Oraalseks on meeste jaoks nagu dünamiit. Pealegi on see tõenäoliselt kõige lõõgastavam ja meeldivam asi, mida partner voodis teha saab. Naiste puhul on aga veidi teisiti – nad vajavad veidi rohkem aega, et end mugavalt tunda ja lõõgastuda, seega on raske eeldada, et 10 minutit kunnilingust tema maailma raputab ja ainulaadse orgasmi annab.

Igale naisele meeldivad erinevad asjad, nii et sa pead kuulama oma partneri sõnu ja jälgima tema keha, kuid meie näpunäidete abil võib sinust saada tõeline kunnilinguse meister. Loe edasi, et teada saada, kuidas teha talle tema elu parimat suuseksi.

Parim kunnilingus – kuidas seda teha?

Kunnilingus võib olla ideaalne sissejuhatus, kuid oraalseks võib olla ka suurepärane pearoog või magustoit, nii et ära piira ennast. Samuti peaksid teadma, et iga naise anatoomia on täiesti ainulaadne – ükski tupp ei ole ühesugune, seega ära unusta suhtlemist. Jälgi oma partneri keha reaktsiooni ja veelgi parem – küsi temalt, mis talle meeldib. Ja pea meeles – keegi ei saa meistriks ühe hetkega, nagu kõiges muuski, selleks on vaja harjutada ja koos harjutamisega tuleb ka kogemus.

Lõhn

Sa võid pesta nii palju kui tahad, kuid igaühel meist on lõhn, millest ei saa lahti. See on täiesti loomulik, seega pea meeles, et ka naise tupel on spetsiifiline loomulik lõhn. Siiski on võimalik end enne kunnilinguse tegemist puhastada:

 • Palu oma partneril duši all või vannis käia (veelgi parem, kui teed seda koos temaga);
 • Võib kasutada lõhnatuid salvrätikuid;
 • Vältida tuleks deodorantide ja parfüümide kasutamist suguelundite piirkonnas, kuna need võivad rikkuda loomulikku pH tasakaalu.

Maitse

Samuti on meist igaühe suguelunditel ja eritistel teatud maitse. Kui inimesel on head hügieeniharjumused ja ta on terve, on tema maitse normaalne, kuid kui sinu partner on mures oma maitse pärast, siis paku välja ananass, papaia, muskaatpähkel, kaneel, seller. Vältida tuleks küüslauku, sibulat, sparglit ja kapsast.

Kas kunnilingus on ohutu?

Kunnilingust tehes ei ole rasestumise ohtu, küll aga on oht sugulisel teel levivate haiguste edasikandumiseks. Pealegi võib mis tahes suguelundite kokkupuute kaudu levida suguhaigusi. Enda kaitsmiseks võid kasutada spetsiaalseid salvrätikuid, mis loovad tupe ja suu vahele barjääri.

yesyes

Kuidas kunnilingust sooritada?

Ettevalmistus. Parimate tulemuste saavutamiseks veendu, et sinu partner on täielikult lõdvestunud ja tunneb end mugavalt. Alusta õrna kogu keha massaaži, puudutuste ja suudlustega. See aitab sul lõõgastuda ja teda õigele teele suunata. Tee talle komplimente, kiida teda – pane ta end pagana seksikana tundma ja näita välja oma entusiasmi.

Samuti on väga oluline tagada, et mitte ainult temal, vaid ka sinul oleks mugav. Veendu, et sul on pikalt mugav ja väldid kaelavalu, randmevalu või tuimust.

Suhtlemine on selle protsessi käigus väga oluline, seega küsi temalt, kuidas ta end tunneb ja mis talle meeldib, ning ole valmis partneri kommentaare vastu võtma.

Kasvata pinget. Sageli hüppavad mehed kohe asja juurde, kuid naine on palju õnnelikum, kui sa võtad aega ja teed asju aeglaselt.

Suurenda pinget nagu muusikas: alusta pehme ja põneva sissejuhatusega, liikudes järk-järgult põhitegevuseni ja ära unusta sobivat haripunkti. Aeglaselt alustades ja intensiivsuse taset tõstes tekitad seksuaalset pinge, mis lõpuks viib uskumatu orgasmini.

Kuidas kliitori eest hoolitseda?

Kliitor pakub peaaegu igale naisele suurimat naudingut. Sellel on üle 8000 närvilõpme, kaks korda rohkem kui peenise peas.

