Sorteeri

Peenisepikendajad

Peenisepikendajad on seksmänguasjad, mis võivad peenist 1-4 cm võrra pikendada, suurendada selle ümbermõõtu ja isegi sirgendada peenise kumerust. Need seadmed on enamasti valmistatud roostevabast terasest ja silikoonist. Ees on ava peenise sisestamiseks ja taga silikoonrihm peenise pea hoidmiseks. Rihma abil venib peenis järk-järgult ja aitab aja jooksul soovitud tulemust saavutada. Unusta kõik oma meheau kompleksid - peenise pikendajaga saad peenise, mis paneb kõik naised pea kaotama!

Peenise pump
Peenise pump
 kliitorile ja tupele
kliitorile ja tupele
Rinna
Rinna
Peenisepumba tarvikud
Peenisepumba tarvikud
Tippkvaliteediga
Tippkvaliteediga
Peenisepikendajad
Peenisepikendajad
-15% Allahindlus
Viimane ese
Tasuta kohaletoimetamine
Viimane
-15% Allahindlus
Tasuta kohaletoimetamine
160.65 € 189.00 €
-15% Allahindlus
Populaarne
Tasuta kohaletoimetamine
-15% Allahindlus
Populaarne
Tasuta kohaletoimetamine
144.46 € 169.95 €

Stereotüübid on tänapäeval väga populaarsed, nii et enamustel meestel on oma peenise suuruse pärast kompleksid. Isegi kui teine pool kinnitab neile, et on oma partneriga täiesti rahul, soovitakse siiski muljetavaldavamaid mõõtmeid.

Isegi kui sul on muljetavaldav meheau, tahaksid ilmselt teada, mis tunne on omada veelgi suuremat peenist ja kuidas teie teine ​​pool reageeriks Peenisepikendaja on seksimänguasi, mis on loodud spetsiaalselt ümbermõõdu suurendamiseks.

Kõige tõhusam meditsiiniliselt heakskiidetud peenise suurendamise meetod on peenisepikendaja. See on ette nähtud peenise suurendamiseks mittekirurgilisel teel. Pideva ja regulaarse kasutamise korral võib see lihtne seade suurendada peenist 1-4 cm, suurendada ümbermõõtu 1 cm-ni ja sirgendada peenise kõverust. 

Lihtne peale panna ja ära võtta, väga mugav ja meeldiv ja seda saab kanda nii istude kui kõndides ning keegi ei pane tähelegi. Peenise suurendamise meetod põhineb venitamise põhimõttel. Sidemete ja kudede pidev venitamine loob uue naha - moodustuvad uued rakud, mis pikendavad peenise sidemeid, kasvab uus nahk ja suguelundi mõõtmed on oluliselt suurenenud nii puhkeolekus kui ka erektsiooniseisundis.

Kui muretsed oma peenise kuju pärast, saab seda ka peenise pikendaja abil sirgendada. Seade võimendab ka erektsiooni. Mänguasi on diskreetne ning keegi ei saa aru, et sa seda kannad. Kasuta oma tööpäeva maksimaalselt ära suurepäraseks õhtuseks stsenaariumiks.

Võib-olla kardad seda tunnistada, aga kas sul on probleeme erektsiooniga? Mänguasi lahendab ka selle probleemi. Selle seadme regulaarne ja igapäevane kasutamine tugevdab lihaseid ja parandab vereringet ning need on kaks kõige olulisemat asja suurepärase erektsiooni säilitamiseks.

Võib-olla oled märganud, et regulaarne treenimine arendab lihaseid ning tunned end hästi ja näed suurepärane välja. Sama lugu on ka suguelunditega. Neid tuleb treenida (nii kummaline kui see ka ei tundu), et nautida täisväärtuslikku ja pikaajalist suhet, reguleerida vahekorrad kestvust ja olla uhke tugeva erektsiooni üle.

Peenisepikendajatest

Peenisepikendajad on valmistatud roostevabast terasest ja silikoonist. Neid osi, mis peenist puudutavad, katab et ebamugavuste vältimiseks silikoon. Mänguasi võib olla erineva kujuga, kuid enamasti on see kas silmusega rihm või silikooniga kaetud veinikorgi kujuline seade.

Ees on ava peenise sisestamiseks ja taga silikoonrihm peenise pea hoidmiseks. Mänguasja pikkust saab reguleerida.

Valikus on ka peenisepikendaja, mida on äärmiselt mugav isegi tööl kasutada Keera lai vöö lihtsalt ümber reie (kinnitatud spetsiaalsete kleebistega) ja sisesta peenis silikoonist silmusesse. Kõik. Las maagia teeb nüüd oma töö.
 


