Isegi kui rihmaga fallose simulaatoriga mängimine tundub täiesti võõras, tasub selle kohta rohkem teada saada. See võib teie seksuaalellu palju rõõmu ja paindlikkust tuua. Lõppude lõpuks sobib strap-on vaginaal- ja anaalseksiks, oraalseteks mänguteks, hellitamiseks ja masturbeerimiseks ning seda võivad kanda nii mehed kui ka naised. Järgmisena arutleme, kuidas valida endale sobivaim variant (ja neid on küllaga!).

Esiteks – suurus

Ostke kaks või kolm erinevas suuruses dildot, et näha, milline teile kõige paremini sobib. Sõltuvalt sellest, kuidas kavatsete strap-on’i kasutada, võite vajada nii suurt kui ka väikest versiooni.

Veenduge ka, et leiate oma proportsioonidega sobiva vöö. Kui mõlemad partnerid kavatsevad strap-on’i kanda ja te olete erineva kehakujuga, valige reguleeritav strap-on. Muul juhul ostke kaks eraldi rihma, mis sobivad samade tarvikutega.

Kuju ja värvus

Võtke arvesse dildo ja rihmade kuju ja värvi. Iga funktsioon võib naudingut suurendada või vähendada.

Esiteks pöörake tähelepanu kujule. Võite valida dildo, mis on võimalikult sarnane tõelisele peenisele, või saate suurendada oma olemasoleva elundi jõudlust, valides peenisevarruka. Strap-on võib olla ka kõver, kui soovite G- ja P-punktide lisastimulatsiooni, või täiesti sirge, kui naudite sügavat tungimist.

Teiseks – värv. Tegelikult pole oluline, kas rakmed ja dildo sobivad just põrandale visatud aluspesuga. Kuid paljudele inimestele meeldib esteetika, seega otsige endale kena värviline stap-on või ostke mitu verianti! Neid võib leida peaaegu kõigis vikerkaarevärvides.

yesyes

3 vööstiili: traditsiooniline, konverteeritav, püksikud

Vööde stiile on mitmeid. Kõigil neil on omad eelised ja puudused, mis võivad olenevalt kandjast muuta ühe strap-on’i teiste ees palju paremaks valikuks! Neid saab kohandada nii, et neid saab kanda ainult madalal vöökohal või vastupidi, kõrgemal. Kui mõned klammerduvad naha külge, siis teised haarduvad tagumiku külge. Viimane konstruktsioon on aga eriti populaarne algajate seas oma stabiilsuse tõttu. Lisaks on rihmadeta strap-on!

Selleks, et aidata teil nendest arvukatest võimalustest oma valik teha, on siin toodud vööde peamised stiilid.

Traditsioonilised vööd

Neid iseloomustab kõige paremini asjaolu, et need keerduvad ümber vöökoha ja reite ning ühinevad lõpuks keskel. See keskne element kinnitatakse seejärel teatud kinnitusega (tavaliselt tõmblukud või velcro). Kuigi traditsioonilised rihmad võivad olla valmistatud erinevatest materjalidest ja erinevate omadustega, toimivad nad kõik ühtemoodi.

Konverteeritavad rihmad

Need vööd võivad esmapilgul tunduda väga sarnased traditsiooniliste vöödega, kuid neil on üks oluline erinevus. Need vöö- ja jalarihmad ühenduvad otse O-rõngaga ja mööduvad keskosast. Sellisel juhul on dildo suurus piiratud ainult O-rõnga läbimõõduga, mitte aga keskosas olevate aukudega või nende kinnitusdetailide paigutusega, mis hoiavad O-rõnga traditsiooniliste vööde puhul paigal.

Konventeeritavate vööde teine oluline omadus on see, et mõnel vööl on padi. Seda saab eemaldada sõltumata sellest, mis see on. See võimaldab teil mängida topeltvibraatoritega või vibraatoritega, mille alused on loodud häbemepiirkonnas naudingut pakkuma.

Püksikud

See on vööde aseaine! Püksikuid on ilmselt kõige lihtsam hooldada ning jalga panna ja ära võtta. Ideaalne valik inimestele, kes ei taha rihmadega vaeva näha. Saadaval on nii püksikud kui ka bokserid. Igaühele midagi!

Pükste suuruse reguleerimine on vähem paindlik, kuid tootja poolt esitatud täpne suurustabel on alati kättesaadav. Võtke kindlasti aega, et oma mõõdud rahulikult välja selgitada.

Milline materjal on parim?

See on tõenäoliselt strap-on’i ostu kõige olulisem komponent. Mänguasja ostmisel pöörake tähelepanu nii rakmete kui ka dildo materjalile.

Dildo on mõeldud seespidiseks kasutuseks, mis tähendab, et tuleb arvestada võimalikku tundlikkust lateksi suhtes. Aastaid tagasi oli enamik fallose simulaatoreid valmistatud lateksist või plastikust. Kuigi on olemas väga tõhusad ja ohutud komplektid, siis peaksite allergilistele reaktsioonidele kaldumise korral valima silikoonist mänguasjad.

Rihmad on valmistatud nahast, looduslikest kiududest või sünteetilistest kangastest või nende kombinatsioonidest. Nailon on kõige levinum komponent, sest seda on lihtne puhastada, kuid nahast vööd on mugavam kasutada ja lihtsam juhtida.

yesyes

Kuidas end mugavalt tunda?

Strap-on’i kandmiseks ei pea olema raketiteadlane. Kahjuks võib see esimesel korral siiski nii tunduda. Alustuseks otsige strap-on, mis on sobib mitmes suuruses dildodega ning mida saab kiiresti ühe või kahe minutiga peale panna ja ära võtta. See suurendab teie ja teie partneri mugavust.

Veel mõned näpunäited…

Vööga sobivad mänguasjad. Teil võib juba vibraator olemas olla, kuid see ei tähenda, et see sobiks teie valitud vööga. See on üks neist juhtudest, kus suurus on eriti oluline tegur: dildo peab O-rõngaga sobima ja sel peab olema kehaga sobiv alus. Isegi korraliku suurusega fallose simulaator ei sobi alati esimesel katsel. Kui teil on raskusi mänguasja sisestamisega, proovige dildo kilekotiga katta. Libisev pind aitab sellel läbi rõnga libiseda.

Kasutama õppimine. Lõpuks lõbus osa! Kuigi uute rihmade avastamine koos oma teise poolega on kindlasti üks parimaid viise nende kasutamiseks, ei piirdu harjutamine ja nauding ainult paariseksiga. Strap-on’i lisamine oma isiklikku masturbeerimisaega aitab teil sellega kui oma keha ajutise pikendusega harjuda.

Puhtus. Silikoondildode puhul võite kasutada spetsiaalset seksmänguasjade puhastusvahendit, antibakteriaalset kätekreemi ja vett. Pühkige nahkrihmad ettevaatlikult puhtaks ja kuivatage need enne ära panemist korralikult.

Eelarve. Loomulikult on see teie otsustada. Kuid pidage meeles, et odava strap-on’i ostmisel peate selle tõenäoliselt esimese kuue kuu jooksul välja vahetama.