Tõenäoliselt oled sa tuttav elu muutva (või vähemalt omad seksuaalset kogemust) masturbeerija võimsusega. Aga kas sa teadsid, et sa võid osta peeniserõnga? Ja mitte suvalise, vaid vibreeriva, stimuleeriva või kahekordselt penetreeriva! Muidugi, kui me peaksime neid järjestama, alustaksime peenisemansetist. Seejärel liiguksime lihtsate ja seejärel vibreerivate peeniserõngaste juurde. Neil on mitmeid funktsioone, mis suurendavad nii meeste kui ka nende partnerite naudingut.

Peeniserõngad on mõeldud peamiselt vere peatamiseks peenises. See võib kõlada hirmuäratavalt, kuid mehed saavad hämmastava kogemuse. See tugevdab erektsiooni ja suurendab puutetundlikkust. Vaata ise järgi. Ja edukaks esimeseks korraks on oluline valida õige sekslelu.

Päris algajatele

yesyes

Peenisemansettide komplekt Stimulatsioon meeldib neile, kes on hiljuti otsustanud, et soovivad oma seksuaalelu mitmekesistada! Pehmest ja painduvast TPE materjalist valmistatud mansetid n mõeldud peenise õrnaks kokkusurumiseks. Hoolikalt paigutatud stimuleerivad sõlmed loovad põneva tekstuuri ja tagavad, et iga puudutus paneb tahtma enamat. Seda on äärmiselt lihtne kasutada ja hooldada, nii et katseta julgelt. Komplekt koosneb 6 osast, mis annab rohkem võimalusi nautida naudinguid nii palju kui ise soovid.

Suurema meheauga meestele

yesyes

Peeniserõngas NŌS on loodud meeste seksuaalse naudingu suurendamiseks. Äärmiselt painduval ja võimsal peeniserõngal on ainulaadsed survepunktid, mis tagavad parema erektsiooni. Ideaalne valik neile, kes on seksmänguasjad alles avastanud. See on ideaalne ka neile, kellel on suuremad või paksemad munandid. Ja 4 vibratsiooni intensiivsuse režiimi võimaldavad sul rõngast veelgi paremini reguleerida vastavalt sinu individuaalsetele aistingutele!

Mehe ja naise stimuleerimiseks

yesyesPeeniserõngas Lilla ulakas  on suurepärane täiendus sinu mänguasjakollektsiooni. See sileda silikoonkonstruktsiooni ja 7 erineva vibratsioonirežiimiga pisike seade viib sinu seksuaalse kogemuse uutesse kõrgustesse. Pange rõngas peale ja koge pikemat ja tugevamat erektsiooni. Sobib ka tundlikuma nahaga inimestele, kuna materjalil on hüpoallergeensed omadused.

Kaugjuhtimispuldi võimalus

yesyes

Peeniserõngas Satisfyer Royal One  sütitab paaridevahelise kire! See võimas seade on loodud mõlema partneri naudingu suurendamiseks. Pehme ja mugav silikoonkonstruktsioon koos ainulaadse tekstuuriga loob ainulaadse tunde, mis paneb sind seksi uuesti avastama. Mänguasi sisaldab ka ABS materjali, mis annab tootele tugevuse ja vastupidavuse. See on ohutu, vastupidav ja kergesti puhastatav peeniserõngas. Sellel on 10 vibratsioonirežiimi ja lihtne USB-laadimine, seega kõik, mida on vaja, et kogeda seksuaalse ekstaasi kõrghetki.

Soolo- või paarimängudeks

yesyes

Masturbaator + peenisemansett 2in1 muudab sinu soololõbu või mängud koos partneriga intensiivsemaks! Valmistatud TPE materjalist, mis tundub nagu päris nahk. Seda iseloomustab ainulaadne 2in1 konstruktsioon, mis võimaldab mänguasja kasutada kahel erineval viisil. Ühest küljest on mänguasi pehme ja elastne peenisemansett, mida saab kanda seksi ajal, et suurendada mõlema partneri naudingut. Teisest küljest on see tekstuuriga masturbaator, mida saab kasutada soolomänguks. See on ideaalne toode sekslelude maailma uustulnukatele.