Kuidas peenisepikendaja töötab?

Peenisepikendus on mõeldud mis tahes suuruse, ümbermõõdu ja kujuga peenise jaoks. Pange see lihtsalt peale ja tunne end mugavalt. Sa ei tohiks tunda valu ega ebamugavust. Kui mänguasi on õigesti paigutatud, tunned kerget venitust, kuid see ei tohiks põhjustada ebameeldivaid aistinguid.

Pikendajat kasutatakse peenise puhkeolekus. Kanna seadet iga päev 4 kuni 9 tundi. See asetatakse peenisele puhkeolekus. Kuu jooksul suureneb peenis umbes 0,5 cm. Pikendajat tuleks kanda umbes 4-6 kuud, sõltuvalt sellest, millist tulemust soovid.

Venitab ja teeb kogu töö ära. Mõtle, treenid niimoodi oma peenist ja võrdle oma tundeid lihaste venitamisega jõusaalis treenides.

Kui lihaskude koormusest rebeneb, hakkavad selle asemel rakud kaks korda kiiremini lagunema, mille tagajärjel lihas tugevneb ja suureneb.

Pikendajat on lihtne ja mugav kasutada, seega ära unusta seda regulaarselt kasutada ja esimesi tulemusi näed juba mõne nädala pärast.

Enesekindlus on tihedalt seotud välimuse ja võimega naist rahuldada. Kui partner sind iga kord ainulaadse naudingu eest kiidab, näed, kuidas enesekindlus tõuseb ja kuidas see sinu meessoost ego kõditab.

Venituspõhimõtte eelised:

Kiired tulemused. Kuu jooksul võib peenis pikeneda 3-5 cm-ni ja suurendada selle ümbermõõtu 1 cm võrra.

Lihtne kasutada.

Ohutu viis oma meheaud ilma operatsioonita suurendada.

Seda mänguasja saab kasutada iga mees.

Sellel meetodil pole kõrvaltoimeid.

Enne kasutamist ei ole vaja arstiga nõu pidada.

Kui soovid olulisi muudatusi, kasuta peenisepikendust regulaarselt vastavalt juhistele ja nii kaua kui võimalik. Loomulikult ei tasu sellega ka üle pingutada. Umbes iga 6 kuu tagant on soovitatav teha paus. Vastasel juhul võid oma lihaseid ja kudesid kahjustada, peenis muutub liiga tundlikuks või sa ei tunne lihtsalt naudingut. Ära unusta kuldset keskteed.

Kuidas õige valida?

Anchor Pööra tähelepanu sellele, millest pikendaja on valmistatud. Erektsiooni parandamiseks vali vastupidav, metallist „korgitserikujuline“ pikendaja. See hoiab peenise püsti, parandades seeläbi vereringet, tugevdades lihaseid ja suurendades tundlikkust, seetõttu sind erektsiooniprobleemid rohkem ei kimbuta.
Samasugune pikendaja vali ka juhul, kui soovid sirgendada ebakorrapärase kujuga peenist. Fikseerib peenise ja see püsib kogu kasutamise ajal korrapärases vormis.
Aga kui soovid lihtsalt oma peenist pikendada, vali enda jaoks kõige mugavam meetod. Kui kasutad rihmadega pikendaja, võid seda julgelt kanda ka siis, kui lähed linna või tööle - keegi isegi ei kahtlusta, et kannad aluspesus midagi vürtsikat.

Sellisel juhul vali õhukeste rihmadega kinnitatav pikendaja. Sa unustad, et midagi kannad. Rihmad on lihtsalt nii õhukesed, et neid pole tunda. Võid valida ka reiele kinnitatava laia vöö. See on eriti mugav juhul kui liigud palju ja soovid garanteerida, et peenis ei libiseks.

Hooldus

Nagu igat mänguasja, tuleb ka peenisepikendust regulaarselt hooldada ja puhastada.

Pärast iga kasutamist tuleb sekslelu kindlasti puhastada ja pesta. Kasuta sooja vett (kuid mitte kuuma), võid pesta õrna seebiga, ära kasuta keemilisi puhastusvahendeid, loe juhiseid, et saada üksikasjalik ülevaade mänguasja hooldamise kohta. Osta spetsiaalne puhastusvahend, mis eemaldab mustuse, desinfitseerib ja pikendab mänguasja eluiga.

Pärast pesemist veendu, et pikendaja on täiesti kuiv. Pühi õrnalt rätikuga ja jäta hästi ventileeritavasse ruumi.