Dildod on algajatele suurepärane valik. Ei pea muretsema ühegi nupu pärast – fallose simulaatoreid on väga lihtne kasutada. Oma esimest dildot valides soovitame kõigepealt kontrollida pikkust ja läbimõõtu, võtta arvesse materjali ning seda, kas mänguasjal on iminapp. Kõik muu, mida pead dildode ostmisel kasutamise ja hooldamise kohta teadma, on käsitletud selles seksimänguasjade juhendis.

Sobivaim suurus määratakse kindlaks läbimõõdu ja pikkuse järgi

Dildode puhul on kõige olulisemad kaks mõõdet: läbimõõt ja pikkus.

Läbimõõt viitab dildo laiusele. Erekteerunud mehe peenise keskmine läbimõõt on umbes 3,8 cm. Tasub mõelda oma seksuaalkogemuste üle ja välja selgitada, mis Sind kõige rohkem erutab.

Kui Sulle meeldib tunne, et tupe seinad venivad ja tupp on täidetud, on 3,8 cm läbimõõt hea lähtepunkt, mida saab soovi korral suurendada. Kui Sinu huvid on keskendunud rohkem sensoorsetele tunnetele või G-punkti jahile, on 2,5-3 cm läbimõõduga realistlikud dildod palju sobivamad.

Pikkus viitab ilmselgelt dildo pikkusele.  Mitte-erutunud naise keskmine tupp on 7,6-10 cm sügav, kuid erutatuna muutub tupp oluliselt pikemaks. Enim müüakse 18-22 cm pikkuseid dildosid, mida soovitame algajatele.

Tõsi, pikkus ei ole dildode puhul nii oluline tegur, sest kui mänguasi on Sinu jaoks liiga pikk, pole lihtsalt vaja seda lõpuni sisestada. Mõned naised eelistavad isegi dildot, mis on veidi suurem, et seda oleks lihtsam käsitseda. Kui soovid seda teed minna, soovitame hankida peeniserõnga, mille saab panna dildo külge märgiks, kui sügavale soovid seda sisestada.

Millist tüüpi valida?

Teine oluline omadus, millega tuleb arvestada, on kuju ja tüüp. Kõige lihtsam dildo on ühtlase läbimõõdu ja kindla pikkusega silinder, mis võib olla helmestatud või peaaegu täiuslik koopia tõelise mehe peenisest. Valik sõltub täielikult Sinu isiklikest eelistustest.

  • Kui soovid kogeda tõelist seksi, on realistlik dildo Sinu jaoks ideaalne, sest see püüab võimalikult täpselt jäljendada tõelise peenise kuju ja tunnetust.
  • Topeltdildod sobivad neile, kes soovivad kogeda kahekordset naudingut enda rahuldamisest, või neile, kes soovivad oma mängudesse partnereid kaasata.
  • G-punkti dildol on G-punkti stimuleerimiseks mõeldud kumer ots. See suurendab naise seksuaalset erutust, suurendab orgasmi ja käivitab ejakulatsiooni.
  • XXL dildod on 30 cm pikkused või isegi pikemad ja eriti laia läbimõõduga, mis tagab väga sügava sissetungi.

Oluliseks lisaomaduseks on kleepuv alus. See võimaldab kinnitada dildo seina või muu pinna külge, et saaksid oma tuppe käte abita stimuleerida. Võimalus kasutada mänguasja võimalikult mitmel erineval viisil (duši all, põrandal jne) ja asendis võib muuta mänguasja kasutamise mitmekülgsemaks ning mugavamaks.

Milline materjal on parima kvaliteediga?

Dildode puhul on kaks peamist kaalutlust sensatsioon ja hügieen. Sensatsioon on seotud dildo elatsusega, st kas see on pehme või kõva. Sanitaarsus viitab sellele, kui puhtaks on dildo võimalik pärast iga kasutuskorda saada, sest mõned materjalid on bakterite kasvulavaks ja sobivad ainult lühiajaliseks kasutamiseks mõeldud seksimänguasjadeks.

Oluline on see, kas materjal on poorne või mitte. Poorsed materjalid võimaldavad lasta mustusel, bakteritel ja muudel soovimatutel ainetel püsivalt dildo sees elada ja on üldiselt pehmemad. Selliste materjalide hulka kuuluvad kumm, želee, PVC. Poorseid materjale ei tohi puhastada karmide kemikaalidega. Poorsed materjalid on üldjuhul ka odavamad, kuid sel juhul saad selle, mille eest maksad. Poorseid mänguasju ei tohiks kunagi jagada teiste partneritega, need võivad kasutajat isegi varasema infektsiooniga uuesti nakatada.

