nagu seda tehakse pulmakimbu puhul. Keskajal sümboliseeris sukapael abieluelu edukust ning selle eemaldamine tähendas mehe ja naise abieluellu astumist.

Muud kingiideed – kõige tähtsam on, et pruudile kingitused valitakse temale, tema huvidele ja maitsele mõeldes. Võid valida pruudi initsiaalidega isikupärastatud aksessuaarid või luksusliku pidžaama, samuti ei saa kunagi mööda panna luksusliku kosmeetikakomplekti või tema lemmikjoogiga. Kui sul on kannatust käsitööks, siis koguge kõik teie ühised lõbusad hetked fotoalbumisse ja kaunista see.

Olenemata sellest, kuidas otsustad oma tüdrukutepidu tähistada, peaksid meeles pidama, et mitte tegevused, kingitused või koht ei aita kõige rohkem kaasa meeleolule, vaid inimesed, kes tulevad ja pakuvad sulle oma tähelepanu. Kui seltskonnas on lõbus meeleolu, on tähistamine kindlasti unustamatu.

yesyes