Misjonäripoosi kohta võib tihti kuulda igasuguseid nalju – nagu oleks see igav, kiretu ja mõeldud ainult laiskadele või kogenematutele inimestele voodis. Sellegipoolest märgivad seksoloogid, et see lähenemine on ekslik, kuna nende sõnul pakub misjonäripoos mitmesuguseid eeliseid. Lisaks sellele on mitmeid viise, kuidas saab misjonäripoosi veidi elavdada.

Milliseid eeliseid pakub misjonäripoos?

Misjonäripoos ei pea tingimata igav olema: viis lihtsat nõuannet aitavad seda uuesti avastada.

Seksoloogid rõhutavad pidevalt, kui oluline on intiimelus suhtlus ja suhtlemine, kuid seksuaalse tegevuse ajal võib selgelt suhelda olla keeruline, eriti kui proovitakse erinevaid keerulisi või isegi akrobaatilisi poose. Ja siin on armastav misjonäripoos, võite vaadata oma partnerile silma ja lihtsalt küsida, mida soovite oma teiselt poolelt – täpsustades, mis teile meeldib ja mis mitte.

Samuti on see positsioon väga mugav, et pakkuda suuremat naudingut. Misjonäripoos võimaldab teil kliitorit või päraku hõlpsalt stimuleerida – suurendades nii mitte ainult erutust, vaid põhjustades ka partneri või partneri äärmiselt tugeva orgasmi.

Seksiterapeudid märkavad, et inimesed seostavad sageli kirglikke öid või mitmekesisemat seksi keeruliste positsioonidega, kuid samal ajal võib see tähendada misionäripositsiooni kõrvalejätmist. Kuid nende sõnul sobib see suurepäraselt kirglikeks BDSM-mängudeks, sest misjonäripoos ise on veidi piirav poos, kui keegi on allpool. Seetõttu sobib see suurepäraselt olukordades, kus soovitakse domineerida oma partneri üle.

Misjonäripoos sobib suurepäraselt mitte ainult suhtlemiseks, vaid ka intiimse sideme tugevdamiseks – nagu ka teised positsioonid, võimaldab see mitte ainult naudingut nautida, vaid ka suudelda – mis seksoloogide sõnul tugevdab oluliselt partnerite sidet.

 

Kuidas misjonäripoosi elavdada?

 

Misjonäripoos ei pea tingimata igav olema: viis lihtsat nõuannet aitavad seda uuesti avastada.

Kui ülaltoodud argumendid ei veennud teid misjonäripoos veel ühe võimaluse andma, pakuvad seksoloogid selle elavdamiseks erinevaid viise. Nende sõnul võib see näiliselt lihtne või isegi igav poos lihtsate näpunäidete abil saada unustamatu seksuaalse seikluse osaks.

 

Alustage eelmängust

 

Isegi kõige keerulisem positsioon ei taga, et seks oleks meeldejääv või orgasm unustamatu, kui te unustate alustada eelmänguga. Nii et võtke enne seksi mängimiseks piisavalt aega – stimuleerige kliitorit, mängige sõrmedega, suudlege või puudutage oma partneri või partneri teisi erogeenseid tsoone. Nii et nii teie kui ka teie teine pool põnevate kuni vahekorra hetkeni ja naudivad iga seksiminuti.

 

Ärge unustage oraalseksi

 

Ärge jätke asja katki ja haarake kinni mõnest vürtsikast ja veelgi kütkestavamast mängust. Siin soovitavad seksuoloogid enne sisenemist tegeleda oraalseksiga. Nad lisavad, et partneri rahuldamine oraalseksi abil võib elavdada kõigi inimeste seksuaalelu, kuna see seksuaalne praktika toob alati uusi aistinguid. Seega sobib oraalseks suurepäraselt ka eelmänguks enne misjonäripoosi.

Võtke aega.

