Isegi tänapäeval, kui seksuaalsusesse suhtutakse väga liberaalselt, valitseb telefoniseksi ümber skeptilisus, nagu ei teeks seda keegi. See aga ei vasta tõele. On palju inimesi, kelle jaoks on seks telefoni teel üks seksuaalelu mitmekesistamise viise. Loomulikult on see üksteisest kaugel elavate armastajate seas väga populaarne. Siiski leidub ikka veel inimesi, kes usuvad, et seks telefonis muudab elu ning eriti tõmbab see naisi. Aga see on vaid müüt. Täna räägime sellest, mida naised tegelikult telefoniseksi kohta arvavad ja kuidas seda õigesti teha, et mõlemad osapooled oleksid rahul.

Mida naised telefoniseksist arvavad?

Itaalia teadlaste uuring näitas, et 99,5 protsenti riigi seksitelefonile helistajatest on mehed. Võib-olla määrab just selline statistika suhtumise, et telefoniseks on huvitav ja vastuvõetav – ainult meestele. Teised uuringud näitavad aga, et ka naistele pole telefoniseks võõras. Küsitluses osalenud Evelina paljastas, et helistab oma mehele sageli tööl lihtsalt selleks, et teda oma seksikate sõnadega erutada ning ta kogeks iseennast puudutades orgasmi. See paari traditsioon sai alguse siis, kui mõlemad ülikoolis õppisid. Paari lahutas toona pikk vahemaa, mistõttu otsustasid armukesed telefoni teel seksida.

Ingrida aga avastas seksi telefoni teel üsna hiljuti, kui ta viibis pikal tööreisil. Alguses oli naine telefoniseksi suhtes skeptiline, kuid ühel õhtul otsustas ta seda oma kihlatuga proovida. Kogemus oli meeldiv – mõlemad said telefoniseksi ajal orgasmi. Ta tunnistab, et ka praegu, kui ta peab pikemaks ajaks lahku minema, aitab seks telefonis kustutada tema kirge ja igatsust kallima järele.

Telefoniseks meeldib nii naistele kui meestele: kuidas seda õigesti teha?

Your Tango võttis intervjuu 9 naiselt, kuidas nad suhtuvad telefoniseksi. Nende küsitluse tulemused näitavad, et õrnema soo esindajad hindavad seda naudingu kogemise viisi tõesti positiivselt – isegi need, kes elavad koos kallimaga. Öeldakse, et telefoniseks on suurepärane viis oma seksuaalelu mitmekesistamiseks.

Naised jagasid ka seda, mis aitab neil telefoniseksi ajal orgasmi saavutada. Öeldakse, et kõige tähtsam on see, et mees kasutaks õigeid sõnu – vastasel juhul võib intiimne hetk kiiresti muutuda äärmiselt täbaraks.

Mõned naised on avaldanud, millal nad tavaliselt telefoniseksiga tegelevad. Üks intervjueeritav tunnistas, et helistab sageli oma poiss-sõbrale, kui too töötab: “Ma hakkan talle räpaseid, vürtsikaid asju rääkima, teades, et ta saab ainult kuulata. Ta erutub.”

Teine tunnistas, et teda köidab telefoniseks oma kallima hääle kõla tõttu. Seepärast seksivad tema ja tema abikaasa telefoni teel, kui mees läheb pikemaks ajaks ära.

Teised naised ei kavatse aga telefoniseksiga tegeleda, sest see on nende arvates liiga ebamugav ja piinlik. Kuidas siis vältida piinlikkust ja teha telefoniseksi korralikult?

Ära sukeldu pea ees

Telefoniseks meeldib nii naistele kui meestele: kuidas seda õigesti teha?

Kui sa pole kunagi telefoniseksi proovinud, võib esimene kord olla tõeliselt ebamugav – kumbki osapool ei tea, mida öelda või teha. Ja kuigi sa hiljem ainult naerad selliste olukordade üle, võid kohe pärast rikutud intiimhetke tunda kibedust. Seetõttu on oluline telefoniseksiks korralikult valmistuda.

Seega alusta telefoniseksi lihtsamast versioonist – nn sextingust. Vürtsikate sõnumite saatmine annab inimesele aega mõelda, kuidas reageerida, seega tundub see vähem stressirohke kui telefoni teel seksimine. Samuti on oma sisimate fantaasiate kirja panemine palju lihtsam kui nende valjusti välja ütlemine. Seetõttu võid alustada täpselt sellest sammust ja saata oma kallimale erootiline sõnum. Kuid pea meeles, et alustada tuleb delikaatselt – ära kiirusta kirjutama “Ma tahan sinuga armatseda just siin ja praegu”. Mõtle, milline sõnum sinu kallimat enim huvitaks või erutaks – saada see ja peagi näed, kuidas õhkkond kuumeneb.

Järgmine samm on vürtsikas foto. Kindlasti vaimustad oma teist poolt fotoga, millel on näha natuke sinu alasti keha. Ära võta end alasti – kõige erootilisemad ja põnevamad fotod on need, mis jätavad vähegi salapära.