Naised võivad kogeda nii pikki ja intensiivseid orgasme, millest mehed võivad vaid unistada. Kliitori ignoreerimine talle seda naudingut aga kindlasti ei paku. See naiste erogeenne tsoon on palju suurem kui palja silmaga nähtav: väike küngas häbeme kohal, millel on ainult kliitori tipp. Kliitor on palju suurem ja katab tupe mõlemat külge. Nende piirkondade rütmiline masseerimine enne või koos keelega stimuleerib vereringet sinu partneri suguelundites ja pakub talle äärmiselt meeldivaid aistinguid.

Kliitori ots on aga selle kõige tundlikum osa. See piirkond on veidi naha all varjus, nii et kui olete valmis talle erilist maiuspala pakkuma, tõmba kliitorit kattev nahk tagasi. Selleks on kaks võimalust.

 1. Pange kumbki käsi ümber tema reie ja aseta oma pöial ja nimetissõrm tema kliitori kummalegi küljele. Tõmba sõrmeotstega kliitorit ümbritsevat nahka ja paljasta see.
 2. Ilma tema reisi puudutamata aseta oma pöial ja nimetissõrm, nagu eespool soovitatud, ja paljasta tema kõige tundlikum erogeenne tsoon.

Kunnilinguse tehnikad

Tehnika on kunnilinguse sooritamisel ülioluline. Proovi seda:

 1. Kasuta oma kindlat ja lamedat keelt, et õrnalt silitada tema aluspükse, kuni need on märjad.
 2. Kui sinu partner on märg, laku kergelt kliitori kohal olevat piirkonda. Ära unusta reie sisekülgi.
 3. Suru tema häbemele kindla ja lameda keelega, tõmba keelega ülespoole. Korda.
 4. Painuta keelt ja laku väikeste ringidena kliitorit ümbritsevat nahka.
 5. Ava kliitor õrnalt sõrmedega, painuta keelt ja laku kliitorit. Alusta õrna ja mitte liiga tugeva survega, seejärel suurenda järk-järgult intensiivsust.
 6. Kui jõuad intensiivsuse tasemele, mis su partnerile meeldib, ära lõpeta.

Huultega hoidmine. Hoia huultega kinni mõlemast välisest häbememokas ja juhi keel külg külje järel sisemise ja välimise moka vahele.

Keelega tungimine. Enamik närvilõpmeid naise tupes on sissepääsu juures ja umbes paar sentimeetrit sees. Sihi neid piirkondi oma keelega, sisestades selle tuppe. Keele pikkuse tõttu on võtted üsna piiratud, kuid proovi keelt sisse ja välja liigutada, samuti liigutada seda sissepääsu sees ringikujuliselt.

Kiired liigutused. Sirutage sõrmede tupe välimised häbememokad laiali. Liiguta oma keelt õrnalt ümber tema kliitori. Liigu vabalt, kuid pöördu pidevalt tagasi kliitori juurde, kuna see on kõige tundlikum piirkond. Enamik naisi läheb sellest hulluks, kuid mõnede jaoks on see liiga intensiivne. Kui sa pole kindel, kuidas see talle meeldib, alusta kindlasti kergelt kliitori stimulatsiooniga. Kui seda proovid, siis pööra tähelepanu sellele, kas ta on ekstaasis või oigab valust.

Allpool kirjeldatud võtteid ei tohiks kasutada enne, kui su partner on piisavalt üles köetud (st märg). Need on palju intensiivsemad meetodid ja võivad mõne naise jaoks olla liiga tugevad, isegi kui nad on orgasmile lähedal.

Kliitori imemine I. Paljasta tema kliitor, eraldades häbememokad ja tiri seda õrnalt. Kui kliitor on avatud, ime seda kiiresti ja kergelt; tõmmates seda õrnalt suhu ja vabastades selle. See on nagu koogitaina sõrmedelt ära lakkumine. See on uskumatu tunne ja suurepärane asi, mida teha, kui tahad talle meeldida – aga ära üle pinguta! Kui alustate, soovitame mitte kasutada hambaid või tugevat imemist.

Kliitori imemine II. Võta avatud kliitor suhu ja ime seda õrnalt, liigutades samal ajal keelt äkiliste liigutustega üle või ümber selle. Seda saab teha väga kergelt või väga agressiivselt ning sõrmede samaaegne kasutamine kiirendab tavaliselt intensiivset orgasmi.

Keele toru. Keera keel toruks (kui sa ei saa hakkama, unusta see ära, see on geneetiline võime, mida ei saa õppida). See tehnika töötab kõige paremini ümberpööratud või 69 asendis. Keera oma keel tema kliitori juures olevasse torusse. Liigutage seda edasi-tagasi; tegelikult teeb su keel midagi sarnast sellega, mida teeb naise vagiina mehe peenise ümber. See võib viia iga naise äärmiselt plahvatusliku orgasmi piirile.

