Need on naistel ja meestel, mõnel inimesel on neid rohkem kui üks paar – nibud on tõeliselt hämmastavad.

See, kuidas me oma kehasse ja selle osadesse suhtume, võib olla liialdatud, kuid vist ükski teine kehaosa ei tekita nii naiste kui ka meeste seas nii palju erinevaid emotsioone kui rinnad.

Pidevate rindade suurendamise operatsioonide, rinnahoidjate ja nibude sotsiaalmeedias keelustamise keskel on lihtne mõista, et naiste rinnad (ja eriti nende nibud) pole ainutl järeltulijate toitmiseks. Samuti unustame mõnikord, et meeste nibud ei erine naiste omadest nii väga.

Ja ometi on nibud sama individuaalsed kui me ise, igasuguste üllatavate veidrustega. Niisiis, kui soovite selle inimkeha tundliku osa kohta natuke rohkem teada saada, lugege edasi.

Nibude tundlikkus

Pole saladus, et nibud on erogeenne tsoon. Nibud on täis tundlikke närvilõpmeid ja nende stimuleerimine võib põhjustada isegi nibuorgasmi. Mõnede naiste nibud on siiski tundlikumad kui teistel. Miks? 

Esiteks ei ole olemas sellist asja nagu „normaalsed nibud“. Olenemata sellest, kas teie nibud on iga puudutuse suhtes tundlikud või on teil täiesti tundetud nibud, olete ilmselt märganud, et see piirkond muutub PMS-i või raseduse ajal tundlikuks.

Nibude tundlikkuse kõikumised elu jooksul on põhjustatud östrogeeni ja progesterooni taseme muutustest. Mis puudutab erinevust teie ja teiste naiste nibude vahel, siis tundlikkuse suurenemine võib olla tingitud rinna ja areooli tihedamatest närvidest. Ja kuigi tundlikud nibud võivad rinnaga toitmise või rinnahoidjata olemise tüütuks muuta, tulevad need kasuks armsamaga magamistoas aega veetes.

Nibud on ülitundlikud erogeensed tsoonid, mis võivad põhjustada seksuaalset erutust. Loomulikult ei suuda kõik naised nibude stimuleerimist nautida ja ilmselgelt ei saa kõik naised nibuorgasmi, aga proovida ju tasub, eks?

Kuigi tundlikud nibud võivad olla tüütus (või tõsine eelis!), pole see tavaliselt muretsemist väärt, juhul kui teie nibud pole valusad või sügelevad. Nibud võivad muutuda valulikuks rasestumisvastaseid tablette tarbivatel naistel ja neil, kellel on fibrotsüstilised rinnad – see on tavaline seisund, kus ühes või mõlemas rinnas tekivad healoomulised kasvajad.

Tugev suitsetamine, kofeiin ja küllastunud rasvasisaldusega toitumine võivad samuti valulikke nibusid põhjustada.

Nibud raseduse ajal 

Võib-olla üks tuntumaid varajasi raseduse märke on hommikune iiveldus. Teine ilmne raseduse märk on aga nibude muutumine.

Pärast rasestumist hakkavad nibud nähtavalt muutuma: need muutuvad suuremaks, defineeritumaks ja ka silmatorkavamaks kui enne rasedust. Lisaks muutuvad nibu ümber olevad areoolid suuremaks ja tumedamaks, see on tingitud kõrgest östrogeeni tasemest.

Montgomery näärmed (need väikesed täpid areoolil) hakkavad suurenema ja toodavad õlist ainet, mis kaitseb nibusid ja areoole pragunemise või kuivamise eest selle transformatsiooni ajal.

Teisel või kolmandal trimestril võite märgata, et nibudest lekib kuldset vedelikku. Ternespiim on esimene piim, mida naine toodab raseduse keskel ja esimestel päevadel pärast sünnitust. See paks ja kontsentreeritud vedelik võib ka lihtsalt ära kuivada ja jätta nibud ilma suurema niiskuseta. Mõned naised võivad siiski märgata, et nende nibudest tuleb piim. See on tingitud sellest, et rinnad hakkavad raseduse lõpu poole liiga palju piima tootma.

