Rohkem kui kolmandik – nii palju ameeriklasi, kes osalesid ühes meditsiiniportaali küsitluses, eelistaksid nn koerapoosi rohkem kui ükskõik millist teist poosi. See küsitlus näitas, et just “koerapoos” sai kõige populaarsemaks poosiks ja edestas misjonäri ja kauboid. Pealegi selgus, et selle poosi valivad meelsasti nii mehed kui naised. Seega räägime täna sellest, mis teeb selle poosi armunutele nii ahvatlevaks.

Mis on koerapoos?

Koerapoos võib üllatada ka neid, kes on palju proovinud: pead lihtsalt kasutama mõnda lihtsat näpunäidet

See poos on palju vanem kui paljud arvavad – sellest räägiti juba antiikaja Kreekas ja Roomas, nii et pole ime, et see on üks tuntumaid seksipoose

Kuid neile, kes pole sellest poosist kuulnud või pole seda proovinud, selgitame kõigepealt, kuidas see välja näeb. Naine peab lamama neljakäpuli voodil ja mees peab tema selja taga põlvitama. Siis saab partner oma kallimasse tungida. 

Tõsi, see poos võib alguses olla veidi ebamugav – eriti sellele, kes peab seksi ajal neljakäpukil olema. Kuid kui proovite erinevaid variatsioone, leiate kindlasti kõige mugavama viisi põlvitada – võib-olla sirutatud kätega või kui need on painutatud ja voodile asetatud. Samuti on oluline, et taga oleval inimesele oleks mugav – tal peab olema piisavalt ruumi, teda ei tohi häirida mööbel ega muud esemed. 

Miks see nii populaarne on?

Koerapoos võib üllatada ka neid, kes on palju proovinud: pead lihtsalt kasutama mõnda lihtsat näpunäidet

See poos on väga mitmekülgne – see võimaldab teil mugavalt tegeleda mitte ainult vaginaalse, vaid ka anaalseksiga. Ja teravamate aistingute armastajad võivad proovida ka midagi muud – näiteks strap on dildot. Selle mänguasja abil saate proovida kahekordset penetratsiooni ja koerapoos on sellise seikluse jaoks parim valik.

Koerapoos võib olla mitte ainult universaalne, vaid ka väga intiimne. Taga oleval partneril on mugav naist pidevalt puudutada – hellitada selga, juukseid või isegi kallistada. Kui teile koerapoos meeldib, võite mõlemad pikali heita – nii puutub teie nahk alati kokku. Ja kui intiimsusest jääb puudu, võite armatseda peegli ees, et saaksite kogu seksi ajal teineteise silmadesse vaadata.

Lisaks on see poos väga põnev – eriti tagumise inimese jaoks. Sest ülalt vaadates avaneb äärmiselt seksikas pilt – kõik keha liigutused ja teise osapoole tahtmatud liigutused põhjustavad meelelist naudingut. 

See poos sobib ideaalselt sügavamale tungimiseks ja samal ajal G-punkti stimuleerimiseks. See tähendab, et see võimaldab teil kogeda kirjeldamatut või isegi seni kogenemata naudingut.

Seksuoloogilised uuringud näitavad, et umbes 65% naistest unistab sellest, et nende partner seksimise ajal erutub. Ja see poos on selleks ideaalne, sest partneril on lihtne sind juustest tõmmata, partnerit pigistada või teda muul moel erutada. 

Kuidas seda vürtsitada saab?

Koerapoos võib üllatada ka neid, kes on palju proovinud: pead lihtsalt kasutama mõnda lihtsat näpunäidet

See poos on väga mugav kliitori stimuleerimiseks – seda võivad teha mõlemad partnerid. Aga et seda veelgi lihtsamaks ja nauditavamaks teha, soovitavad seksuoloogid panna naise põlvede vahele paar patja ja selle peale vibraator, et kliitorit stimuleerida. Selline stimulatsioon on naiste jaoks väga oluline – uuringute kohaselt vajab üle kolmandiku naistest orgasmi saavutamiseks kliitori stimulatsiooni.

Teine võimalus poosi vürtsitamiseks on proovida „lamavat“ koera. See näeb välja nagu tavaline koerapoos, kuid ainus erinevus on see, et naise rind ja pea on surutud vastu voodit või patja. Ebameeldivuste vältimiseks võib pea küljele pöörata. See variant on ideaalne ka homoseksuaalsetele inimestele, sest see võimaldab ligipääsu sügavamale pärakusse.

Need, kellele meeldib karmim seks ja kiiremad liigutused, peaksid proovima „seisvat” kutsikat. See näeb välja täpselt sama, ainult lamav inimene ei põlvita, vaid seisab. See annab talle vabaduse kiiremini liikuda ja sobib suurepäraselt ka inimestele, kellel on probleeme põlvedega ja kes ei saa seetõttu pikka aega põlvitada. 

Lisaks võimaldab see poos aistinguid teritada, muutmata keha asendit liiga palju – käpuli inimesele piisab, kui jalad rohkem kokku suruda. Selline väike muutus tekitab tunde, et tupp või pärak on palju kitsam kui tegelikult. See mitte ainult ei suurenda partneri stimulatsiooni, vaid võimaldab sul ka kõiki tema liigutusi paremini tunda. 

Koerapoos võib üllatada ka neid, kes on palju proovinud: pead lihtsalt kasutama mõnda lihtsat näpunäidet

Kuigi see poos sobib suurepäraselt tupe- ja anaalseksiks, saab seda kasutada ka muude naudingute jaoks, näiteks oraalseks. Naine peab olema mugavalt neljakäpuli ja mees peab tagantpoolt keelega tööd tegema. 

Seda poosi saate proovida kõikjal, nii et olge valmis alustama uut seksuaalset seiklust. Näiteks kui naine kummardub ja toetub vannitoa kraanikausile, võib mees tema selja taha seista ja temasse tungida. Nagu me juba arutasime, on sellel poosil mitmeid variante, mis võimaldavad seda kohandada praktiliselt iga asukohaga. 

Ja muidugi ärge unustage libestit – koerapoos võimaldab partnerisse väga sügavale tungida, nii et liiga suur hõõrdumine võib põhjustada mitmesugust valu või ebamugavustunnet. Libesti tagab, et akt on mõlemale poolele meeldiv.