Tähestik. Proovi kasutada keelt nii, nagu kirjutaksite tema suguelunditele tähestikku. See toimib üllatavalt hästi, sest keel liigub alati eri suundades. Uuri välja tema lemmiktähed ja järjestus parima tulemuse saavutamiseks!

yesyes

Poosid

Fantaasiaga saad peaaegu iga tavalise seksipoosi muuta kunnilinguse poosiks, kuid kui sind tõmbab kael, siis soovitame neid oraalseksi poose:

Tagant. Lase oma partneril selili lamada, padi vaagna all. Aja ta jalad laiali ja põlvita tema ette;
Täielik kontroll. Lama selili ja lase partneril oma nägu hõõruda. Sel viisil saab ta kontrollida liigutusi ja surve intensiivsust ning sind jälgida;
Peaaegu 69.
 Ta paitab su nägu, ainult seekord on ta nägu sinu omast eemale pööratud, et ta saaks sulle ka suulist naudingut pakkuda.

Miks mehed keelduvad kunnilingust tegemast?

Paraku ei taha kõik mehed naisele kunnilingust teha. Sellel on erinevaid põhjuseid, alustades kogemuste puudumisest ja hirmust, et ei saa hästi hakkama, lõpetades põhimõttega “mis on minu jaoks parim”. Ja miks mehed tavaliselt oma naistele oraalseksi ei anna?

Ma arvan, et see on ebameeldiv. Mõned mehed arvavad, et naise vagiina lakkumine pole lihtsalt meeldiv. Nii nagu mõned naised ei taha oma partnerile oraalseksi, ei taha mehed ka kunnilingust sooritada.

Partner ei küsi seda. Põhjuseid, miks naised oma soove ei väljenda, on palju: ühed häbenevad tunnistada, mis neid erutab, teised ei taha oma partnerit survestada ja teised lihtsalt ei tea, mis neile meeldib.

Mehed on oma oskustes ebakindlad. Mõnda meest võib kunnilinguse keerukus hirmutada. Oleme juba maininud, et iga naise tupp on erinev ja naiste anatoomia on palju keerulisem kui meeste oma.

Pealegi, isegi kui mees teeb seda ilma piinlikkust tundmata, ei pruugi ta seda õieti teha. Pealegi teesklevad naised nii sageli orgasme ja naudingut, nii et meestel pole sageli võimalust õppida.

Mõned mehed on lihtsalt isekad. Mõnikord on mehe meeled täidetud vaid üheainsa mõttega – tema oma orgasmiga.

yesyes

5 levinumat viga kunnilinguse tegemisel

Usk, et iga naise keha on ühesugune. Lihtne on mõelda, et kui sa rahuldad ühte naist, siis rahuldad ka teist. Iga vagiina on aga erinev, seega ära eelda, et see, mis sobis sinu endisele partnerile, sobib ka sinu praegusele. Iga naine on erinev, nagu ka tema keha, nii et kõigile meeldivad erinevad asjad.

Pole huvitatud sellest, mis partnerile meeldib. Suhte kõigis aspektides on suhtlemine ülioluline. Enne kui hakkad talle kunnilingust tegema või suudlema, ütle talle, mida kavatsed temaga teha, ja küsi, mida ta sellest arvab.

Eeldus, et ta teab kõike. Mehed arvavad sageli, et naistel, nagu neil, piisab vaginaalsest seksist. Seetõttu hakkavad nad arvama, et keelt tuleks kasutada samamoodi nagu sõrmi või peenist. Kindlasti on keele sissetung meeldiv, kuid pelgalt selle tegemine ei too talle orgasmi. Sinu missiooniks on kliitor ja selle stimuleerimine ning tuppe sisenemine saab olla ainult abivahend.

Kiirustamine. Kunnilingus on suurepärane teekond, kus kõik osad on võrdselt olulised. Naudi seda, võta aega ja sukeldu koos partneriga naudingusse. Oraalseks on maraton, mitte sprint.

Oraalseks on liiga lühike. Tõenäoliselt ei kestaks sa rohkem kui 5 minutit, kui andekas partner sulle oraalseksi teeks. Pea meeles, et naised on erinevad.

Naistel võtab õige soojenemine palju kauem aega, seega ole kannatlik. Keskmiselt saavutab naine orgasmi 20 minuti jooksul, seega ole valmis kõvasti tööd tegema.

Oraalseksi ajal naisele orgasmi andmine premeerib sind kindlasti – see on see tõesti raske ja aeganõudev töö. Kunnilinguse kunst on ka suurepärane võimalus näidata naisele, et tead, mida teed, oled enesekindel ja õige väljavalitu. Kui oled selle kunsti omandanud, näeb su partner sind teistsugusena, nii et tehke seda, härrased!