Ja muidugi muutuvad nibud raseduse ajal väga tundlikuks.

yesyes

Millised on nibud?

Nagu iga teine kehaosa, olgu see siis rind või areool, on ka teie nibud täiesti ainulaadsed. Neil kõigil on erinev kuju, suurus, värv, suund ja palju muud. Siin on kõige levinumad nibude tüübid:

 • Ebakorrapärasused. Väikesi punne nibude areoolal nimetatakse Montgomery näärmeteks. Need näärmed võivad olla osade inimeste nibudel veidi märgatavamad kui teistel;
 • Väljaulatuvad nibud. Seda tüüpi nibu on ka ilma stimulatsioonita kõvastunud asendis;
 • Sissepoole. Seda tüüpi nibud on pigem sissepoole kumerad kui püstised, nagu väljaulatuval tüübil;
 • Sile. Siledad nibud on areooliga samal tasemel, kuid stimulatsiooni korral tõuseb nibu üles ja jäigastub;
 • Karvased. Nibude ümber kasvavad karvad on täiesti normaalsed ja mõnedel inimestel on nibud karvasemad kui teistel;
 • Kõrged. Seda tüüpi nibu on alati kikkis ja isegi rohkem väljaulatuv kui väljaulatuv tüüp;
 • Paistes. Nii areool kui ka nibu moodustavad kõrgendatud „künka“;
 • Lisanibu. Jah, mõnel inimesel on täiendav kolmas nibu ja see on täiesti normaalne;
 • Üks neist on sissepoole. Tegemist on segatüüpi nibudega, kus üks nibu on sissepoole ja teine mitte.

Meeste nibud 

Peaaegu kõigil on nibud, olenemata sellest, kas nad on mehed, naised, transseksuaalid, suure või lameda rinnaga. Aga nibud tunduvad olevat palju mõistlikumad inimestele, kellel on võimalus imetada, eks?

On selge, et naiste nibud on mõeldud lapse toitmiseks. Aga kuidas on lood meeste rinnanibudega? Vastus on tavaliselt üsna lihtne. Meestel on nibud, sest nibud arenevad emakas enne, kui embrüod muutuvad selgelt meheks või naiseks. Nii et selleks ajaks, kui loodet saab Y-kromosoomi järgi isaseks pidada, on nibud juba oma koha kindlustanud.

Osadel inimestel on sellest järgnev arvamus: iga inimene algab emakas naisena. Nii mõeldes võiks öelda, et iga mees hakkas arenema naiseks, kuid lihtsam on öelda, et iga inimene on alustab sooneutraalsena.

Mõne nädala pärast hakkab Y-kromosoom mõjutama muutusi, mis viivad mehe munandite arenguni. Naissoost loodetes toimuvad muutused viivad lõpuks rindade arenguni.

yesyes

Meeste nibude tähendus

Meeste nibudel ei tundu olevat mingit funktsiooni, ega? Kas meeste nibud on kasutud?

Tegelikult on meeste nibud erogeenne tsoon. Nagu naiste nibud, on ka need puudutustele tundlikud ja võivad olla kasulikud erootiliseks stimulatsiooniks. Lisaks võivad mehed, nagu naisedki, kogeda nibuorgasmi. Ühes uuringus leiti, et nibude stimuleerimine suurendas seksuaalset erutust 52 protsendil meestest.

Nibuorgasm: kuidas seda kogeda?

On täiesti vale, et orgasmi saab saavutada ainult suguelundite stimuleerimisega. Tegelikult saate kogeda orgasmi erinevate erogeensete tsoonide, sealhulgas nibude kaudu. Lisaks sellele võib selle kehaosa stimuleerimine tekitada uskumatuid tundeid kogu kehas.

Nibud on erogeenne tsoon, mille puudutamisel vallandub hämmastav tunne. Mõned näited (peale nibude) on huuled, kõrvanibud, kael ja reie siseküljed. Nibud on närvilõpmete tõttu eriti tundlikud. See on hea uudis nii naistele kui ka meestele, kuna neil mõlemal on need närvilõpmed kogu rindade piirkonnas.

