Kui sind huvitab anaalseks, pole sa kaugeltki üksi. Ajakirjas Journal of Sexual Medicine avaldatud uuringu kohaselt on rohkem kui iga kolmas 19-44-aastane naine vähemalt korra anaalseksi proovinud. Pole ime – pärakus on palju närvilõpmeid, mida saab stimuleerida. Mõne inimese jaoks on anaalseks isegi meeldivam kui muud tüüpi seks. Siin on 8 nõuannet, kuidas anaalseksiks valmistuda, eriti kui see on sinu esimene anaalmäng.

Otsustage, milline anaalmäng teid huvitab

Anaalseks viitab tavaliselt penetratiivsele seksile, st päraku penetratsioonile. Siiski on anaalsete naudingute valik tegelikult väga lai. Eelnev teadmine, mis teid huvitab, aitab teil vastavalt ette valmistuda. Tuleks teada järgmisi anaalseksi tüüpe:

  • Peenise penetratsioon: see on paljude esimene mõte anaalseksile mõeldes.
  • Penetratsioon mänguasjagaanaalseksi mänguasjade valik on väga lai. On olemas anaalvibraatorid, mida saab kasutada penetratsiooniks nagu peenist, kuid teie võimalused ei piirdu sellega. On olemas ka väiksemaid tappe, mis on mõeldud paigale jäämiseks. Anaalhelmed pakuvad naudingut nii nende eemaldamisel kui ka sisestamisel. Eesnäärme mänguasjad on unikaalse kujuga seadmed, mis on mõeldud eesnäärme massaažiks – G-punkti vibraatori anaalne vaste.
  • Penetratsioon sõrmedega: suurepärane viis anaalmängu avastada, eriti algajatele. Kui kavatsete avastada penetratsiooni peenise või mänguasjaga, on tõenäoline, et „sooja“ tegemiseks on vaja mõningast sõrme penetratsiooni. Peaksite alati veenduma, et käte hügieen ja küüned oleksid korralikud – puhtad, siledad, ilma krobeliste servadeta ja suhteliselt lühikesed.
  • Stimulatsioon suuga: oraalseks pärakuga, mida nimetatakse anilinguks.

yesyes

Arutage kõike oma partneriga 

Enne anaalseksi proovimist peate kindlasti teie partneriga kõike arutama. Nõusolek on kõigi erootiliste mängude puhul kõige olulisem. Partnerit ei tohiks kunagi uue seksuaalvahekorraga üllatada.

Arutage ja määrake koos oma mugavustase. Tegutsege järk-järgult. Mõlema osapoole austamiseks ja naudingute maksimeerimiseks veenduge, et te ei suruks ennast ega oma partnerit millessegi, milleks nad valmis pole. Rahulikult võttes teate, mida oodata ja tunnete end valmis olevat, nii saate mõlemad kogeda rohkem mugavust ja rahulolu. See on ainus viis anaalorgasmi saavutamiseks.

Hoolitsege oma hügieeni eest

Paljud inimesed on mures anaalseksiga seotud võimalike ebameeldivuste pärast. Soovitatav on end enne mängimist pesta, kuid tasub meeles pidada, et anaalseksiga kaasneb tõenäoliselt mõningane fekaalne element. Mida paremini end selle mõttega harjutate, seda vähem olete šokeeritud, kui see juhtub. Nende murede väljendamine oma partnerile (ja võib-olla isegi koos nende üle naermine) aitab hajutada räpasuse ja anaalseksiga seostuvad häbitunnet.

Klistiir pole vajalik, kuid kui otsustate seda proovida, tehke protseduur 1-2 tundi enne anaalmängu. Kuigi üldiselt on see ohutu, tuleks seda teha mõõdukalt. Seda liiga sageli tehes võivad tekkida elektrolüütide tasakaaluhäired, puhitus või isegi kõhulahtisus.

Samuti soovitame hoida rätikut käepärast. Seks on räpane ja anaalmäng võib see eriti suure segaduse tekitada. Rätiku olemasolu muudab koristamise kiireks ja lihtsaks.

yesyes

Lõdvestage oma keha ja vaim

Viimane asi, mida soovite anaalseksi ajal kogeda, on pinge. Kui proovite anaalmängu esimest korda, võtke aega lõõgastumiseks – minge kuuma vanni, paluge oma partnerilt sensuaalset massaaži või isegi mediteerige.

Anaalseksiks valmistumiseks võite keskenduda ka päraku sulgurlihaste lõdvestamisele. Et teada saada, mis tunne see on, pingutage oma tuharalihaseid – nagu Kegeli harjutus teise otsa jaoks – ja vabastage.

Võtke aega – alustage aeglaselt

Kui anaalseks on teie jaoks uus, alustage väikeste sammudega, et end sellega harjutada. Näiteks võib anaaltapp aidata teil edasi liikuda peenise juurde ja vähendada rebenemise tõenäosust. Liiga agressiivselt penetreerides võite rebestada partneri päraku sulgurlihased.

Sõrmed ja anaalkuulid on samuti usaldusväärsed viisid anaalmängu alustamiseks. Võite proovida ka anaalset treeningkomplekti. Alustage kõige väiksema mänguasjaga ja liikuge järgmise suurusega mänguasja juurde alles siis, kui esimese kasutamine õnnestub vaevata.

yesyes

Ajage end mänguasjade või määrdeainega kuumaks

Soojendav libesti  lisab naudingut ja mugavust. Soojus stimuleerib piirkonna verevoolu ning stimuleerib pärasoole ja päraku närvilõpmeid.

Kaaluge ka soojendusega seksilelu proovimist, mis soojeneb veidi üle teie kehatemperatuuri. Sarnaselt määrdeainega aitab see lihaseid lõdvestada ja eesootava jaoks vere käima panna.

yesyes