Sorteeri

Meessoost seksnukud

Meessoost seksnukud on täispuhutavad, elusuuruses ja meheliku välimusega masturbaatorid, millel on muljetavaldava suurusega peenis, mis vibreerib ja stimuleerib tavapärasest rohkem. See mänguasi sobib ideaalselt naistele, kes otsivad armukest, kes oleks alati olemas ja rahuldaks seksuaalseid vajadusi. Ära kahtle, telli omale meessoost seksnukk ning avasta uus naudingute maailm!

Naissoost seksnukud
Naissoost seksnukud
Meessoost seksnukud
Meessoost seksnukud
Ülimalt tõetruud seksinukud
Ülimalt tõetruud seksinukud
Tasuta kohaletoimetamine
Tasuta kohaletoimetamine
64.95 €

Kuidas valida õige?

Nukud on valmistatud erinevatest materjalidest: silikoonist, vinüülist, kummist. Kui soovid tõelist tunnet, vali silikoonnukk. See meenutab nii ehtsat nahka kui ka silikooni ning on palju lihtsam puhastada ja hooldada. Samuti ei põhjusta see allergiat, mis on väga oluline, kui soovid metsikut seksi nautida ilma kondoomita.

Kasuta alati veepõhist libestit! Silikoon ja muud materjalid, millest seksnukud on valmistatud, reageerivad õlidele või silikoonõlidele negatiivselt ja see võib mänguasja kahjustada. Samuti põhjustavad veepõhised libestid vähem allergiat, seda on lihtsam kasutada, see ei ole kleepuv, ei määri riideid ja voodipesu, on kergesti pestav, lihtne ja meeldiv kasutada.

Kuidas hooldada?

Pärast iga kasutamist tuleb sekslelu kindlasti puhastada ja pesta. Kasuta sooja vett (kuid mitte kuuma), võid pesta õrna seebiga, ära kasuta keemilisi puhastusvahendeid, loe juhiseid, et saada üksikasjalik ülevaade mänguasja hooldamise kohta. Osta spetsiaalne puhastusvahend, mis eemaldab mustuse, desinfitseerib ja pikendab mänguasja eluiga.

Pärast pesemist veendu, et nukk oleks täiesti kuiv. Pühi õrnalt rätikuga ja jäta hästi ventileeritavasse ruumi.

Kui soovid, et seksnukk püsiks elastne ja pehme nagu äsja ostetud, piserda seda maisitärklisega, see aitab pehmust säilitada. Võid kasutada ka beebipulbrit või talki.

Soojenda erilisteks naudinguteks

Kas nõustud, et külm vähendab erutust? Parim viis erektsiooniprobleemid vältimiseks on seksnuku soojendamine. Seda saab soojendada teki või sooja vee abil. Pool tundi enne kasutamist mähi see teki sisse ja soojenda. Intiimsed minutid muutuvad veelgi lõbusamaks ja veelgi pöörasemaks.