Kui teie nibusid stimuleeritakse, saadavad nad sõnumi teie ajus asuvale suguelundite sensoorsele ajukoorele. See on sama ajuosa, mis vastutab seksuaalse stimulatsiooni eest. Seetõttu võib nibude stimulatsioon põhjustada orgasme.

Mõelge nibuorgasmist kui naudingu lainest. Tunne levib läbi teie erogeensete tsoonide, kasvades ja kasvades, kuni see levib üle kogu keha.

Kui teil on tupp, võivad nibuorgasmid menstruatsiooni ajal intensiivsemad olla. Menstruatsiooniga seotud hormonaalsed kõikumised võivad suurendada rindade ja nibude tundlikkust, mis võib omakorda suurendada teie aistinguid (või muuta nibud ülitundlikuks). Kuid ka mehed võivad kogeda nibuorgasmi.

Nibuorgasmi eelised:

 • Õnn ja südame tervis. Uuringud on näidanud, et orgasmid vabastavad ajus õnnetunnet tekitavaid kemikaale, mis võivad parandada teie meeleolu ja üldist tervist. Samuti võivad need vähendada südame-veresoonkonna probleemide riski hilisemates eluetappides;
 • Mitu orgasmi. Nibudega mängimine on samuti suurepärane viis mitmekordse orgasmi saavutamiseks. Võite saavutada kõrgpunkti ainult oma nibudega mängides ja seejärel liikuda edasi teiste erogeensete tsoonide juurde. Või proovige kombineeritud lähenemist;
 • Mitmekesistab seksuaalelu. Nibude stimuleerimine on suurepärane võimalus oma seksuaalelu vürtsitada. Tavalise seksisessiooni ajal saavad nibud enamasti 30 sekundit tähelepanu, kui üldse. Nibud väärivad enamat. Tehke oma nibudest staarid!

Kuidas oma nibusid aistinguteks ette valmistada?

Kõik seksi- ja masturbeerimissessioonid ei vaja erilist ettevalmistust, kuid kui teil on aega, soovitame seda teha. Siin on mõned näpunäited, kuidas uskumatuks nibude stimuleerimiseks valmistuda:

 • Keskkonna ettevalmistamine.Keskkonna korralik ettevalmistamine aitab teil meeleolu luua. Hämardage valgus, pange peale sensuaalne muusika ja seadke end mugavalt sisse. See võib olla duši all, voodis, diivanil või põrandal, kus iganes soovite;
 • Proovige mõnda sekspoosi. Olge neljakäpuli või lamage kõhuli. Kui eelistate selili lamada, kasutage mitut padja. Erinevad asendid võivad viia intensiivsemate orgasmideni;
 • Fantaseerige sellest, mis teid erutab. Kui see on pornograafia, laske käia;
 • Võtke aega.Te ei pea kohe nibudest alustama. Võtke aega ja silitage õrnalt kogu oma keha. Seejärel liikuge edasi rinna juurde;
 • Tugevdage oma meeli.Proovige erinevaid määrdeaineid ja kreeme. Kui niisketele nibudele peale puhuda, muutuvad need eriti tundlikuks. Võite proovida ka sulge;
 • Kasutage seksmänguasju.Sõrmedega mängimine on suurepärane, kuid kas olete mõelnud nibude mänguasjadele? Võite vibraatoriga üle nibude libistada või investeerida nibupumpa või -klambritesse. Klambrid jätavad käed teiste huvitavate piirkondade avastamiseks vabaks.

yesyes

Tehnika: kuidas jõuda suure O-ni? 

Nüüd, kui olete ettevalmistustega kursis, on aeg tegutseda. Pidage meeles – käed ei ole rinnal kinni, mängige ka teiste erogeensete tsoonidega!