Sel põhjusel soovitame esmalt silikooni. Silikoon on mittepoorne ning seda on erineva tiheduse ja kõvadusega, seega on võimalik rahuldada kõik soovid. Silikoon on ka kergesti desinfitseeritav, mistõttu on see ideaalne mänguasja materjal nii sensatsiooni kui ka hügieenilisest seisukohast.

Teine suurepärane variant – klaasist realistlikud dildod.  Need on libedamad ja kõvemad kui tavalised, seega meeldib see teravamate aistingute austajatele. Need dildod kohanevad kiiresti kehatemperatuuriga, näevad äärmiselt luksuslikud välja ja neid on väga lihtne hooldada.

falo imitatoriai

Nii vaginaalseks kui ka anaalseks mänguks

Realistlikud dildod on suurepärased, sest neid saab kasutada nii vaginaalseks kui ka anaalseks mängimiseks. Vaginaalselt mängides järgi neid näpunäiteid:

  • Enne dildo kasutamist hoia käepärast pudel libestit. Kasutage kindlasti libestit, mis sobib dildo materjali ja kondoomidega.
  • Igaüks on erinev, seega peaksid leidma endale sobiva läbitungimise tüübi. Kas sulle meeldib kõva ja kiire või pehme ja aeglane? Sisesta ja eemalda dildot tupest nii, nagu Sulle meeldib – kuula oma keha ja anna talle seda, mida ta soovib.
  • Dildot saab kasutada erinevates asendites. Kõige tavalisem asend on paigutada dildo istudes jalgade vahele. Kuid oma G-punkti leidmiseks tasub proovida mõningaid alternatiivseid asendeid. Proovi kasutada dildot selili, näoga allapoole, külili või „ratsutades“.

Kui valite dildot anaalmänguks, veendu, et see on sile ja kindel. Pehme ja nõtke dildo ei pea sellise tegevuse ajal tõenäoliselt vastu. Anaalseks nõuab mitmel põhjusel veidi suuremat ettevaatust kui vaginaalne penetratsioon: pärasool on haavatavam ja seks ise võib olla ebamugav, kui Sa ei ole täiesti lõdvestunud ja piisavalt niiske. Nagu vaginaalse kasutamisel, veendu, et soetad hea libesti, mis sobib sinu dildo materjaliga. Siin on veel mõned näpunäited anaalmänguks:

  • Lihaste seinte ületamiseks pead pärakule aeglaselt, kuid kindlalt survet avaldama. Õnneks on enamikul dildodel laiendatud alus, mis võimaldab kindlat ja turvalist haaret.
  • Paljud tunnistavad, et nad tunnevad päraku esmakordsel läbitungimisel vähe ebamugavust. Peaksid nautima dildoga kaasnevat tunnet 30 sekundi või minuti jooksul, kuni see ebamugavustunne vaibub. Kui penetratsioon on siiski jätkuvalt ebamugav või üldiselt valus, lõpeta enne, kui te ennast vigastad. Kas vajad rohkem määrdeainet? Äkki väiksemat dildot? Või äkki pead lihtsalt rohkem lõdvestuma või mõnel muul ajal uuesti proovima.
  • Anaalpenetratsioon võib olla meeste jaoks eriti meeldiv, sest enamikule meeldib, kui nende eesnääret päraku kaudu stimuleeritakse. Kuigi mõned võivad selle proovimist häbeneda, naudivad paljud poisid, keda nende pruudid on veennud seda proovima, seda nüüd kui regulaarset osa oma seksuaalelust.

Realistliku dildo hooldus

Poorne dildo. Puhasta neid mänguasju õrnalt sooja seebiveega. Võid kasutada seebiga kaetud lappi või oma käsi. Võta poorsetest materjalidest valmistatud seksimänguasjade puhastamisel aega. Püüa puhastada võimalikult palju poore ja pragusid ning eemaldada võimalikult palju seebijääke. Kuid ära neid veega loputa, sest need mänguasjad armastavad vett endasse imeda. Selle asemel eemaldage seebivesi puhta ja niiske lapiga. Kui Sul see vahend olemas on, siis poleks paha, kui pihustaksid neid pärast seda täiendavaks desinfitseerimiseks seksimänguasjade puhastusvahendiga. Kui oled lõpetanud, lase neil kuivada. Lase neil kindlasti ära kuivada, sest muidu need võivad hallitama hakata.

Ära ühenda dildosid omavahel. Peaaegu kõiki neid mänguasju saab seebi ja sooja või kuuma veega põhjalikumalt pesta. Kui oled lõpetanud, lase neil kuivada.

Elektroonilised mänguasjad. Dildot või muud mootoriga seksimänguasja tuleks puhastada samamoodi nagu poorset mänguasja – sooja seebiveega. Lihtsalt kata esmalt juhtnupud ja patareipesa, et vältida vee sinna sattumist.