Enne seksi telefonis – veidi erootikat

Suure tõenäosusega õnnestuks esimese telefoniseksi ajal mitte eksida vaid ülimalt ekstravertsetel, karismaatilisel ja sõnaosavatel inimestel. Kuid see ei tähenda, et teised inimesed seda teha ei saaks, see nõuab lihtsalt natuke õppimist. Sest ennekõike on verbaalseks seksimiseks vaja laia ja sobivat sõnavara. Kindlasti saad sa enda omad kiiresti avardada, lugedes mõningaid erootilisi lugusid, mida on internetis palju. Kui aga sinu probleemiks pole erootilised põnevad sõnad, vaid nende ütlemine või kuulmine, on parem kuulata erootilisi lugusid – nii harjutad kõrva lausetega, mida tavaliselt ei kuule. Siis ei hakka sa telefoniseksi ajal naerma ega tunne end ebamugavalt, kui kuuled oma partnerit erutavaid sõnu ütlemas. Lisaks õpid ka erinevaid fraase, mida saad kasutada.

Eksperdid soovitavad telefoniseksi ajal öelda, mis sulle meeldiks ja mis meeldib. Oletame, et võid öelda: “Ma tahaksin, et sa nüüd mu rindu puudutaksid.” Räägi ka sellest, millega parasjagu tegeled ja küsi, millega su partner samal ajal tegeleb.

Need mõned fraasid aitavad sul telefoniseksiks paremini valmistuda:

 • Ma tahan, et sa võtaksid oma püksid maha, et saaksin sind silitada.
 • Puudutan nibusid läbi pluusi. Kas see meeldib sulle?
 • Mulle meeldib, kui sa lakud mu kõrvanibu.
 • Ma muutun nii märjaks/tundlikuks, kui sulle suuseksi teen.
 • Kas sulle meeldib, kui ma seda kohta keelega puudutan?

Loo intiimne õhkkond

Telefoniseks meeldib nii naistele kui meestele: kuidas seda õigesti teha?

Isegi kui teie partnerit pole läheduses, peaksid telefoniseksiks valmistuma nii, nagu seksiks. Esiteks leppige kokku aeg, mis sobib teile mõlemale ja millal keegi teid ei sega. Seejärel valmista ümbrus korralikult ette. See aitab sul lõdvestuda ja tunnetada seda, mida su teine pool sulle telefonis sosistab. Kuidas siis korralikult ette valmistada?

 • Lülita välja kõik muud nutiseadmed ja pane oma telefon “mitte segada” režiimile. Nii ei sega miski sinu intiimset aega kallimaga.
 • Mõtle, millises toas telefoniseksi teha.
 • Vali õige valgustus, mis aitab sul lõõgastuda ja end hubaselt tunda.
 • Hoia läheduses asju, mida võib telefoniseksi ajal vaja minna, näiteks libestid või seksimänguasjad.
 • Pane mängima lõõgastav või ergutav muusika.
 • Süüta küünlad.

Kuidas telefoniseksi ajal rääkida ja mida teha?

Telefoniseks meeldib nii naistele kui meestele: kuidas seda õigesti teha?

Räägime lühidalt sellest, kuidas telefoniseks välja näeb – alates sellest, kuidas peaksid rääkima, lõpetades sellega, mida peaksid tegema.

Kõigepealt võid alustada sellest, et ütled oma teisele poolele, mida sa praegu teed. Ütle näiteks, kust sa ennast puudutades kõige rohkem erutud. Naised jagavad ka nõuannet meestele – ära ütle kohe, et sisened oma partnerisse. Ta pole jõudnud veel erututagi. Esimene asi, mida teha, on rääkida talle, mida sa kannad, mida sa teed ja kuidas sa oled kogu päeva oodanud, et teda puudutada. Ja ära unusta üksikasju – kui tavalise seksi ajal ei pea sa midagi seletama, siis telefonis pead sa kirjeldama igasuguseid aistinguid – näiteks seda, kuidas külmad sõrmed su naha kihelema panid.

Naised jagavad nõu ka õrnema soo esindajatele – kui tunned end kohmetuna, lase esimesena rääkida oma partneril. Võib-olla lõdvestavad tema hääl ja sõnad sind lõpuks ning võtad ise initsiatiivi enda kätte.

Telefonseksi ajal pea meeles, et kõik põhineb partnerite vahelisel dialoogil – ära ütle midagi, millele su teine pool ei oska vastata. Näiteks nii: “Mäletad, kuidas me jalgpallistaadionil 3 tundi armatsesime? See oli lõbus” on kehv näide telefoniseksi ajal peetud vestlusest, sest partneril pole enam midagi öelda. See ei tähenda, et sa ei suudaks meenutada kirglikke hetki – lihtsalt kaasa oma kallim rohkem vestlusse ja esita pärast avaldust küsimus, mis teda rohkem erutab.

Fantaasiate jagamine selle kohta, mida sa tahaksid päriselus teha, toimib telefoniseksi ajal hästi. Näiteks kui oled kunagi unistanud kolmekast, võib telefoni teel lõbutsemine anda sulle vabaduse seda teoks teha. Samuti võimaldab telefoniseks realiseerida fantaasiaid, mida sa võib-olla ei julgegi reaalsuseks muuta – tuleb vaid silmad sulgeda ja sukelduda põnevasse vestlusesse oma kallimaga.

Muidugi pea meeles, et avatus on telefoniseksi ajal oluline, seega ära valeta oma kallimale – ära ütle, et lamad alasti ja puudutad rindu, kui oled tegelikult tekiga kaetud ja sööd küpsist. Sinu teine pool teab, et sa valetad. Pea meeles, et telefoniseksi ajal on kõige tähtsam kogeda koos naudingut, seega lõdvestu ja anna kirele järele.