Soolomängude ajal. Kui teil on tuju mängida, ärge nibusid unustage. Järgmise enesearmastuse seansi ajal nibudega mängimise kaudu orgasmi saavutamiseks toimige järgmiselt:

 1. Lõõgastuge. Hingake sügavalt sisse ja rahunege.
  Liigutage käsi reie sisekülgedel ja seejärel kõhul üles-alla. Alustage teiste erogeensete tsoonide õrritamisega. Laske aistingutel järk-järgult kasvada, kuni olete ülierutatud.
 2. Alustage sõrmeotstega ümber nibude ringitamisega. See on veelgi meeldivam, kui niisutate esmalt oma sõrmed või nibud sülje, määrdeaine, õli või kreemiga. Libisev efekt suurendab kindlasti meeldivaid aistinguid.
 3. Kui nibud on piisavalt kõvad, et „jääd lõigata“, hakake neid aeglaselt silitama. Suurendage järk-järgult kiirust.
 4. Hakake neid õrnalt pigistama. Suurendage survet sõltuvalt sellest, mis teile meeldib.
 5. Võtke nibu pöidla ja nimetissõrme vahele. Keerutage nibusid venitades sõrmede vahel.
 6. Kui olete haripunkti äärel, aeglustage tempot. Tehke seda ikka ja jälle uuesti, kuni enam ei suuda. Kui alistute, tunnete seda naudingulainet, mida olete oodanud.

Koos partneriga. Samu tehnikaid, mida kasutatakse soolo masturbeerimisel, saab kasutada ka koos partneriga. Partner võid aidata nibudega veelgi enam lõbutseda, sest oma nibusid ei saa ju suhu panna, ega

 1. Esmalt küsige alati luba, enne kui oma partneriga midagi uut proovite. Öelge talle, et tahate oma või tema nibudega mängida.
 2. Alustage rinna hõõrumisest ja mudimisest. Tehke keelega õrnalt väikesed ringe ümber nibude.
 3. Kui nibud on kõvad, võite hakata neid intensiivsemalt limpsima. Seejärel tõmbuge eemale ja hakake neile peale puhuma. See on väga stimuleeriv.
 4. Nüüd võid imemist alustada. See suurendab verevoolu nibude piirkonda, mis omakorda uurendab tundlikkust.
 5. Kui partner on rahul, võite hakata õrnalt nibusid näksima.
 6. Kasutage oma partneri reaktsioone mõõdupuuna. Mida rohkem ta oigab, seda rohkem see talle meeldib.

Miks nibud meestele huvi pakuvad?

Kolm peamist põhjust, miks mehed naiste nibudest ja rindadest huvitatud on:

 1. See on selgelt naiselik omadus
 2. Rinnad näitavad, et naine on paaritumiseks valmis
 3. Nii saate naisele ilmselgelt külgetõmmet näidata

Alustame algusest…

Nibud ja rinnad on selgelt naiselik tunnus. Meestele meeldivad naise omadused, mis muudavad nende välimuse mehest erinevaks. Meeste ja naiste kehad on väga sarnased, kuid peamised erinevused on ilmselged – naise naiselikud omadused ja meie suguelundite erinevused.

Ilmselgelt naiselikud tunnused on puusad, rinnad, mõned näojooned ja suguelundid.

Kui heteroseksuaalne mees näeb teist meest, siis ei teki temas mingit tõmmet. Ta näeb vaid mehe keha, mis on tema jaoks kasutu. Kui aga heteroseksuaalne mees näeb ilmselgelt naiselike tunnustega naist, äratab see kohe tema seksuaalse iha, sest tegemist on selgelt naisega.

Rinnad näitavad, et naine on valmis paarituma. Ainuüksi paaritumisest rääkimine võib tunduda pealiskaudsena, kuid siin tuleb mängu külgetõmbeinstinkt. Meil on ürgne instinktiivne vajadus jõuda punkti, kus saame paljuneda, et oma geene edasi anda. Mehe iha naise järele vallandub automaatselt, kui ta näeb tervet ja füüsiliselt atraktiivset naist, kelle keha on täielikult arenenud ja reproduktiivselt sobiv. Ajendi aluseks on ürgne instinktiivne vajadus seemneid külvata ja järeltulijaid saada.

Nii saate naisele ilmselgelt külgetõmmet näidata. Kui mees ja naine tunnevad teineteise suhtes tõelist vastastikust tõmmet, aitab see vabastada ajukemikaale dopamiini ja oksütotsiini, mis tekitavad seksuaalset iha ja lähendavad paari.

