Sorteeri

Pingutid

Peenisepingutid on peenisele paigaldatavad asjad, mis hoiavad seda paigal ning takistavad vere väljavoolu, pikendades sedasi erektsiooni. Need on valmistatud äärmiselt kvaliteetsetest materjalidest ja neid on ohutu kasutada, mistõttu on need ideaalsed kõigile, kes on juba ammu unistanud pikematest ja intensiivsematest voodimängudest.

Pingutid
Pingutid
Mansetid
Mansetid
Klassikaline
Klassikaline
Kolmekordne
Kolmekordne
Vibreerivad
Vibreerivad
Kahekordne penetratsioon
Kahekordne penetratsioon
Luksuslikud
Luksuslikud
Stimuleerivad
Stimuleerivad
Tippkvaliteediga vibraatorid
Tippkvaliteediga vibraatorid

Klambri tööpõhimõte on väga lihtne. See asetatakse peenisele ja ümbritseb seda altpoolt jäigalt või samal ajal ka munandeid, piirates seeläbi verevoolu ning andes seksuaalseks mänguks rohkem vabadust ja aega. Need peenisele mõeldud seksmänguasjad on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest ja neid on ohutu kasutada. Selle uskumatu leiutisega saad täielikult pühenduda oma tugevatele külgedele ja asuda sensuaalsete seksimängude juurde. Lükka ejakulatsioon edasi ja naudi tugevamaid aistinguid!

Kuigi need seksmänguasjad on põhimõtteliselt mõeldud naiste rahuldamiseks, võivad mehed neid kasutades avastada ka palju naudinguallikaid. Näiteks erilise raskusega klamber, mis tõmbab munandid allapoole, meeldib kindlasti teravamate aistingute armastajatele. Lisaks saab seda erootiliste mängude aksessuaari rakendada väga erinevatel viisidel. Võid proovida seda koos teiste seksimänguasjadega, et saavutada maksimaalne nauding ja rahuldada oma partneri kõige salajasemad soovid. Või äkki saab sellest inspireeriv fetiši detail, mis surub sind kirenaudingute embusesse?

Luba endal nautida pikemaid ja intensiivsemaid magamistoamänge. Sensuaalne nauding, õndsus ja kõik kogemused, millest oled ammu unistanud, võivad nüüd muutuda reaalsuseks.

Peeniseklamber meeldib sulle kindlasti:

sest see pakub rohkem stimulatsiooni;

garanteerib tugevama erektsiooni ja pikema seksuaalvahekorra;

see mänguasi pakub iga liigutusega üha suuremat naudingut;

lisatarvikud pakuvad rõõmu mõlemale partnerile;

kaasas on minivibraatorid, spetsiaalsed otsikud või lisadetailid munandite stimuleerimiseks;

lihtne ja ohutu kasutada;

Nad täidavad peenisemansettidega või -rõngastega sarnast funktsiooni.

Nagu teisi peenisele mõeldud seksmänguasju, kasutatakse ka klambreid väga sageli. Selle pealekandmiseks võib kasutada libestit, kuid oluline on mitte üle pingutada ja valida õige suurus. Reguleeritavat peeniseklambrit saab pingutada seni, kuni on tunda mugavat survet. Oluline on mitte üle pingutada! Klambri kasutamise saab muuta ka lõbusaks mänguks, pakkuda partnerile võimalust aidata seda peale panna ja äratada seega samaaegselt kirge pikemateks ja sensuaalsemateks voodimängudeks. 
 


Mänguasjad erinevad disaini ja materjalide poolest. Valmistatud looduslikust või kunstnahast, silikoonist, metallist, plastikust. Vali see, mis sulle kõige paremini sobib, sest igal materjalil on erinevad omadused. Nahk on sujuv, silikoonil on eriline elastsus ja tõetruu tunne ning metall pakub oma külma puudutusega täiendavaid aistinguid. Mõne klambri suurus on reguleeritav, seega kui sa pole oma suuruses kindel, vali reguleeritav mudel ja väldi probleeme. Lisaks võimaldab reguleeritav suurus mitte ainult soovitud tulemust saavutada, vaid sobib ka igale kirglikule armastajale.

Kui valid, pea meeles, et mõned mudelid on mõeldud ainult peenise üleni katmiseks, teised aga katavad ka munandid. Kumb on sobivam - valik on sinu, kuid mida rohkem funktsioone, seda suurem nauding. Klamber toimida ka äärmiselt seksika aksessuaarina, seega mida keerukam disain, seda lõbusam. Vali läikivate metallneetidega mustad nahast rihmad, mis meenutavad orjamänge, raskused ja ketid, mis on kaunistatud teravate aistingute armastajate unistusega, või kaasaegne silikoonkinnitus, mis kohandab kaasaegse materjali vanaga, eesmärgiga pakkuda õndsat naudingut mõlemale partnerile.