Sorteeri

Anaalsed libestid

Anaalsed libestid on spetsiaalselt loodud anaalavasse sisenemiseks. Selleks sobivad kõige paremini silikooni- või õlipõhised libestid. Need on paksema tekstuuriga ja tagavad sujuva ja meeldiva libisemise. Valikus on lõõgastavaid ja jahutavaid libesteid, mis tagavad pikema ja kvaliteetsema anaalvahekorra.

Vaginaalsed
Vaginaalsed
Anaalsed
Anaalsed
Oraalsed
Oraalsed
Vee baasil
Vee baasil
Silikooni baasil
Silikooni baasil
Naturaalsed
Naturaalsed
Soojendus ja jahutus
Soojendus ja jahutus
Fisting
Fisting
Tippkvaliteediga
Tippkvaliteediga

Üha rohkem inimesi tegelevad sellega, kuid sageli on sellest ebamugav ja ebameeldiv rääkida. See võib sinu magamistuppa tuua uue ja ainulaadse kogemuse. Vaja on vaid suurt soovi ja natuke julgust seda proovida. Jah - me räägime anaalseksist.

Anaalseks on eriti populaarne meeste seas, sest selle ajal satub mehe peenis äärmiselt kitsasse avasse. Mehed kogevad sellist intensiivset naudingut, et esimesed katsed ei kesta ilmselt kaua ja mehe orgasm saabub väga kiiresti.

Aga naise rõõm - kas ta saab anaalseksi ajal orgasmi? Vastus on kindlasti jaatav.

Ära karda ja ära kõhkle - proovi anaalseksi ja luba endal naudingu tippu jõuda veidi teistmoodi!

Anaalseksi proovimiseks ja võimalikult meeldivaks muutmiseks on soovitatav järgida neid näpunäiteid:

Hoolitse hügieeni eest

Kas tead, miks on parem esimest korda planeerida? Sellepärast, et saaksid eelnevalt hügieeni eest hoolt kanda. Sujuvaks anaalseksiks pole oluline mitte ainult duši all käimine, vaid ka keha puhastamine. Selleks võid kasutada klistiiri - see pole just kõige meeldivam viis, kuid vähemalt olete kindel, et anaalseksi ajal ei teki punetust. Söö sel päeval hiljemalt kaks tundi enne anaalseksi kergemini seeditavaid ja tervislikumaid toite - köögivilju, puuvilju ja täisteratooteid. Teine oluline asi, mille eest pead sina või sinu partner hoolitsema, on anaalne libesti. Ära unusta seda osta.

Ära hoia libesti pealt kokku

Määrimine on anaalseksi jaoks vajalik, sest anust, erinevalt tupest, ei saa loomulikult niisutada. Anaalsed libestid hõlbustavad sisenemist, parandavad libisemist ning kaitsevad kahjustuste ja valu eest, mida ei saa vältida ilma korraliku niisutuseta.. Libesti valimine võib pea mitmekesise valiku pärast pöörlema panna, kuid õige valimine pole nii keeruline. Parim on osta spetsiaalselt anaalmänguasjade jaoks mõeldud silikoonlibesti (kuigi enamik määrdeaineid sobib nii anaalseks kui ka tupeseksiks), sest seda ei pea nii sageli peale määrima kui veepõhist. Otsusta, kas kasutad ka seksmänguasju, kuna mõned libestid ei sobi kasutamiseks koos silikoonist või lateksist anaalvibraatorite, tappide ja muude vahenditega. Esimesel korral on soovitav valida libesti, mis tundlikkust ei vähenda, sest vastasel juhul ei tunne sa valu,mis võib hoiatada anaalse kahjustuse eest.
 


Eelmäng peab olema kuum

Kui oled juba hügieeni eest hoolitsenud ja libesti on käepärast - on aeg tegutseda. Põnev ja kirglik eelmäng on anaalseksi esmakordsel proovimisel väga oluline. Partner peab hoolitsema selle eest, et su keha põnevusest ja naudingust vibreeriks - alles siis võid hakata oma päraku veidi stimuleerima. Palu oma kallimal sisestada esmalt üks sõrm pärakusse ja seda stimuleerida, kuni ebatavalise tundega harjud (nüüd on õige aeg anaalseks libestiks). Osta ka anaalseksi mänguasju - erineva suurusega anaaltapid ja vibraatorid elavdavad tegevust ja aitavad sul seksiks valmistuda.

Võta aega

Isegi kui oled piisavalt põnevil ja innukas tegevust alustama, on soovitatav mitte kiirustada. Esiteks vali mugav poos - eelistatavalt selline, mis võimaldab sul kontrollida sissetungimise sügavust ja kiirust. Lepi partneriga kokku, et järgmine kord lased tal valida soovitud poosi. Naise pärakulihased tõmbuvad refleksiivselt kokku, seega on kõige parem suruda peenis aeglaselt sisse, oodates, kuni lihased üksteise järel lõdvestuvad.