Naise rinnad on ilmselgelt naiselik tunnus, mis tõmbab mehe tähelepanu ja tekitab temas erutuse tunnet, kui atraktsioon on vastastikune. Kui mees naist ei köida, ei muretse ta selle pärast, et mees tema rindu vaatab ja neid puudutada tahab. Kui naine aga tunneb iha, siis on mehe puudutus tema rinnal tõeliselt erutav ja seksuaalne.

Huvitavad faktid nibude kohta, mida te võib-olla varem ei teadnud

Nagu iga inimkeha osa, on ka nibud huvitavad. Kuid nagu paljud kehaosad, on ka nibud meile tuttavad ega paku meile tavaliselt huvi. Muidugi uurime neid seksi ajal, tunneme neid külmetades ja näeme ema oma last rinnaga toitmas, aga vähesed tunnevad nende vastu tõeliselt huvi. Seetõttu võivad faktid nibude kohta teid üllatada.

Iga inimese rinnanibud on erineva tundlikkusega. Nii nagu igaüks talub valu erinevalt, on ka igaühe nibud erinevalt tundlikkusega.

Kuigi igaühe nibud reageerivad puudutusele erinevalt, ei tähenda see, et naudingu kogemiseks on vaja erineva intensiivsusega survet. Mõne jaoks pole rinnanibude tundlikkus üldse meeldiv. Nii et nende tundmine ei tähenda koheselt meeldivaid aistinguid.

Nibusid saab stimuleerida mitmel viisil. Kuigi nibude stimuleerimine käib tavaliselt suu või käega, on see vaid jäämäe tipp.

Nibude stimuleerimiseks saab kasutada erinevaid vahendeid. Suu, huuled ja keel, hambad, sõrmed või muud esemed, näiteks suled, jää ja muud. Kuid ärge unustage, et sõrmed võivad olla karedad, sest kasutame neid kogu aeg.

Nibudega mängimine võib olla liiast. Regulaarne nibudega mängimine võib mõnikord nibusid kahjustada, võivad tekkida erinevad närvi- ja koekahjustused.

Keegi ei taha ju endale ega teistele jäädavalt kahju põhjustada. Seega kui teile meeldib oma nibudega karmilt mängida, pidage meeles, et meie keha vajab mõnikord taastumiseks puhkust.

Nibusid saab stimuleerida ilma otsese kontaktita. Nibude stimuleerimiseks on palju võimalusi ja see ei pea olema otsene puudutamine. Nibude ümbruse stimuleerimine aitab soodustab verevoolu. Seda saab teha sõrmede, suu ja muude vahenditega.

Liiga tundlike nibudega inimestele võib selline stimulatsioon palju naudingut ja põnevust pakkuda.

Nibud muutuvad vanusega. Ilmselt teate niigi, et nibud muutuvad raseduse ja imetamise ajal, kuid nibusid muudab ka lihtne vananemisprotsess.

Paljud naised märkavad vanemaks saades, eriti raseduse ajal ja pärast seda, nibu ümber väikeseid kühmusid. Neid väikeseid muhke nimetatakse Montgomery näärmeteks ja need eritavad eritist, mis aitab nibu niiskena hoida. See on normaalne ja muretsemiseks pole põhjust.

Nibud võivad olla igaühe erogeenne tsoon. Mehel ei pea olema rindu, et nibudega mängimist nautida. Rinnata inimesed on võrdselt tundlikud nii otsese kui ka kaudse nibude stimuleerimise suhtes, kuna nibud võivad olla kõigi inimeste erogeenseks tsooniks. Seetõttu ärge ignoreerige oma partneri nibusid ja suhelge temaga.

Nibude stimuleerimine võib viia orgasmini. Arvestades, et mees võib kogeda palju erinevaid orgasme, pole üllatav, et ka nibude stimuleerimine võib orgasmi vallandada.

2011. aasta uuring näitas, et nibude stimuleerimine aktiveerib teatud aju osi, mis vastutavad suguelundite tundlikkuse eest, seega on nibude stimuleerimisel sarnane mõju häbeme osade stimuleerimisele.

Seega ärge unustage oma nibusid! Hoolimata sellest, millised nibud välja näevad, on nad hämmastavad.