Pulmad on kahtlemata üks tähtsamaid sündmusi iga paari elus. Kuid mesinädalad, mis ootavad neid pärast seda, ei ole vähem olulised. Just sel ajal tugevdavad uued pered oma emotsionaalset ja intiimset sidet. Niisiis, kuidas mesinädalateks korralikult valmistuda, et see oleks unustamatu?

Miks on seks mesinädalate ajal nii oluline?

Eksperdid kirjeldavad mesinädalat kui peatuspaika pulmade ja ülejäänud elu vahel, nii et see on ideaalne aeg üksteisele keskendumiseks. Paarid peaksid kasutama oma mesinädalaid, et luua oma seksuaalelule kindel alus ja selgitada välja üksteise vajadused. Ja mis kõige tähtsam, saavad nad seda kõike teha kiirustamata ja millelegi muule mõtlemata.

Eksperdid jagavad ka näpunäiteid, kuidas seda aega kõige produktiivsemalt ära kasutada. Nende sõnul peab paar vaatama oma intiimelu laiemalt ja mitte piirduma seksiga. Nad soovitavad luua intiimse ühenduse pikkade, romantiliste jalutuskäikudega rannas või hubaste kallistustega voodis.

Samuti on spetsialistide sõnul väga oluline pidada avatud vestlust – eriti selle kohta, mida tähendab mitte ainult seks, vaid ka intiimsus kummagi partneri jaoks. Selliste vestluste ajal on võimalik avalikult väljendada oma vajadusi ja seda, mida te tulevikus üksteiselt ootate.

Võite koostada ka seksuaalelu plaani, milles peaks olema selgelt kirjas, mida kumbki loodab või soovib tulevikus proovida. Ära häbene isegi oma kõige salajasemaid fantaasiaid – su partner võib olla sellele avatud ja nõustuda sinu soove täitma. Teisest küljest on hea mõte kuulda ka seda, mis teie teisele poolele ei meeldi – selgelt määratletud piirid aitavad teil tulevikus vältida ebareaalseid ootusi, pettumusi ja pahameelt.

Kui kõik see on paigas, võite alustada uusi seksuaalseid seiklusi. Kuidas need unustamatuks muuta?

Pea meeles – sul ei ole kiire

Näpunäiteid neile, kes plaanivad mesinädalaid: olles neid asju proovinud, naudite unustamatut seksi

Parim osa mesinädalate juures on see, et oled puhkusel ja sa ei pea kuhugi kiirustama. Noh, välja arvatud juhul, kui lõõgastavale massaažile või romantilisele paadisõidule. Kuid sa ei pea tööle või tähtsale kohtumisele sõitma, seega kasuta oma vaba aega seksimiseks, millal iganes sa tahad – isegi siis, kui oled just ärganud. Tõenäoliselt ei ole ju võimalik kodus hommikuseksiga tegeleda, sest alati on vaja kusagile tormata.

Otsing, otsing, otsing

See on suurepärane aeg uurimiseks ja seksuaalseteks otsinguteks. See, mida otsid, sõltub sinu enda soovidest ja vajadustest. Võib-olla soovid proovida võimalikult palju uusi poose, nii et otsi internetist kokku ja otsustage, milliseid te üheskoos proovite. Või äkki sukeldute näiteks G-punkti või muude seni uurimata erootiliste kohtade otsimisse. Sel viisil üksteisega mängides leiate kindlasti selle, mis teid kõige rohkem erutab ja rõõmustab.

Näpunäiteid neile, kes plaanivad mesinädalaid: olles neid asju proovinud, naudite unustamatut seksi

Alistuge oma kõige salajasematele fantaasiatele

Kuigi internetist mesinädalate fotosid vaadates võib arvata, et tegemist on väga romantilise ja aeglase perioodiga, on see vaid osa tõde. Mesinädalad mitte ainult ei saa, vaid peavad olema ka äärmiselt kirglikud ja kuumad. Seega ära unusta oma sisimaid fantaasiaid või isegi fetiše – kasuta seda, mis meeldib seksis sulle ja su teisele poolele. Sõltuvalt sinu vajadustest ja eelistustest aitavad kõik need tarvikud kindlasti pakkuda unustamatuid naudinguid, olgu selleks siis silmsidemed, köied, piitsad või seksimänguasjad.

Proovige midagi uut

Mesinädalad võivad olla ka suurepärane võimalus proovida midagi uut, nii et ärge unustage koostada nimekirja sellest, mis teid mõlemaid huvitaks. Või – just niimoodi – lõõgastuda ja alustada spontaanseid erootilisi seiklusi. Võib-olla võivad seksimänguasjad paaridele olla uus kogemus või võib-olla seks avalikus kohas või rannas.

Pakkige oma kohver korralikult

Näpunäiteid neile, kes plaanivad mesinädalaid: olles neid asju proovinud, naudite unustamatut seksi

Unustamatuks mesinädalaks ei ole vaja ainult ujumisriideid või kerget kleiti. Veendu, et su lemmik – või proovimata – seksimänguasjad, libestusaine ja seksikas aluspesu on samuti sinu kohvris. Need esemed osutuvad kasulikuks, kui soovid oma teist poolt üllatada ja koos unustamatuid erootilisi seiklusi ette võtta. Ära piirdu ainult aluspesuga – võid oma kohvrisse pakkida ka pikad, kinnitatavad sukad või koguni ruumi säästva, seksika kostüümi, mida saab kasutada rollimänguks.

Ärge unustage eelmängu

Mesinädalate ajal kuulub kogu aeg teile, nii et saate seda kasutada pika eelmängu jaoks. Nautige üksteise puudutusi käte, keele või seksleludega. Eelmänguks kasutage ka libestit – eriti naise kliitori stimuleerimisel. Nii erutub ta kiiremini ja rõõm on palju suurem. Sa kindlasti erutad oma teist poolt, kui teda veidi kiusad. Näiteks võid oma partnerit ahvatlevalt puudutada, et teda erutada, näiteks rannas, kus su teine pool ei saa oma kirgi rahuldada ja seksuaalne pinge teie vahel kasvab. Selle tulemusena olete hotellituppa naastes juba üsna aplad.

Mängude aeg

Näpunäiteid neile, kes plaanivad mesinädalaid: olles neid asju proovinud, naudite unustamatut seksi

Mesinädalate jaoks võite välja mõelda erinevaid mänge. Kui ühele teist meeldib domineerida ja kontrollida oma partnerit seksi ajal, võib teine muutuda üheks päevaks “džinniks”, kes täidab kõik sinu soovid mis tahes ajal.

Kuid pea meeles kõige olulisemat reeglit – mesinädal ei kohusta kedagi rohkem seksima, kui ta tahab. Seega veendu, et sa lähed igale seksuaalsele seiklusele, kui sa seda soovid, ja ärge suruge teineteist tegema asju, mida te ei taha teha.