 

Seksi ajal pole kiirustamiseks kohta – see pole ju sprint ega võidusõit. Seks on palju nauditavam, kui naudite igat minutit, seega muutke pidevalt rütmi – liikuge aeglaselt, siis kiiresti, lõpuks uuesti aeglaselt. Eksperimenteerides võite proovida ka teisi asju, näiteks aeglast ja sügavat tungimist, siis peenise väljavõtmist tupest. Nii saate oma partnerit õrnalt ärritada. Sellisel viisil ei ole seks isegi misjonäripoos igav, vaid iga liigutus teeb selle veel põnevamaks.

Misjonäripoos ei pea tingimata igav olema: viis lihtsat nõuannet aitavad seda uuesti avastada.

Kasutage seksmänguasju

 

Samuti saate seksimänguasjade abil mitmekesistada misjonäripoosi. All lamavat inimest on lihtne köitega kinni siduda või käeraudadega kinni panna, silmad katta sidemega jne. Lisaks on selle poosi valimisel väga mugav kasutada kliitorit stimuleerivaid vibraatoreid – saate seda mänguasja hoida ise kui ka teie partner. Kui soovite veel teravamaid tundeid, saate kasutada ka anaaltappe või päraku stimuleerimiseks mõeldud mänguasju. Ärge unustage libestit, et saada kõige nauditavam seksuaalne kogemus.

 

Proovige vibraatoreid

 

Misjonäripoosi on lihtne elavdada ja selle mitmete variatsioonide abil, mis aitab saavutada suuremat naudingut. Kui olete oma partnerisse tunginud, proovige istuda umbes 90-kraadise nurga all, nii et teie häbemeosa puudutaks teie partneri kliitorit. Nii liikudes stimuleerite mitte ainult tupe, vaid ka selle kliitorit. See aitab partneril kiiremini orgasmini jõuda ja kogemus on palju intensiivsem.

Misjonäripoos ei pea tingimata igav olema: viis lihtsat nõuannet aitavad seda uuesti avastada.

Samuti saate muuta oma partneri lamamisasendit. Ta võib lamada selili nii, et pea ja õlad langetatakse voodi servast – teisisõnu, lamada näoga allapoole. Veenduge, et ülejäänud selg oleks voodil. Mõned seksoloogid märgivad, et just see variatsioon suurendab mõnedel naistel orgasmi ja aitab naudingutele kergemini alistuda.

Ja siin saavad need, kes soovivad oma paindlikkust testida, proovida veelgi huvitavamat variatsiooni. Partner, kes lamab voodil, peab lihtsalt painutama oma jalad ja tõstma need oma teise poole õlgadele. See aitab naistel vaagna rohkem lõdvestada – mis suurendab ka seksi ajal kogetud naudingut. Omalt poolt võimaldab see poos partneril liikumiste ja kiiruse üle rohkem kontrolli all hoida, kuna ta saab liikudes oma partneri jalgadest kinni hoida.

Neile, kes on juba otsustanud seda poseerimisvarianti proovida, soovitavad seksoloogid proovida midagi muud – liigutada oma partnerit aeglaselt natuke edasi-tagasi. See suurendab vaginaalset stimulatsiooni ja suurendab erutust.

Ja kui olete neid variatsioone juba proovinud ja soovite midagi muud uut, võite proovida nn jalgratast. Naise parem jalg tuleks asetada mehe õlale ja vasak tuleb painutada ja kinnitada partneri parema külje vastu. See muudab mehel liikumise lihtsaks ja mugavaks ning partnerile stimuleerida oma kliitorit.

Seksieksperdid soovitavad proovida ka kõige lihtsamat padja, mida saab panna partneri tuharate alla. Selline lihtne trikk, kui tuharad on üles tõstetud, võimaldab mehel tungida sügavamale oma partnerisse. Tõsi, siin pole kiirustamist – sügavamale tungimiseks tuleks valida aeglased ja enesekindlad liigutused, mis äratavad suuremat erutust.