Sorteeri

Rinnapumbad

Rinnapumbad on mõeldud naistele, kes soovivad saada suuremaid tisse ja avaldada oma partnerile muljet äärmiselt naiselike ja küpsete rindadega. See seade stimuleerib rinnakoe kihte ja parandab vereringet vaakumi abil, mis muudab rinnad suuremaks ja pringimaks. Täida oma ammused unistused ja naudi täiuslikku ümarust! 

Peenise pump
Peenise pump
 kliitorile ja tupele
kliitorile ja tupele
Rinna
Rinna
Peenisepumba tarvikud
Peenisepumba tarvikud
Tippkvaliteediga
Tippkvaliteediga
Peenisepikendajad
Peenisepikendajad
Tasuta kohaletoimetamine
Tasuta kohaletoimetamine
39.95 €
Viimane ese
Viimane
19.95 €
21.95 €

Tõenäoliselt on kõigil algajatel huvi teada, kuidas see pump töötab või kas seda on raske kasutada Rahune - kõik toimub väga lihtsalt, pead lihtsalt järgima mõnda järjestikust sammu:

Duši all käima. Enne kasutamist on kasulik veeta mõnda aega vannitoas meeldivaid hooldusi nautides. Veevool aktiveerib vereringet, pehmendab nahka, suurendab rindade tundlikkust, seega koged veelgi meeldivamaid aistinguid.

Kinnita pumba korv rinnale õigesti, jälgi, et see ei sisaldaks palju lisanahka, ning vaata, et seade oleks tihedalt vastu rinda. Säti end mugavalt sisse.

Vajuta rütmiliselt pumpa. Iga pumpamisega imetakse osa õhust välja ja korvi tekib järk-järgult vaakum.

Naudi kogu protsessi ajal tekkivaid meeldivaid aistinguid. Kui pump tõmbab õhku, aktiveerub verevool, rindu hellitatakse õrnalt ja masseeritakse kergesti.

Naudi suurepäraseid tulemusi. Kohe pärast protseduuri hakkavad rinnad paisuma ja pringimaks muutuma. Naudi atraktiivsemat välimust ja loomulikult suuremat rinda.

Pumpade tootjad väidavad, et peale regulaarseid protseduure hakkavad rinnad iseenesest kasvama. On see sinu arust võimatu? Kuula, mida arstid ütlevad: rinnakoe stimuleerimine vabastab rindade kasvu eest vastutavad hormoonid ja pidev kerge venitamine soodustab koe spontaanset laienemist. Kõik on lihtne, turvaline, ohutu. Osta see seade omale juba täna ja naudi ilmselgeid tulemusi!