Sorteeri

Stimuleerivad kondoomid

Ergutavad kondoomid on mõeldud neile, kes seisavad silmitsi probleemidega, mis takistavad neil seksi ajal haripunkti jõudmist. Need unikaalsed kondoomid on kaetud mitmesuguste mügarate, soonte ja spetsiaalsete harjastega, mis partnerit intensiivselt erutavad. Üllata teda erakordse naudinguga!

Pasante
Pasante
Durex
Durex
Ühekaupa
Ühekaupa
 pakendis
pakendis
Klassikalised
Klassikalised
Stimuleerivad
Stimuleerivad
Maitsestatud
Maitsestatud
Ejakulatsiooni viivitavad
Ejakulatsiooni viivitavad
Õhemad
Õhemad
Eriti ohutud
Eriti ohutud
XXL suuruses
XXL suuruses
Naiste
Naiste
Lateksivabad
Lateksivabad
-17% Allahindlus
Populaarne
-17% Allahindlus
Populaarne
0.29 € 0.35 €
-24% Allahindlus
Populaarne
-24% Allahindlus
Populaarne
(1)
0.29 € 0.38 €
-17% Allahindlus
Populaarne
-17% Allahindlus
Populaarne
0.29 € 0.35 €
2.95 €
-24% Allahindlus
Populaarne
-24% Allahindlus
Populaarne
(1)
0.29 € 0.38 €
Populaarne
Populaarne
(2)
0.23 €
(2)
2.95 €
-44% Allahindlus
-44% Allahindlus
1.10 € 1.95 €
2.95 €
0.23 - 0.32 €
0.32 €

Orgasm on suur rõõm igast seksuaalvahekorrast. Kuid enamasti lõpeb seks mehe orgasmiga ja naine peab seda võtma kui fakti. On hästi teada, et meestel on orgasmi saavutamine palju lihtsam ja kergem, mistõttu ei pruugi nende partnerid alati nendega koos tippu jõuda.

Tihti öeldakse, et naised ei pea orgasmi saama ja nad naudivad lihtsalt seksimist, kuid orgasm, mida nad kogevad, on sama hämmastav kui meestel. Kas sul on raske erutuda ja vahekorrale keskenduda? See pole kindlasti põhjus, et loobuda suurimast naudingust, mida keha on võimeline kogema.

Mis takistab naistel orgasmi saamast?

Ligi 50% naistest ütleb, et neil on sageli tunne, et jõuavad kohe orgasmini, kuid kahjuks seda ei juhtu.

See võib juhtuda, kui seksuaalvahekord kestab liiga lühikest aega või mehed teevad midagi valesti. Kes saab aidata? Kondoomid võivad seksuaalvahekorda pikendada lihtsalt seetõttu, et meeste sõnul kondoom pärsib veidi meeldivaid aistinguid ja seeläbi on ka ejakulatsioon aeglasem. Orgasmikondoomid või viivitust soodustavad kondoomid ei kaitse mitte ainult raseduse ja sugulisel teel levivate haiguste eest, vaid aitavad ka suuremat naudingut kogeda ja seemnepurset edasi lükata. Kuidas see võimalik on? Kondoomid, mis on määritud desensibiliseerivat ainet lidokaiini või bensokaiini sisaldava spetsiaalse libestiga, aitavad pikendada seksuaalvahekorda ja tagavad, et naine saaks orgasmi olenemata sellest, kui kaua see tal aega võtab.

38% naistestütleb, et neil ei ole piisavalt kliitori stimulatsiooni, ja ülejäänud 35% naistest väidavad, et nende partner ei stimuleeri kliitorit korralikult.

Naised vajavad seksi ajal lisastimulatsiooni, kuid mehed näivad selle unustavat või ei tea, kuidas kliitoriga ümber käia. Ilmselt unustavad ka mehed, et kliitor ei nõua sugugi nii tugevat stimuleerimist, kui peenise puhul oodatakse. Kliitor on tundlikum - sellel on närvilõpmeid 8000 ja peenisel 4000. Ei saa üheselt väita, et tugevam kliitori stimulatsioon ei ole naistele vastuvõetav - on ju ka neid, kellele meeldivad teravad aistingud. Appi võivad tulla niinimetatud orgasmikondoomid - need kondoomid stimuleerivad mitte ainult naise tuppe, vaid ka erinevates kohtades paiknevate pallide, harjaste ja ogade abil kliitorit.
 


32% naistest ei koge orgasmi, sest nad on seksi ajal keskendunud muudele asjadele.

Naised mõtlevad, millised nad seksi ajal välja näevad või mõtlevad tööst ja muudest probleemidest. Järelikult ei saa nad orgasmi, sest on keskendunud täiesti erinevatele asjadele ja ei ole lõõgastunud. Kui mehed seda fakti teavad, võiksid nad teha proovi naisi kõrvaliste mõtete eest eemale juhtida. Kuidas seda teha, kui see tundub ilmne, et naine peaks keskenduma tegevusele endale? Parim viis on seksi elavdada. Vibreerivad rõngad, orgasmikondoomid, vibraatorid või muud seksmänguasjad pakuvad armumängudele vürtsi. Muidugi võite proovida erinevaid seksipoose, kuid vaevalt ainult see aitab. Peeniserõngad, pimedas helendavad või erinevate kujunditega lisamõnu pakkuvad kondoomid võivad seksi elavdada. Ootamatud, meeste algatatud muutused seksuaalelus panevad naised kindlasti kõik mured unustama ja kirele sajaprotsendiliselt anduma.

Uuringud näitavad, et enamikul naistel on orgasmi saamine keeruline ja üheks põhjuseks on meeste väärkäitumine - 72% naistest ütleb, et nende mehed saavad iga kord vahekorra ajal orgasmi, kuid ei viitsi nendega tegeleda. Järelikult peaksid mehed pakkuma naisele sobivat stimulatsiooni ja mitmesugused orgasmikondoomid, vibratsioonirõngad ja muud seadmed aitavad seda teha.