Sorteeri

Pumbad kliitorile ja tupele

Kliitori ja tupe pumbad töötavad vaakumpõhiselt ja elavdavad vereringet, suurendades sedasi erogeensete tsoonide tundlikkust. Tänu sellele pumbale on masturbatsioon, oraalseks ja muud voodimängud palju nauditavamad ning aitavad saavutada veelgi intensiivsemat orgasmi. Lase end vabaks ja naudi ülevoolavat erutust! 

Peenise pump
Peenise pump
 kliitorile ja tupele
kliitorile ja tupele
Rinna
Rinna
Peenisepumba tarvikud
Peenisepumba tarvikud
Tippkvaliteediga
Tippkvaliteediga
Peenisepikendajad
Peenisepikendajad
Tasuta kohaletoimetamine
Tasuta kohaletoimetamine
39.95 €
Tasuta kohaletoimetamine
Tasuta kohaletoimetamine
49.95 €
Viimane ese
Tasuta kohaletoimetamine
Viimane
Tasuta kohaletoimetamine
45.95 €
Tasuta kohaletoimetamine
Tasuta kohaletoimetamine
45.95 €

Selline õrn ost - see on nagu ühe naise pilgutus teisele, mis viitab seksuaalsuse, enesekindluse ja muljetavaldava rahulolu üldisele saladusele ... Vaid mõne hiireklõpsuga jõuad iseseisvalt õndsusemaale ja võtad oma kallima kaasa. Lihtsus on parimate asjade tunnus!

Naiste pump: lihtne, kiire ja tõhus

Paljude meeste ja naiste kujutlusvõimet elavdab koheselt mõte muljetavaldava suurusega kehaosadest. Kirge ei toida ainult suured, pringid daamide rinnad või meheau. Oluline on ka see, mis peitub seal, naise kõige intiimsemas kohas. Kaasaegsed pumbad on ideaalsed seadmed, mis töötavad oraalseksi põhimõttel ning annavad mõne minutiga võrgutava välimuse ja fantastilised aistingud.

Igaüks avastab enda jaoks parima

Tavaliselt on stimuleerivat vaakumit tekitav seade mõeldud tupe, kliitori või häbememokkade jaoks. Paljud targad daamid on aga veendunud, et ka rinnanibu või muu erogeense tsooni külge kinnitatud pump pakub ainulaadset naudingut. Seda tüüpi pumbad täidavad ka kõige intiimsemad, seni välja ütlemata ootused.

Lihtne. Kui sa pole kogenud vaakumi ülimat jõudu ega cunnilinguse naudingut, on parim lahendus lihtne pump. See koosneb väikesest silindrist või korvist, torust ja pehmest käepidemest. Selline klassikaline seade on tõhus ja hõlpsasti kasutatav.

Lisaks stimuleeriv. Mõned seksimänguasjad pakuvad naudingut mitte ainult vaakumjuhtimise tõttu. Erakordse, raputava kogemuse saamiseks sobib õrnade ogade või muhkudega pump sulle ideaalselt. Et intensiivne stimulatsioon ära ei tüütaks, võid proovida korvi osi vahetada.

Vibreeriv. Vibratsioon on seksitööstuse üks olulisemaid leiutisi. Mis veel, kui mitte rütmiline pulseerimine, kas see võib vapustada ka kõige vaiksema daami keha? Seda näed ise. Vibreeriv pump näitab oma võimeid nii käsitsi kui kaugjuhtimisega.
 


Hingematva naudingu saladus

Kuigi see tupe jaoks mõeldud mänguasi võib tunduda keeruline, töötab see tegelikult elementaarsete füüsikaseaduste järgi. Spetsiaalne osa ümbritseb õrnalt kõige tundlikumaid naissoost piirkondi: kliitorit, häbememokki ja osa tupest. Pumba käepideme saad reguleerida õhurõhku korvi sees. Mida kõrgem see on, seda rohkem verd voolab tundlikesse intiimsetesse kudedesse. See on peamine põhjus, miks cunnilingust meenutav stimulatsioon annab fantastilise orgasmi.

Tupepump naelutab sadu tuhandeid naisi paigale. Nii algajaid kui ka kogenumaid daame üllatab seadme lihtsus ja tõhusus. See on turvaline, funktsionaalne, usaldusväärne ja kauakestev ost, mis leiab kindlasti koha magamistoa salajases sahtlis!